חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טרמפולינה: לפני מתחילים, כמה כללים לקופץ המתחיל

לפני שמתחילים לקפוץ בשמחה גדולה על הטרמפולינה שלכם, לפני שמתחילים להתאמן על סלטה הפוכה לאחור עם בורג באוויר, כדאי לקרוא מעט בנושא כדי לדעת ממה להיזהר ולאיזה כיוון כדאי ללכת. הנה כמה עצות כלליות למי שעוד לא קפץ על טרמפולינה או שאין לו הרבה ניסיון בתחום.

כיף זה חשוב, אבל בטיחות יותר

טרמפולינה יכולה לספק לנו שעות רבות של הנאה אבל טרמפולינה לחצר גם עלולה – אם נעשה בה שימוש לא נכון – לגרום לנו לפציעות מסוגים שונים. לפני שמתחילים לקפוץ, לפני שמביאים אותה הביתה ונותנים לילדים לקפץ עליה, כדאי להקדיש זמן לענייני בטיחות.

חשוב להכיר את הסכנות שבמתקן הזה, לדעת מה הדברים שמהם צריך להיזהר ולחשוב על אמצעים לנטרול הסיכונים הבטיחותיים שבא עם מתקן השעשועים הזה. כדאי גם לבדוק את המקום המיועד ל טרמפולינה כדי לוודא שאין בו מפגעים בטיחותיים שעלולים לסכן את מי שמשתעשע בלי לשים לב לסכנות.

אם יש ילדים בבית הכינו כללים שלהם יש לציית לפני שמשחקים וודאו שהם יודעים מה מותר ומה אסור.

כיף זה נהדר, אבל הבריאות נהדרת יותר

אם יש לכם בעיות בריאותיות – בעיקר בשרירים ובעצמות אבל גם בתחומים אחרים – מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש בטרמפולינה. ישנן בעיות רפואיות שעלולות להחמיר בעקבות שימוש בטרמפולינה וישנן בעיות שמחייבות אותנו לוותר על התענוג.

גם מי שבריא באופן מלא ויעשה שימוש לא נכון בטרמפולינה עלול לגרום לעצמו בעיות בריאותיות. חשוב לדעת מאילו פעולות כדאי להימנע ואילו פעילויות יש לעשות באופן שונה או להפחית בהן.

כיף זה מעולה, אבל זה לא מתאים לכל אחד

מי שסובל מפחד גבהים או מפחדים אחרים עלול שלא ליהנות מהשימוש במכשיר ואפילו לסכן את עצמו אם הוא משתמש בו. אם אתם לא בטוחים לגביכם, אולי כדאי לעשות ניסיון במקום שבו יש טרמפולינה כדי לדעת אם אתם מסוגלים לעשות שימוש במכשיר. מצד שני לפעמים אפשר להתגבר על פחדים, גם אם הדבר מחייב התמדה והשקעה. כך או כך, כדאי לדעת מה היכולת שלכם ומה ההרגשה שלכם כדי שתדעו כיצד לגשת אל הטרמפולינה וכיצד להפיק ממנה את המקסימום עבורכם.

כיף זה כיף, אבל כדאי ללמוד איך מכייפים

ללמוד על הבסיס או ללמוד על תרגילים למתקדמים – האינטרנט מלא בהדרכות שיכולות לעזור לכם להכיר טוב יותר את המכשיר הזה ולדעת כיצד להשתמש בו בצורה מיטבית. אם תלמדו מעט תוכלו לנצל את הטרמפולינה בצורה טובה יותר ובטוחה יותר.

כיף זה אדיר, אבל לא למהר יותר מדי

היום הראשון שלכם על הטרמפולינה הוא לא היום שבו אתם חייבים כבר לנסות את הסלטה המשולשת עם היפוך צידי ובורג אחורי. נסו ללמוד מתוך ניסיון ולהכיר את היכולות שלכם לפני שאתם מנסים דברים מסובכים ואולי גם קצת יותר מסוכנים. לפעמים כדאי להתקדם לאט כדי להגיע רחוק יותר.

***

מוגש בחסות איסמור - איסמור מובילה בארץ בתחום שיווק מוצרי האיכות לבית ולחצר מוצרים אלה כוללים, בין היתר דשא סינטטי, ג'קוזי (ספא), סאונות, ברביקיו בנוי, מתקני שעשועים לילדים, בקתות עץ, מחסני עץ ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161162 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161455 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161298 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161019 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16974 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16861 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16873 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי14/07/20176 צפיות
בני זוג לעיתים מביאים עימם תחושת חסך שחוו במהלך ילדותם והתבגרותם. הרצון למלא חסך שהיה, לפצות על מחסור שנחווה, הינו פעולה המשולה למי שמוזג מים בחבית ללא תחתית

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי13/04/20485 צפיות
כיצד מרגיש זוג בהגיעו ליועץ זוגי? קבלו הצצה לזווית קצת אחרת

מאת: דוד כהןמשפחה וזוגיות - כללי15/03/20611 צפיות
אחת הדילמות שעומדות בפנינו, כשאנחנו רוצים לערוך פיקניק עם חברים ובני משפחה או כשאנחנו רוצים לארח אירוע בבית או בכל מקום אחר, זה עם מה נארח אותם? באילו כלים ואמצעים נשתמש? בסד אריזות הביאו לכם כמה נקודות מחשבה

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172380 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172610 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161385 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161371 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica