חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתקני שעשועים: איך מכשירים את החצר למשחק ילדים

אם נמאס לכם שהילדים שלכם מבלים את כל זמנם מול המחשב, מדוע שלא תמשכו אותם החוצה מהבית? בניית מרחב משחקים בחצר או בגינה יכולה למשוך את הילדים החוצה אל האוויר הפתוח – בתנאי שמקפדים על כמה כללים בסיסיים. הנה כמה נקודות ששווה לחשוב עליהן כשרוצים להכשיר את החצר או הגינה למשחק ילדים.

בטיחות

לפני הכול, צריך לחשוב על בטיחות. החצר או הגינה מאוד מתאימים למשחקי ילדים אבל כיוון שהם מחוץ לבית אנחנו לא משגיחים באותה צורה על הילדים שמשחקים שם ולכן עלינו להקפיד כפליים על הבטיחות של כל אותם מתקני שעשועים שאנחנו מתקינים בחצר ועל כל מה שמתרחש מסביב.

הדבר נוגע כבר להתקנה של מתקן שעשועים במקום מסוים בחצר או בגינה: צריך לחשוב אם המיקום שלו הוא בטיחותי או שצריך לחשוב איך להרחיק אותו מסכנות שעלולות לפגוע בילדים המשחקים. חשוב גם לחשוב על הדברים שמעבר למתקנים שאנחנו מתקינים בחצר – הילדים לא יגבילו את עצמם למתקנים האלה ולכן חשוב לבדוק גם שאר הדברים בחצר ובגינה כדי לצמצם עד למינימום את הסכנה.

התאמה

הבטיחות היא הצד המגביל ולכן צריך לדבר על הצד השני: החצר או הגינה צריכים להיות מקום שימשוך ילדים לשחק בו. אם אנחנו לא יוצרים סביבה חיובית ומעודדת משחק, סביבה שהילדים ישמחו לבלות בה, הרי שלא עשינו כלום. צריך להסתכל על המקום דרך העיניים של הילדים  - עד כמה שאנחנו עוד יכולים לעשות את זה – ולנסות לראות אם ילדים ישמחו לשחק במקום שהכנו להם.

פיתרון שיכול לעזור בתכנון אזור משחקים מוצלח: לשתף את הילדים בתכנון. להתייעץ איתם, לשאול אותם שאלות, לראות מה רוצים ואוהבים ולנסות לבנות אזור שעונה על הבקשות והחלומות שלהם.

שקט

אחד מהיתרונות של אזור המשחקים בגינה או בחצר הוא שאנחנו מוציאים את הילדים מהבית ואולי אנחנו מרוויחים ככה קצת יותר שקט בתוך הבית. כדי ליהנות באמת מהשקט כדאי לחפש מיקום למתקנים באזור רחוק יותר מהבית כדי להרחיק את הרעש של הילדים המשחקים מהבית.

אפשר גם לבחור באזור שנמצא ליד חלק של הבית שאיננו חייב להיות שקט: לא נמקם את המתקנים ליד חדר העבודה אלא ליד אזור אחר של הבית. כמו כן אפשר להוסיף מחסומים לרעש: עצים ואפילו קירות אקוסטיים.

ערכים

הגינה מביאה איתה אפשרויות חינוכיות. אנחנו יכולים לנצל את הטבע שמסתתר בגינה כדי לחנך את הילדים שלנו על ערכים של שמירת טבע והכרת העולם. אנחנו יכולים לנצל את הגינה ליצירת עבודה משותפת עם הילדים: גינה שנעבד ביחד, צמחים שנגדל ביחד ותגליות שנעשה ביחד. נצלו את המרכיבים הייחודיים של הגינה כדי ליצור מרחב משחקים שהוא אכן שונה באמת ממרחב המשחקים שבתוך הבית.

גיוון

כדי שהילדים לא ישתעממו ממרחב המשחקים שאתם מכינים להם, נסו לבנות אותו כך שהוא יאפשר לכם גמישות לאורך זמן. לדוגמה: בית עץ לא חייב להיות אותו בית עץ לנצח – אפשר לחשוב על עיצובים משתנים שיהפכו אותו מספינת פיראטים, נניח, לספינת חלל. גמישות וגיוון הם הבסיס ליצירת מרחב שלא ימאס על הילדים ויגרום להם לחזור הביתה אל המחשב והטלפון הנייד.

***

מוגש בחסות איסמור - איסמור מובילה בארץ בתחום שיווק מוצרי האיכות לבית ולחצר מוצרים אלה כוללים, בין היתר דשא סינטטי, ג'קוזי (ספא), סאונות, ברביקיו בנוי, מתקני שעשועים לילדים, בקתות עץ, מחסני עץ ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161097 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161386 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161244 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16973 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16921 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16817 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16824 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/2090 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20234 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19769 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19739 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19658 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19575 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19595 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica