חפש מאמרים:
שלום אורח
02.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ה- PREZI תוכנת המצגות החדשנית

מאת: יהודית מהללתוכנה30/03/20131147 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הדרכת פרזי:

הפרזי מצוינת למי שרוצה ליצור מצגות ללא שימוש בשקופיות. המצגות המתקבלות הן דינמיות, מעניינות, מקוריות ומפתיעות. כמובן שהתוכן והדינמיקה תלויים בכם – כ"בימאים" של המצגת.

Prezi היא תוכנה המאפשרת ליצור מצגות אינטרנטיות מבוססות פלאש. בעזרת הפרזי אנו יכולים ליצור מצגת דינמית, זורמת, לא ליניארית, המדמה תלת מימד.

בפרזי אנו לא עובדים על שקופיות בודדות אלא על משטח עבודה דמוי "לוח ציור" שבו אנו מציבים את התכנים: תמונות, סרטונים, טקסטים ואז יוצרים  מסלול זרימה שמאפשר להתקרב ולהתרחק בצורה דינמית.

הגרסה הבסיסית של הפרזי חינמית, הגרסאות המתקדמות יותר כרוכות בתשלום.

הדרכת פרזי היא ענין דינמי ופשוט, עליכם רק לדעת מה ברצונכם להציג, באילו חומרים להשתמש ואחר כך לשחק את תפקיד הבימאי.על מנת לצור מצגת בפרזי, יש לפתוח חשבון באתר ולהתחיל לבנות את המצגת כבמאי הנותן הוראות לצלם; להתקרב, להתרחק מהאובייקטים, להדגיש, לסובב וכד' בתהליך שאנו קובעים.

תוכנת ה PREZIנוצרה על ידי מתכנת הונגרי שחש שמצגות הפאוורפוינט המבוססות שקופיות – מוגבלות ביכולת התנועה שלהן.

איך מתחילים לעבוד עם PREZI

על מנת להרשם לאתר ולהתחיל להשתמש בפרזי, יש להגיע לאתר PREZI.COMולהרשם.

התהליך מהיר ופשוט.  יש לתת כתובת דואר אלקטרוני שאליו הפרזי שולחת את קישור ההרשמה.

לאחר ההרשמה תשאלו לגבי סוג הרישיון שתרצו.

החבילה הבסיסית חינם.  זהו "רישיון ציבורי". שטח האכסון שלה כ 100 MB, כל המצגות יקבלו את הלוגו של פרזי וכל המצגות יהיו באתר.

בחבילות שכרוכות בתשלום  – תוכלו לשים את הלוגו של החברה שלכם, ותוכלו ליצור מצגות פרטיות ושטח האכסון הוא כ 500 MB . מחיר החבילה בתשלום הוא כ 60 $ לשנה.

במידה ואתם כבר רשומים – יוצגו על המסך גם הפרזנטציות שהכנתם ואפשרות ליצור מצגות חדשות.

במידה ולא – תוכל לבחור ביצירת מצגות חדשות.

יצירת מצגת בפרזי:

כדאי מאוד לפני תחילת העבודה לאסוף את כל החומרים עמם תשתמשו, את הטקסטים, התמונות, קטעי המוזיקה והווידאו, ולשים אותם בספריה אחת במחשב או לסדר אותם על שולחן העבודה – כך עובדת הפרזי – היא מאפשרת לנו "שולחן עבודה" בתוכו אנו מציבים את הנושאים ואז אנו יוצרים  סוג של תרשים זרימה – מהיכן מתחילים, במה מתמקדים, מתי מתרחקים ורואים את הנושא מ"מעוף הציפור" ומתי מתקרבים בזום לרעיון המבוקש.

חשוב לדעת כי הפרזי אינה תומכת בעברית כברירת מחדל, אולם ניתן לשלב גופנים עבריים במצגת

אנו בספקטרה  - הדרכת תוכנה בארגונים - מלמדים יצירת מצגות בפרזי ודוגמא תוכלו לראות ב YOUTUBE.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
------------------------------------------------------------------------ בברכה, יהודית מהלל- הדרכת אופיס בארגונים
WWW.UDIT.CO.IL בפייסבוק: http://www.facebook.com/yehuditmahalal
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יהודית מהלל

מאת: יהודית מהללתוכנה12/04/131394 צפיות
יש אומרים שה PowerPivot הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לאקסל בשנים האחרונות.. ה- PowerPivot הוא תוסף חינמי לגרסת אקסל 2010, ואף הינו חלק אינטגרלי מהאקסל - בגרסת office 2013. בעזרת ה- Power Pivot, אנו מרחיבים את יכולת חקר הנתונים של האקסל, עיבוד והצגת הנתונים בטבלאות רב מיימדיות ובגרפים שונים. ה- Power Pivot מאפשר לנו לייבא נתונים ממקורות נותנים שונים, מטבלאות שונות ולנתח אותם ולהציגם בצורה ברורה ומעשית.

מאת: יהודית מהללתוכנה12/04/13865 צפיות
בדרך כלל התגובה הנפוצה לתמונת ה Dashboard הנלווית לפרזנטציות המנתחות פרויקטים עסקיים עתירי ממון וגם לטבלאות נתונים עם מיליוני רשומות, היא של השתאות: איך הם עשו זאת? איך הם הצליחו ליצור גרפים מיוחדים כל כך המראים נתונים רבים כל כך בתצוגה כל כך ברורה וצבעונית..? מסתבר שהמורכבות המרשימה הזו אינה מסובכת להשגה הודות לכלי החדש - ה Power View התכלית של ה- PowerView היא לאפשר לנו ליצור בקלות מצגות מרשימות, ודוחות נתונים אינטראקטיביים ברמה הגבוהה ביותר. והיום הכלי הזה היוצר הDashboard זמין באקסל ונקר

מאת: יהודית מהללקורסים וסדנאות15/10/12753 צפיות
לא כל הדרכה נותנת מענה רחב לכל הצרכים של הארגון שלכם, כיצד תדעו אם כן כיצד לבחור בהדרכה איכותית למשרדכם בכל הקשור להדרכת תוכנות מחשב. במאמר זה אציג 4 נקודות אותן צריך לבדוק כשעומדים בפני בחירת הדרכת תוכנות מחשב בכלל או הדרכת אופיס בפרט לעסק או לארגון בו אתם עובדים.

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/161828 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/151553 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151130 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151061 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151038 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151056 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15996 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica