חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גירושין: טיפים ליציאה עם נשים גרושות

אם אתה גרוש והתגברת כבר על הכאב של נישואיך האומללים, אתה בוודאי מעוניין לפתוח דף חדש. היום, להיות גרוש זו ממש לא "סחורה פגומה". בהחלט אין סיבה להסתובב עם סמל קין על המצח באומללות וזכותך לפתוח בחיים חדשים.

לאט לאט, אתה מתחיל לצאת ולהכיר נשים חדשות, רובן גרושות בעצמן ומחפשות לפתוח פרק ב' עם אהבה חדשה. במובנים רבים, נשים גרושות אלו שונות מנשים רווקות. הן כבר חוו את חיי הנישואין ומודעות היטב לחסרונות שלהם. התפיסה שלהן שונה לחלוטין מתפיסה של נשים רווקות, שמפנטזות על חיים וורודים לצד בעל מקסים, שני ילדים וכלב. גרושות כבר יודעות היטב איך זה להינשא לגבר, לריב איתו ללא הפסקה, לאסוף גרביים ותחתונים מלוכלכים מהרצפה, בקבוקי בירה ריקים, גרעינים על ספה, לנקות ערמות ענק של כלים מלוכלכים בכיור ומה לא.

עו"ד גירושין חלק עימנו כמה קודים בסיסיים, שחשוב לעקוב אחריהם, כשאתה יוצא עם נשים גרושות:

הייה בנאדם שכייף להיות בחברתו - גירושין הם מצב טראומתי ורציני עבור אישה. כרגע הדבר שהיא הכי רוצה הוא לבלות, לצחוק ולהשאיר את הרצינות התהומית בצד. רוב הסיכויים שהגרוש שלה לא היה ממש אדם שכייף להיות בחברתו, במיוחד לא לקראת סוף הנישואין. לכן, תגרום לה להרגיש טוב, תצחיק אותה ותפגין המון גישה חיובית.

אל תשתפך במעשיות על העבר - אל תייגע אותה בסיפורים סוחטי דמעות על גרושתך. אם אתה מאוד רוצה לחלוק עימה את חייך, עדיף שתתמקד בסיפוק שלך מהחיים החדשים. אל תדבר ללא הפסקה על גרושתך האיומה. ענה על שאלותיה באופן קונקרטי וענייני, ללא תיאורים מתמרחים. זכור, כרגע אתה אמור להסתכל קדימה ולא להתרפק על העבר. בנוסף, חשוב שלא תציג עצמך כקרבן שגרושתו ניצלה אותו. כך הדייט שלך רק תראה אותך באור פתטי ומעורר רחמים.

אל תרוץ לשום מקום - יתכן שהגרושה שאתה יוצא עימה מאוד מוצאת חן בעינייך, אבל אל תרוץ לשום מקום. צאו ביחד כמה פעמים. קח הכל באיזי וברוגע. כרגע לא מומלץ למהר ולקפוץ לתוך מערכת יחסים חדשה, בזמן ששניכם עדיין פגועים ומדממים מהקשר הקודם. מה גם שהיעדר החיפזון מצידך יציג אותך באור הרבה יותר אטרקטיבי בעיניה - של בחור קשה להשגה. גבר שאינו ממהר לשום מקום מסתמן כגבר חזק, רגוע, שיודע לשלוט בעצמו.

אל תפגע בה - יתכן שאינך באמת מעוניין בה באופן רציני ואתה רק רוצה לעשות "גוד-טיים". אם זה המקרה, אל תיפגש עם הילדים שלה. הרי אינך רוצה שהם יקבלו את הרושם, שאתה הגבר החדש והרציני בחייה. רק אם אתה מחליט שאתה באמת מעוניין בה תוכל לפגוש את הילדים בצורה מתונה, הדרגתית ואיטית.

הפגן יציבות - נשים שחוו גירושין מאוד רוצות להתנחם בזרועותיו של בחור יציב נפשית, ישר, אמין. הן ממש לא מחפשות את ה"ילד הרע". הן כבר נפגעו די והותר. הייה הגבר הזה עבורה. הקפד להתקשר אליה מתי שהבטחת, להגיע בזמן לפגישות ולא להבריז.

אל תפגין קנאה כלפי יחסיה עם האקס - לא כל הגירושין נגמרים בצורה איומה עם השתלחויות הדדיות של עורך דין גירושין. יתכן שהיא מיודדת עם הגרוש שלה. הידידות הזו תגרום לך להתעצבן ולקנא. ובכל זאת, השאר את הקנאה בצד ואל תנסה להשוות ללא הפסקה בינך לבינו - המראה, הג'וב, המכונית ומה לא.המאמר נכתב בחסות עו"ד גירושים יעקב בלס - משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161139 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161431 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161283 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161002 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16953 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16843 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16856 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי14/07/2083 צפיות
בני זוג לעיתים מביאים עימם תחושת חסך שחוו במהלך ילדותם והתבגרותם. הרצון למלא חסך שהיה, לפצות על מחסור שנחווה, הינו פעולה המשולה למי שמוזג מים בחבית ללא תחתית

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי13/04/20391 צפיות
כיצד מרגיש זוג בהגיעו ליועץ זוגי? קבלו הצצה לזווית קצת אחרת

מאת: דוד כהןמשפחה וזוגיות - כללי15/03/20514 צפיות
אחת הדילמות שעומדות בפנינו, כשאנחנו רוצים לערוך פיקניק עם חברים ובני משפחה או כשאנחנו רוצים לארח אירוע בבית או בכל מקום אחר, זה עם מה נארח אותם? באילו כלים ואמצעים נשתמש? בסד אריזות הביאו לכם כמה נקודות מחשבה

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172363 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172594 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161364 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161353 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica