חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ה- PREZI תוכנת המצגות החדשנית

מאת: יהודית מהללתוכנה30/03/2013440 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הדרכת פרזי:

הפרזי מצוינת למי שרוצה ליצור מצגות ללא שימוש בשקופיות. המצגות המתקבלות הן דינמיות, מעניינות, מקוריות ומפתיעות. כמובן שהתוכן והדינמיקה תלויים בכם – כ"בימאים" של המצגת.

Prezi היא תוכנה המאפשרת ליצור מצגות אינטרנטיות מבוססות פלאש. בעזרת הפרזי אנו יכולים ליצור מצגת דינמית, זורמת, לא ליניארית, המדמה תלת מימד.

בפרזי אנו לא עובדים על שקופיות בודדות אלא על משטח עבודה דמוי "לוח ציור" שבו אנו מציבים את התכנים: תמונות, סרטונים, טקסטים ואז יוצרים  מסלול זרימה שמאפשר להתקרב ולהתרחק בצורה דינמית.

הגרסה הבסיסית של הפרזי חינמית, הגרסאות המתקדמות יותר כרוכות בתשלום.

הדרכת פרזי היא ענין דינמי ופשוט, עליכם רק לדעת מה ברצונכם להציג, באילו חומרים להשתמש ואחר כך לשחק את תפקיד הבימאי.על מנת לצור מצגת בפרזי, יש לפתוח חשבון באתר ולהתחיל לבנות את המצגת כבמאי הנותן הוראות לצלם; להתקרב, להתרחק מהאובייקטים, להדגיש, לסובב וכד' בתהליך שאנו קובעים.

תוכנת ה PREZIנוצרה על ידי מתכנת הונגרי שחש שמצגות הפאוורפוינט המבוססות שקופיות – מוגבלות ביכולת התנועה שלהן.

איך מתחילים לעבוד עם PREZI

על מנת להרשם לאתר ולהתחיל להשתמש בפרזי, יש להגיע לאתר PREZI.COMולהרשם.

התהליך מהיר ופשוט.  יש לתת כתובת דואר אלקטרוני שאליו הפרזי שולחת את קישור ההרשמה.

לאחר ההרשמה תשאלו לגבי סוג הרישיון שתרצו.

החבילה הבסיסית חינם.  זהו "רישיון ציבורי". שטח האכסון שלה כ 100 MB, כל המצגות יקבלו את הלוגו של פרזי וכל המצגות יהיו באתר.

בחבילות שכרוכות בתשלום  – תוכלו לשים את הלוגו של החברה שלכם, ותוכלו ליצור מצגות פרטיות ושטח האכסון הוא כ 500 MB . מחיר החבילה בתשלום הוא כ 60 $ לשנה.

במידה ואתם כבר רשומים – יוצגו על המסך גם הפרזנטציות שהכנתם ואפשרות ליצור מצגות חדשות.

במידה ולא – תוכל לבחור ביצירת מצגות חדשות.

יצירת מצגת בפרזי:

כדאי מאוד לפני תחילת העבודה לאסוף את כל החומרים עמם תשתמשו, את הטקסטים, התמונות, קטעי המוזיקה והווידאו, ולשים אותם בספריה אחת במחשב או לסדר אותם על שולחן העבודה – כך עובדת הפרזי – היא מאפשרת לנו "שולחן עבודה" בתוכו אנו מציבים את הנושאים ואז אנו יוצרים  סוג של תרשים זרימה – מהיכן מתחילים, במה מתמקדים, מתי מתרחקים ורואים את הנושא מ"מעוף הציפור" ומתי מתקרבים בזום לרעיון המבוקש.

חשוב לדעת כי הפרזי אינה תומכת בעברית כברירת מחדל, אולם ניתן לשלב גופנים עבריים במצגת

אנו בספקטרה  - הדרכת תוכנה בארגונים - מלמדים יצירת מצגות בפרזי ודוגמא תוכלו לראות ב YOUTUBE.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
------------------------------------------------------------------------ בברכה, יהודית מהלל- הדרכת אופיס בארגונים
WWW.UDIT.CO.IL בפייסבוק: http://www.facebook.com/yehuditmahalal
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יהודית מהלל

מאת: יהודית מהללתוכנה12/04/13490 צפיות
יש אומרים שה PowerPivot הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לאקסל בשנים האחרונות.. ה- PowerPivot הוא תוסף חינמי לגרסת אקסל 2010, ואף הינו חלק אינטגרלי מהאקסל - בגרסת office 2013. בעזרת ה- Power Pivot, אנו מרחיבים את יכולת חקר הנתונים של האקסל, עיבוד והצגת הנתונים בטבלאות רב מיימדיות ובגרפים שונים. ה- Power Pivot מאפשר לנו לייבא נתונים ממקורות נותנים שונים, מטבלאות שונות ולנתח אותם ולהציגם בצורה ברורה ומעשית.

מאת: יהודית מהללתוכנה12/04/13259 צפיות
בדרך כלל התגובה הנפוצה לתמונת ה Dashboard הנלווית לפרזנטציות המנתחות פרויקטים עסקיים עתירי ממון וגם לטבלאות נתונים עם מיליוני רשומות, היא של השתאות: איך הם עשו זאת? איך הם הצליחו ליצור גרפים מיוחדים כל כך המראים נתונים רבים כל כך בתצוגה כל כך ברורה וצבעונית..? מסתבר שהמורכבות המרשימה הזו אינה מסובכת להשגה הודות לכלי החדש - ה Power View התכלית של ה- PowerView היא לאפשר לנו ליצור בקלות מצגות מרשימות, ודוחות נתונים אינטראקטיביים ברמה הגבוהה ביותר. והיום הכלי הזה היוצר הDashboard זמין באקסל ונקר

מאת: יהודית מהללקורסים וסדנאות15/10/12283 צפיות
לא כל הדרכה נותנת מענה רחב לכל הצרכים של הארגון שלכם, כיצד תדעו אם כן כיצד לבחור בהדרכה איכותית למשרדכם בכל הקשור להדרכת תוכנות מחשב. במאמר זה אציג 4 נקודות אותן צריך לבדוק כשעומדים בפני בחירת הדרכת תוכנות מחשב בכלל או הדרכת אופיס בפרט לעסק או לארגון בו אתם עובדים.

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: מעיין סבןתוכנה12/03/15107 צפיות
בתעשיית האלקטרוניקה של ימינו, חדשנות היא דבר הכרחי לטובת השגת צמיחה, כאשר זמן קצר בין שלב הרעיון על המוצר ועד להגעה לשלב שיווק המוצר בשוק - זהו המפתח להשגת ערך מקסימאלי. הטיעון כי הישגים עצומים אפשריים ע"י שיפור תהליכי קבלת ההחלטות בשלב מוקדם של המו"פ, ללא ספק נשמע ע"י רבים.

מאת: מעיין סבןתוכנה12/03/15102 צפיות
ישראל של העשורים האחרונים חווה תופעה מדהימה שרבים כבר שמו לב אליה אך לא ממש יודעים לתת לה את ההסבר המדויק והראוי. קוראים לה "מדינת הסטארטאפ" והיא מכוונת לעובדה כי בישראל קיימת כמות עצומה של חברות הזנק קטנות, ובאופן יחסי לכמות האוכלוסיה נחשבת למדינה הפורה ביותר בעולם מבחינת כמות הסטארטאפים שפועלים בשטחה.

מאת: מעיין סבןתוכנה12/03/15101 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה09/03/1599 צפיות
המגדל הנטוי של פיזה נחשב לאחד מסימני הנוף המפורסמים ביותר בעולם, למרות שסביר להניח כי מהנדסים גיאוטכניים רואים אותו יותר ככשל בניה. בכדי למנוע את אותו גורל לנטייה מתמדת, יהיה נכון לבצע אנליזה בכדי לחזות את השקיעה האפשרית הנובעת מדפורמציה פורואלסטית.

מאת: מעיין סבןתוכנה09/03/15101 צפיות
אחד האתגרים הגדולים והמשמעותיים ביותר עימם מתמודדים מפתחים ומתכננים של מוצרים ותהליכים ברחבי העולם, מדיי יום, הינו ההשפעות שיש לתופעות פיזיקליות שונות ומגוונות על הפיתוח. כל מוצר או תהליך שעומדים לצאת לשוק מחזיקים אחריהם מערך שלם של תכנונים, שרטוטים, בדיקות והערכות, על מנת לייצר אותם בצורה המושלמת.

מאת: מעיין סבןתוכנה09/03/1574 צפיות
הנדסה בעזרת מחשב, או הנדסה מבוססת מחשב, הינה השימוש הנרחב בתוכנת מחשב במטרה לסייע במשימות ניתוח הנדסיות. הנושא כולל את התחומים אנליזת אלמנטים סופיים - FEA Finite Element Analysis, דינמיקה חישובית של זורמים - CFD Computational Fluid Dynamics, דינמיקה של גופים מרובים Multibody Dynamics, ואופטימיזציה.

מאת: מעיין סבןתוכנה08/03/1582 צפיות
כולנו מכירים את תומאס אדיסון, הממציא האמריקאי הדגול שחי במחצית השניה של המאה ה- 19 ובשליש הראשון של המאה ה- 20. אדיסון נחשב באותו זמן לממציא הגדול ביותר בעולם והביא לקהל הרחב מספר רב מאוד של המצאות, פטנטים ושכלולים, המוכרים שבהם נורת הליבון החשמלית, הטלגרף ועוד המצאות רבות, חלקן שכלולים של המצאות קיימות, ושיא ברישום פטנטים של מעל לאלף הרשומים על שמו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported