חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פוחדים מחרקים?

מאת: ירון וקניןהדברה10/02/2013779 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פוחדים להיכנס לשירותים כי הכל שורץ נמלים? הפחד לפתוח את הארונות מדיר שינה מעיניכם? כן, השתלטו לכם על הבית, הגיע הזמן לפתרון- קוראים למדביר. סילוק מזיקים זה דבר הכרחי ביותר בכל דירה או עסק, המזיקים לא רק מהווים מטרד, ריבוי מזיקים כגון תיקנים, נמלים ועכברים מזיק לסביבה ולבריאות.

ניסתם להדביר לבד אך ללא הצלחה? הגיעה השעה להזמין מדביר מקצועי, לפניכם טיפים ועצות על מדביר מוסמך והמלצות נוספות שיפתרו את כל הבעיות.

מזמינים מדביר? וודאו שאתם מבקשים שיציג בפניכם את הרשיון שלו לא כל אדם רשאי לעבוד עם חומרי הדברה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שנותן השירות קיבל את ההסמכה הדרושה ושלא תזכו שוב לביקור חוזר מטעם המזיקים עוד דבר שחשוב לוודא- איש הדברה אמין והוגן נוהג להציע אחריות על העבודה.

רוצים להדביר בכוחות עצמכם? איך תוכלו לסלק את כל התיקנים האלה? אמיתי לגמרי: קחו מלפפון סחוט והשאירו אותו בכלי סגור עם קצת מים לכמה דקות, הוציאו מהמים את חלקי המלפפון והוסיפו את המיץ למי השטיפה לשטיפת הרצפה.

סובלים מעש בארונות המצעים? איך מרחיקים עש? פזרו עלים של אזדרכת ופזרו בארונות. במקרים רבים שימוש בחומרי הדברה לא יביאו לכם פתרון.

להרחקת ציפורים משיגים כמה דיסקים ישנים ותולים אותם על משהו מקובע והן מעדיפות להתרחק מהאוזר אפשרות מצוינת ללא שימוש בדוקרנים וללא הדברה. אל תשתמשו בחומרי הדברה היונים יכולות למות ולהפוך למפגע חמור מאוד.

הזמנתם הדברה? רצוי לנקות את רצפה בסחבה לחה וללא חומרי ניקוי אך בשום אופן לא לשפוך מים. בנוסף, אם יש לכם בעלי חיים הקפידו לברר מתי מותר להכניס אותן הביתה.

איך נפטרים מנמלים או מזיקים בדרך הירוקה? שאלו אם קיימת האפשרות לעשות שימוש בחומרים בטוחים, היום כמעט כל איש מקצוע עובד עם חומרים ששומרים על הסביבה ומגנים על בני הבית.

אם אתם מחפשים מדביר עכברים השתדלו לקרוא למדביר רצוי לקראת האביב בנוסף קראו ביקורות על מדבירים, עשו סקר מחירים ובכדי לשמור על סביבה נקייה ממזיקים לחודשים ארוכים בחרו אנשי מקצוע מנוסים. אם תעשו בחירה נכונה- תוכלו לדעת שלא תזכו לביקור חוזר של החרקים זמן קצר לאחר התשלום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ירון וקנין

מאת: ירון וקניןבניין ואחזקה - כללי10/02/13771 צפיות
מחפשים מעצבת לבית? משפצים את הדירה הישנה? תמיד רציתם בית משלכם? תכנון מושלם לדרך בה הבית שלנו ייראה, מבחוץ ומבפנים.

מאת: ירון וקניןגינון10/02/13747 צפיות
מפרסום בעיתונות, ביקור אצל בני משפחה, יציאה לצימרים ועוד- אנו מתוודעים לא פעם לעולמות היפים של תחום הגינון. גינון פראי,

מאת: ירון וקניןהדברה10/02/13776 צפיות
פוחדים לרדת למרתף כי מכרסמים מסתובבים בבית? הפחד והחשש לא עבר? כן, השתלטו לכם על הבית, ישנו פיתרון לכל סוגי המזיקים- מזמינים מדביר. הרחקת וסילוק מזיקים זה דבר מאד חשוב בכל בית ועסק, חרקים לא רק מגעילים אותנו, ריבוי מזיקים מסוג ג'וקים, פשפשים ונמלים מזיק לסביבה ולבריאות.

מאת: ירון וקניןאבטחת הבית10/02/13768 צפיות
צריכים בית עם חצר לכלב? כל אחד ובית חלומותיו, תכנון מושלם לדרך שבה בית צריך להיות , מכל כיוון אפשרי. אבל בלי שום קשר כמה נוכל להשקיע מרביתנו חסרים את הידע, ההכשרה המקצועית הזמן או הכוח למצוא בית מתאים ומושלם ולכן במקרים כאלה אנו שוכרים מתווך לסיוע מקצועי.

מאת: ירון וקניןבניין ואחזקה - כללי10/02/13747 צפיות
איך עושים דירה יפה? איך לקנות בית ישן ולשדרג אותו? מי לא חולם על הבית המדהים שיהיה לו בעתיד? חזון מושלם לדרך בה בית חייב להיראות,

מאת: ירון וקניןגינון10/02/13823 צפיות
מקריאה בעיתון ובמגזינים, טיול ערב עם הכלב, יציאה לנופש בבית מלון- אנו מגלים ונחשפים באופנים שונים תחום הגינון המרהיב.

מאת: ירון וקניןשיפוצים10/02/13525 צפיות
שמרתם קצת כסף בצד ואתם רוצים לחדש את הבית? אם חשבתם ליהנות מבית משופץ ואף לעלות את מחיר הנכס שלכם, שיפוצים בבית הם הדבר הנכון עבורם.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19866 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18516 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18441 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18438 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18470 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18476 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18453 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica