חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מידע על הדברה

מאת: רונן חזיהדברה14/03/2013578 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

מידע על הדברה

הדברה היא הדרך שבה אנו נפטרים ממזיקים שונים אשר מוצאים להם משכן בתוך בתים ודירות פרטיות. ישנם מזיקים ביתיים רבים: נמלים, תיקנים, חרקים אחרים, עכברים, עכברושים, חולדות ועוד... המזיקים הללו מציקים מאד בחיים השוטפים, החל מחוסר נעימות ועד לנזקים בריאותיים של ממש. לכן, חשוב מאד להיפטר מן המזיקים הללו בהקדם האפשרי. ישנן שיטות רבות להרחקה של המזיקים, חלקן על ידי הדברה שלהם וחלקן על ידי הרחקה, כלומר מניעה של המזיקים מלהיכנס לדירה. לכל מצב מתאימה שיטה אחרת של הדברה, ולכן חשוב להתייעץ עם מדביר בכל מקרה של שאלה.

הדברת נמלים

הדברת נמלים, למשל, עשויה להיות פשוטה מאד, אך גם מורכבת מאד. ישנם בתים אשר סובלים מנמלים יותר מאשר אחרים, והסיבה לכך איננה תמיד ברורה. בדרך כלל, כאשר הנמלים מופיעות באופן חד פעמי, ניתן למצוא את המקור שממנו הן מגיעות ולהתיז בו חומר ביתי להדברת נמלים. אולם החומרים הביתיים פעילים לתקופה קצרה בלבד. אם הנמלים מופיעות שוב ושוב, או שהן מגיעות לאזורים נרחבים בבית, מומלץ לפנות למדביר מקצועי על מנת להרחיק אותן אחת ולתמיד.

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא שם למגוון שיטות הדברה אשר מקפידות שלא לפגוע בבעלי החיים או באיכות הסביבה. הדברה ירוקה היא בטוחה יותר גם לבני אדם, אולם היא איננה תמיד יעילה כמו שיטות ההדברה הרגילות. לכן כדאי מאד לנסות שיטות של הדברה ירוקה כבחירה ראשונה, ורק אם הן מתגלות כלא יעילות, לפנות לשיטות הקונבנציונאליות. הדברה ירוקה מתמקדת בעיקר בהרחקת המזיקים מאזורי המגורים, ולא בהדברה ממשית שלהם, כלומר המתה שלהם. לחילופין, נעשה שימוש בבעלי חיים אחרים לצורך הדברה, כמו למשל חתול ללכידת עכברים וכדומה.

שיטות להדברה

הדברות ביתיות רגילות נעשות לרוב באמצעות תרסיסי הדברה הנמכרים בכל רשתות השיווק והחנויות. גם מלכודות פשוטות לעכברים וכדומה נמכרות בחנויות רבות. ישנן שיטות נוספות להרחקה והדברה של מזיקים, כמו למשל פרישה של רשתות על החלונות ובאזורים מועדים, שימוש במכשירים חשמליים אשר מדבירים את המזיקים או מרחיקים אותם, באמצעות תדרים קוליים או ריחות מסוימים אשר דוחים את המזיקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14756 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142089 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141058 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14863 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14809 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14873 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14863 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19924 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18590 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18498 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18500 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18550 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18540 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18513 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica