חפש מאמרים:
שלום אורח
03.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/2014794 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

ממותגים

ממותגים הוא מועדון לקוחות, אשר שייך לשירותים האינטרנטיים בתשלום אותם מספקת חברת איקיוטק. תחת מועדון ממותגים נמצאים כל המותגים המובילים, הן בארץ והן בעולם, בכל התחומים, כמו למשל ביגוד, קוסמטיקה, איפור, בשמים, מוסיקה, ספורט, אלקטרוניקה, טיולים ומחנאות, ועוד. מועדון הלקוחות "ממותגים" מאפשר לנרשמים לאתר ליהנות מקופונים ומהנחות משתלמות במקומות שונים למותגים המובילים.

איך זה פועל?

בכל פעם שמתקבלת באתר הנחה מעסק או מותג מסוים, ההנחה מתפרסמת באתר, לשימושם של הלקוחות הרשומים באתר. בנוסף, כל לקוח מקבל מידי יום עדכונים על הנחות משתלמות על מותגים באמצעות מסרוני SMS ו-MMS, וכן באמצעות הדואר האלקטרוני. באופן זה, כל מי שנרשם לאתר יכול לקבל עדכונים "און-ליין" על מבצעים והנחות מיוחדות, וליהנות מרכישה מוזלת של מותגים.

ואיך נרשמים?

הרישום לאתר ממותגים נעשה באמצעות חתימה דיגיטלית, שמשמעותה מילוי פרטים ואישור ההרשמה באופן ברור ובולט באתר. במהלך הרישום, כל לקוח חדש מזין פרטים אישיים שלו ופרטי התקשרות שונים, ולאחר מכן קורא את תקנות האתר, ומאשר את הרישום שלו לאתר. תהליך הרישום הדו-שלבי לאתר ממותגים מבהיר באופן שאינו משתמע לשני פנים כי השירות הניתן באתר כרוך בתשלום חודשי קבוע. נועם קוריס, עורך הדין המייצג את חברת איקיוטק בע"מ, מבהיר כי הרישום לאתר מהווה התחייבות המוכרת בחוק כחוזה לכל דבר, ולכן לנרשמים לאתר לא תוכל להיות עילה להימנעות מתשלום, בטענה כי הגבייה איננה חוקית.

על הגבייה והתוקף המשפטי

משרד נועם קוריס עורכי דין הוא המשרד המלווה את חברת איקיוטק בתהליך המשפטי הארוך, שהחל נגדה מיום שהחלה לגבות את חובותיהם של לקוחות אשר נרשמו לאחד משירותי החברה, כמו ממותגים, אך לא שלמו את התשלומים הנדרשים לקבלת השירות. עו"ד נועם קוריס חוזר ומבהיר, כי היות שהרישום לאתר נעשה באופן קביל על פי חוק, הרי שכל אדם (גם אם הוא קטין) שנרשם לאתר, מחויב על פי חוק בתשלומים המתאימים לחברה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14670 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142015 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14987 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14791 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14738 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14796 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14827 צפיות
פעם היו חותמים ביד, ולא היה ניתן לערער על הכתב. היום, מדובר בחתימה דיגיטלית שנעשית דרך האמצעים הטכנולוגיים, בדרך כלל, במיל. שם קשה יותר לאמת את החתימה, וכל אחד יכול לערער עליה האם היא נכונה או לא.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/2058 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19494 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19303 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19411 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19435 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191233 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica