חפש מאמרים:
שלום אורח
26.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/2014872 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

ממותגים – לקנות מותגים בכיף!

ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

ממותגים

ממותגים הוא מועדון לקוחות, אשר שייך לשירותים האינטרנטיים בתשלום אותם מספקת חברת איקיוטק. תחת מועדון ממותגים נמצאים כל המותגים המובילים, הן בארץ והן בעולם, בכל התחומים, כמו למשל ביגוד, קוסמטיקה, איפור, בשמים, מוסיקה, ספורט, אלקטרוניקה, טיולים ומחנאות, ועוד. מועדון הלקוחות "ממותגים" מאפשר לנרשמים לאתר ליהנות מקופונים ומהנחות משתלמות במקומות שונים למותגים המובילים.

איך זה פועל?

בכל פעם שמתקבלת באתר הנחה מעסק או מותג מסוים, ההנחה מתפרסמת באתר, לשימושם של הלקוחות הרשומים באתר. בנוסף, כל לקוח מקבל מידי יום עדכונים על הנחות משתלמות על מותגים באמצעות מסרוני SMS ו-MMS, וכן באמצעות הדואר האלקטרוני. באופן זה, כל מי שנרשם לאתר יכול לקבל עדכונים "און-ליין" על מבצעים והנחות מיוחדות, וליהנות מרכישה מוזלת של מותגים.

ואיך נרשמים?

הרישום לאתר ממותגים נעשה באמצעות חתימה דיגיטלית, שמשמעותה מילוי פרטים ואישור ההרשמה באופן ברור ובולט באתר. במהלך הרישום, כל לקוח חדש מזין פרטים אישיים שלו ופרטי התקשרות שונים, ולאחר מכן קורא את תקנות האתר, ומאשר את הרישום שלו לאתר. תהליך הרישום הדו-שלבי לאתר ממותגים מבהיר באופן שאינו משתמע לשני פנים כי השירות הניתן באתר כרוך בתשלום חודשי קבוע. נועם קוריס, עורך הדין המייצג את חברת איקיוטק בע"מ, מבהיר כי הרישום לאתר מהווה התחייבות המוכרת בחוק כחוזה לכל דבר, ולכן לנרשמים לאתר לא תוכל להיות עילה להימנעות מתשלום, בטענה כי הגבייה איננה חוקית.

על הגבייה והתוקף המשפטי

משרד נועם קוריס עורכי דין הוא המשרד המלווה את חברת איקיוטק בתהליך המשפטי הארוך, שהחל נגדה מיום שהחלה לגבות את חובותיהם של לקוחות אשר נרשמו לאחד משירותי החברה, כמו ממותגים, אך לא שלמו את התשלומים הנדרשים לקבלת השירות. עו"ד נועם קוריס חוזר ומבהיר, כי היות שהרישום לאתר נעשה באופן קביל על פי חוק, הרי שכל אדם (גם אם הוא קטין) שנרשם לאתר, מחויב על פי חוק בתשלומים המתאימים לחברה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14765 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142099 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141066 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14871 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14819 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14880 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14893 צפיות
פעם היו חותמים ביד, ולא היה ניתן לערער על הכתב. היום, מדובר בחתימה דיגיטלית שנעשית דרך האמצעים הטכנולוגיים, בדרך כלל, במיל. שם קשה יותר לאמת את החתימה, וכל אחד יכול לערער עליה האם היא נכונה או לא.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/2085 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20168 צפיות
תַּם עִדַּן הַסּוֹדִיּוֹת הַבַּנְקָאִית בִּשְׁוַויְץ בְּעִקְבוֹת הֶסְכֵּם חִלּוּפֵי מֵידַע אוֹטוֹמָטִיִּים

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2058 צפיות
הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי", מכה קשה ליורדים מן הארץ הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי עתידה להשפיע על אלפי ישראלים היוצאים מן הארץ לטובת רילוקיישן, ועל חבותם במס, זאת בעקבות שינויי החקיקה העתידים להתרחש במיסוי ההגירה של ישראלים מחוץ לישראל הנקרא "מס הגירה".

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2035 צפיות
מומחה הינו מי שהוא בעל ידע בתחום בו ניתנה לו סמכות אקדמית או סמכות משפטית לתת ייעוץ. מומחה הינו מי שבקיא, ובעל ידע, הכשרה וניסיון בתחום המקנה לו מעמד המגדירו כמקצוען.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2044 צפיות
חנינה היא צעד שבו הגוף המוסמך רשאי לבטל את העונש שנקבע. הגוף המוסמך מוחל לאדם שנאשם או הורשע בדין בפלילים או ממתיק את עונשו (קיצור העונש). צעד החנינה מבטל כל הליך משפטי רלוונטי בין של חקירה, משפט או מאסר.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2042 צפיות
"מפקח מס הכנסה" הינו מי שעבר קורס מפקחים ומונה על-ידי שר האוצר להיות "מפקח מס". מפקחי המס הוכשרו לבצע ביקורות, בדיקות ספרים, בדיקות מסמכים ודוחות ולהמליץ לפקיד השומה, על הוצאת שומות בהתאם לממצאים ולהוראות החוק השונות.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2039 צפיות
תצהיר עדות ראשית הינו תצהיר המוגש לבית המשפט בהליך אזרחי כהוראה של השופט המהווה תחליף לעדות ראשית מטעם עד. כך שביום הדיון לא תתנהל חקירה ראשית מול העד, אלא חקירה נגדית וחקירה חוזרת בלבד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica