חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת עבודה, כל הפרטים החשובים

מאת: מיטל זוחוק ומשפט - כללי01/05/20131896 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תפקידו של עורך דין תאונות עבודה

עורךדין תאונות עבודה מסייע לנפגעים אשר חוו תאונה במקום עבודתם. תאונת עבודההיא תאונה אשר התרחשה במקום העבודה ובעת מילוי תפקיד העובד. תאונת עבודהמוגדרת כך גם אם היא התרחשה בדרך לעבודה או ממנה. בכל מקרה של חשש לתאונת עבודה מומלץ לפנות לעורך דין לסיוע משפטי. עובדים רבים אינם מודעים כלללהתרחשותה של תאונת עבודה, בעיקר אם היא באה במסווה של תאונת דרכים.מעסיקים רבים נוהגים לטייח את המקרה ואף להתכחש אליו. בדיוק כאן נכנסתפעולתו של עורך הדין. נוסף על כך, עובדים רבים חוששים לאבד את מקום עבודתם,ובעקבות כך אינם מדווחים על התאונה, ונשארים להתמודד עם השלכותיה באופןעצמאי. עורך דין תאונות עבודה יסייע לנפגע במקרים מן הסוג הזה להתמודד אל מול המעסיק ולקבל את הפיצוי המגיע לו.

מהלך התביעה לתאונת עבודה

בשלבהראשון עורך דין תאונות עבודה יבקש מהנפגע לספר על התאונה בפירוט, וליצורקשר עם עדים לתאונה. בשלב השני יבקש מהלקוח להציג את כלל המסמכים המעידיםעל אופי התאונה ואופי הפגיעה. בין המסמכים יתבקש הנפגע להציג מסמכיםרפואיים המעידים על אופי הפציעה ועל הטיפולים השונים להם הוא זקוק, וכןטופס חשוב ביותר עליו חותם המעסיק כי הוא מודע לפרטי התאונה ונושא באחריות.טופס כזה יכול להיות מעט קשה להשגה, ולשם כך ניתן להיעזר בסיוע של עורךהדין. בשלב האחרון יאסוף עורך הדין את כל הנתונים ויגיש תביעה הן לפוליסתהביטוח של הנפגע, והן לחברת הביטוח של המעסיק. עורך הדין יודע כי הנפגעזכאי לפיצויים מכלל מקורות אלו, וקבלת פיצוי אחד אינו סותר את השני. לבסוף,ידווח עורך הדין על התאונה לגורמים החשובים על מנת שיבצעו בדיקה ותחקירבמקום העבודה על התאונה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיטל זו

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19434 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19260 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19369 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19388 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/01/191135 צפיות
כולנו מנהלים את מרוץ החיים שלנו ודואגים להכין ביטוח כזה או אחר לצרות עתידיות שנקווה שלא יפקדו אותנו לעולם. הביטוחים הללו מבטיחים תשלומים כאלו ואחרים שנזכה להם בעתיד ישירות לכיס שלנו, או לטובת טיפולים שלנו או גרוע מכך יועברו ישירות לשארים שלנו במקרה של מוות.

מאת: ניב אבןחוק ומשפט - כללי14/01/19365 צפיות
במה בדיוק תורם לזוג כזה הסכם ממון? קראו הלאה את המאמר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica