חפש מאמרים:
שלום אורח
21.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/20141356 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים.  בוודאי שמעתם על לקוחות שיש להם מחלוקות משפטיות עם "ממותגים",  עו"ד נועם קוריס - מה היה שם בדיוק?

ממותגים

ממותגים הוא מועדון לקוחות, אשר שייך לשירותים האינטרנטיים בתשלום אותם מספקת חברת איקיוטק. תחת מועדון ממותגים נמצאים כל המותגים המובילים, הן בארץ והן בעולם, בכל התחומים, כמו למשל ביגוד, קוסמטיקה, איפור, בשמים, מוסיקה, ספורט, אלקטרוניקה, טיולים ומחנאות, ועוד. מועדון הלקוחות "ממותגים" מאפשר לנרשמים לאתר ליהנות מקופונים ומהנחות משתלמות במקומות שונים למותגים המובילים.

איך זה פועל?

בכל פעם שמתקבלת באתר הנחה מעסק או מותג מסוים, ההנחה מתפרסמת באתר, לשימושם של הלקוחות הרשומים באתר. בנוסף, כל לקוח מקבל מידי יום עדכונים על הנחות משתלמות על מותגים באמצעות מסרוני SMS ו-MMS, וכן באמצעות הדואר האלקטרוני. באופן זה, כל מי שנרשם לאתר יכול לקבל עדכונים "און-ליין" על מבצעים והנחות מיוחדות, וליהנות מרכישה מוזלת של מותגים.

ואיך נרשמים?

הרישום לאתר ממותגים נעשה באמצעות חתימה דיגיטלית, שמשמעותה מילוי פרטים ואישור ההרשמה באופן ברור ובולט באתר. במהלך הרישום, כל לקוח חדש מזין פרטים אישיים שלו ופרטי התקשרות שונים, ולאחר מכן קורא את תקנות האתר, ומאשר את הרישום שלו לאתר. תהליך הרישום הדו-שלבי לאתר ממותגים מבהיר באופן שאינו משתמע לשני פנים כי השירות הניתן באתר כרוך בתשלום חודשי קבוע. נועם קוריס, עורך הדין המייצג את חברת איקיוטק בע"מ, מבהיר כי הרישום לאתר מהווה התחייבות המוכרת בחוק כחוזה לכל דבר, ולכן לנרשמים לאתר לא תוכל להיות עילה להימנעות מתשלום, בטענה כי הגבייה איננה חוקית.

על הגבייה והתוקף המשפטי

משרד נועם קוריס עורכי דין הוא המשרד המלווה את חברת איקיוטק בתהליך המשפטי הארוך, שהחל נגדה מיום שהחלה לגבות את חובותיהם של לקוחות אשר נרשמו לאחד משירותי החברה, כמו ממותגים, אך לא שלמו את התשלומים הנדרשים לקבלת השירות. עו"ד נועם קוריס חוזר ומבהיר, כי היות שהרישום לאתר נעשה באופן קביל על פי חוק, הרי שכל אדם (גם אם הוא קטין) שנרשם לאתר, מחויב על פי חוק בתשלומים המתאימים לחברה.

מקרה סבוך משפטית זה מתברר כיום בבית משפט, אך ניכר שהצדק נמצא אכן בצד של "ממותגים" וכי יש לקחת אחריות גם על הסכמות דיגיטליות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/141243 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142592 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141631 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141364 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141257 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141284 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141451 צפיות
פעם היו חותמים ביד, ולא היה ניתן לערער על הכתב. היום, מדובר בחתימה דיגיטלית שנעשית דרך האמצעים הטכנולוגיים, בדרך כלל, במיל. שם קשה יותר לאמת את החתימה, וכל אחד יכול לערער עליה האם היא נכונה או לא.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: אדיר בנימיניחוק ומשפט - כללי25/06/231807 צפיות
ההנחה שבדרך כלל החזקים הם אלו שגוברים על החלשים מהם, גורמת לכך שכאשר הגורם החלש יותר זוכה למעט צדק, הדבר מעניק לנו תחושה של עדנה מסוימת. לכן נדמה ששמענו לא מעט סיפורים בהם הודות להתערבות חיצונית זוכה הגורם הנפגע לצדק מסוים, או לכל הפחות מסופר כי הגורם שעשה את מעשה העוולה נענש על כך.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/08/212139 צפיות
https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Construction/DocLib1/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA%20%D7%9E%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D.pdf

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/06/212016 צפיות
מדיניות אכיפת עבירות תכנון ובניה – הרשות לאכיפה במקרקעין מדיניות אכיפה הינה כלי מרכזי הנתון בתחום האכיפה באמצעותו מבטיח הגוף האוכף למקד את משאביו המוגבלים בעבירות המשמעותיות ביותר ובאופן האפקטיבי ביותר. מיקוד משאבי האכיפה לפי סדרי עדיפות קבועים מראש מאפשר הגברת אפקטיביות האכיפה באמצעות פעילות יזומה, צמצום המשאבים המופנים כלפי עבירות בעלות ערך נמוך יותר, והבטחת השוויון באכיפה. יובהר, כי מדיניות אכיפה היא מסמך המתווה את הדרך אך אינו מסמך מחייב, שלא מאפשר בחינה מחודשת, עדכון וסטייה ממנו במקרים שיש לכך הצדקה.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי28/01/211643 צפיות
על מנת להבין מדוע אדם ניגש על מנת לבצע תרגום של תעודות ומסמכים רשמיים מסוימים צריכים להבין את התהליכים שאותם עוברים אנשים ברחבי העולם כולו.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי15/01/211314 צפיות
מתי נדרש לפעולה של תרגום עבור תעודת לידה?

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/12/201869 צפיות
הרשויות ממשיכות בקצב רב בהוצאת צווי הריסה. מאמר שכדאי לקרוא אם ביצעת חריגות בניה , ביקרו או רוצים לבקר בנכס מטעם הפיקוח על הבניה/ הוועדה לתכנון ובניה או שכבר הוזמנת לשימוע או אולי כבר קיבלת צו הריסה. המאמר מיועד לכל העוסקים בתחום. עורכי דין, שמאים, מהנדסים, קבלנים, וועדי בתים, אדריכלים, מפקחי בניה ועוד.

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/201595 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica