חפש מאמרים:
שלום אורח
24.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדברה אורגנית – נפש בריאה בגוף בריא

מאת: נטלי אלוניהדברה30/04/20131053 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לעתים אנחנו מחפשים שיטות שונות ומשונות לשמור על הבריאות שלנו ושל משפחתנו ולא חושבים כלל על המובן מאליו.
אנשים לא מודעים מספיק לחסרונות ההדברה הכימית לעומת יתרונות ההדברה האורגנית ירוקה.
העולם כולו מתקדם קדימה ומסתכל במשקפיים ירוקות על העתיד. אתרי המחזור גדלים במימדים עצומים בין אם זה מחזור של ניירות או מחזור של פלסטיקים ועוד.
האקולוגיה תופסת מקום נרחב בתודעה האנושית.
ולכן הומצאה השיטה של הדברה הירוקה והשיטה של הדברה אורגנית, השיטות אלו משרתות בדיוק אחד לאחד את יתרונות הנושא האקולוגי ומתאימות לאופנה החדשה האקולוגית שהעולם נתפס אליו, וטוב שכך.

הדברה אורגנית – איך עושים את זה?

ישנם שיטות שונות של הדברה אורגנית:ישנם מלכודות מסוימות, למשל מלכודות זבובים שמכילות בתוכן חומר טבעי מתוק (לעיתים אפילו דבש) המושך אליו את הזבובים, הזבובים נכנסים פנימה לתוך מלכודות זו ואינם יכולים לצאת. מלכודות אלו אפילו אין צורך לקנות, ניתן להכין אותם בבית מבקבוקי פלסטיק גדולים.
ברשת אפשר למצוא סרטונים המסבירים איך עושים זאת.כמו כן, שקיות שקופות עם חומץ ומים זו דרך נהדרת לגרש זבובים ודבורים בפיקניק משפחתי בחיק הטבע.דיסקים תלויים מהתקרה זו דרך נהדרת לגרש יונים, שכן הן מפחדות מהבבואה של עצמן.יש עוד שיטות שונות של הדברה אורגנית כמו: אבקות נגד חרקים, תרסיסים טבעיים שונים ועוד מגוון קוטלי חרקים שניתן לרכוש בחנויות טבע.חשוב לציין שהדברה אורגנית שניתן לבצע לבד מתאימה אך ורק לשטחים יחסית קטנים, כשמדובר על הדברה בשטחים גדולים יותר, חייבים להיעזר במדביר מקצועי שיבצע הדברה ירוקה או הדברה אורגנית בשיטות הידועות רק לו.הדברה אורגנית והדברה ירוקה – יתרונות
כמובן שהיתרון הגדול של השיטה הזו זה העלות.
המחיר של הדברה אורגנית שמבצעים באופן עצמוני מאוד נמוך.
כאשר מדובר בהדברה אורגנית או הדברה ירוקה שמבצעים בעזרת מדביר מקצועי, אז המחיר מעט גבוה יותר. לא תמיד אנשים יכולים להרשות לעצמם כל חצי שנה לשלם על הדברה מקצועית ואז הוויתור על ביצוע ההדברה גובה מחירים אחרים גבוהים יותר.
לכן היתרון של העלות של הדברה זו הוא יתרון גדול מאוד.הדברה ירוקה או הדברה אורגנית ניתן לעשות ללא תכנון מקדים מראש, אין צורך לפנות את הבי   למספר ימים ולעיתים אפילו אין צורך לפנות את הבית כלל.
כמו כן, את  החומרים של הדברה אורגנית או  הדברה ירוקה ניתן לרכוש לבד בחנויות טמבור ובחנויות טבע.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נטלי אלוני - נעים מאוד, ואני מאוד אוהבת טיולים, בילויים וטבע

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי אלוני

מאת: נטלי אלוניהפקת אירועים05/05/131216 צפיות
מתנפחים הם מתקנים המשדרגים כל אירוע וכל מסיבה. כולם אוהבים להשתעשע עם מתקני לונה פארק, מבוגרים בני נוער ואפילו מבוגרים. כדי למרב את ההנאה יש לבחור לכל אירוע ולכל גיל את המתקנים המתאימים. במאמר זה נביא טיפים ועצות טובות שיקלו עליכם את בחירת המתנפחים.

מאת: נטלי אלוניאומנויות לחימה03/05/131875 צפיות
אומניות הלחימה הסינית הם הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל העולם וגם בארצות המערב. מדרכים להגנה עצמית התפתח מאוד הנושא של אומניות לחימה לכיוון ספורטיבי חדשני.

מאת: נטלי אלוניקייטרינג03/05/13905 צפיות
כשאתם בוחרים חברת קייטרינג, חיוני לשים לב לאיכות חומרי הגלם ושמירה על תנאים של קירור. אוכל יכול להתקלקל, במיוחד בעונה של הקיץ, אולם אפילו בכל עונה. כדי שמשתתפי האירוע לא יקבלו כאב בטן יש לשים לב שהובלת מוצרי המזון ואחסנתם יהיו בקירור.

מאת: נטלי אלונישיפוצים01/05/131003 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבצעים בדיקת בדק בית כדי לאתר ליקויי בניה בדירה חדשה או בעת קניית דירה מיד שנייה. השוק רווי בחברות המציעות מחירים אטרקטיביים של בדיקת ביקורת מבנים או בדק בית. איך נדע לבחור את החברה הטובה ביותר?

מאת: נטלי אלונישיפוצים01/05/13919 צפיות
כאשר אתם עורכים שיפוצים בבית בעזרת מעצב פנים או אדריכל, בקשו ממנו לסמן בעיפרון, באופן מדויק, את האזור שבו אתם רוצים לפתוח פתח לחלון או לדלת. עבודות של חיתוך בטון מתבצעות באמצעות ציוד מיוחד ומעניקות תוצאות מושלמות ומדויקות ברמה של מילימטרים.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191777 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/181722 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/181284 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/181411 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181411 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181388 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/181301 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica