חפש מאמרים:
שלום אורח
22.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שימוש במשרד יחסי ציבור לקידום אירוע ציבורי

כל אדם המתכנן אירוע ציבורי כדאי שישקול שימוש במשרד יחסי ציבור על מנת לקדם את האירוע.

כאשר אנו חושבים על אירוע ציבורי, אנחנו בדרך כלל מעוניינים בהגדלת כמות הנוכחים והמשתתפים ולכן עלינו להשתמש בטקטיקות יחצ"ניות. ניתן ליישם פעולות יח"צ וקידום בצורה עצמאית, אולם התוצאות הטובות ביותר מושגות כאשר שוכרים משרד מקצועי.
להלן מספר יתרונות לשכירת משרד יחסי ציבור לקידום אירוע ציבורי:

 • קשרים
  * אחת הדרכים להפצת השמועות על האירוע היא באמצעות התקשורת. משרד יחסי ציבור איכותי יהיה בעל קשרים טובים עם עיתונאי מפתח ברמה מקומית וארצית.
  * שימוש בקשרים למטרות קידום הוא הכלי העיקרי של משרדי יחצ"נות. מסיבה זו הם נוטים להיות אסטרטגיים, יעילים וממוקדי מטרה.
 • תכנון האירוע
  * במצב אידיאלי, חשוב להיעזר במשרד יחסי ציבור עוד משלבי התכנון הראשוניים של האירוע. בצורה זו מובטח כיסוי תקשורתי נרחב והוא מעשה חובה כאשר מדובר באירוע עם צפי משתתפים גדול או אירוע בקנה מידה ארצי.
  * גם אם הכוונה היא לתכנן את האירוע בצורה פנים-ארגונית ולטפל בכל הפרטים באופן עצמאי, משרד יחסי ציבור איכותי יוכל לסייע ביצירת אסטרטגיה בכל היבט אפשרי כדי להגביר את הקידום לא רק לאירוע עצמו אלא גם לאדם או לארגון שמאחוריו. משרד יח"צ יסייע ליצור שילוב נכון של פעולות קידום, כמו לדוגמא: חסויות, מסיבות עיתונאים, סיורי תקשורת והשקת תכניות.
  * לחלק ממשרדי יחסי הציבור ישנן יכולות תכנון ושיווק אירועים. כאשר הארגון המעוניין לקיים את האירוע הוא בסדר גודל רחב ומצפה לחשיפה תקשורתית נרחבת, משרד מנוסה יוכל לשרת אותו היטב וידאג שהכל עובד כשורה במהלך האירוע בכל הקשור לנושא התקשורתי. כאשר הארגון הוא בעל תקציב מוגבל ישנה אפשרות לבחור בשירותי יחסי ציבור ספציפיים להם הוא זקוק.
 • יכולות נרחבות
  * לרוב, משרד יחסי ציבור מורכב ממספר אנשים בעלי התמחויות מקצועיות שונות. מסיבה זו, שכירת משרד לקידום אירוע יכולה להיות שימושית בכל הנוגע לחומרים הקשורים לאירוע. המשרד הוא בעל אמצעים מתאימים לפיתוח דרכי השיווק ווידוא שהמסר הוא עקבי ומכוון לקהל הנכון.
  * כאשר המשרד נשכר בשלב מוקדם בתכנון האירוע, אפשר שהוא יהווה כלי חשוב בפיתוח הזמנות, עלונים, פוסטרים ועוד. חשוב לזכור כי היכולות היצירתיות וקשרי העבודה של משרד יחסי ציבור הם לרוב נרחבים יותר ולכן כאשר הם מושמשים חשוב לדאוג למנף אותם.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור העוסק בתחומי התרבות בכלל והמוסיקה בפרט.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תווית יחסי ציבור

מאת: תווית יחסי ציבוריחסי ציבור03/11/091346 צפיות
יחסי ציבור הם ערוץ אחד מתוך שלל אחרים, אשר כולם שייכים לעולם הפרסום. הבלבול בין שני התחומים הוא שכיח ולפעמים אף מניחים כי מדובר בתחומים זהים, אולם זוהי טעות.

מאת: תווית יחסי ציבוריחסי ציבור02/09/091245 צפיות
חברות רבות טוענות כי הן יכולות לספק שירותי יחסי ציבור אפקטיביים, אבל מעטות מהן מבינות אותו לגמרי.

מאת: תווית יחסי ציבורשיווק באינטרנט17/05/091292 צפיות
עסקים ברשת חוו קפיצת מדרגה משמעותית עם כניסתם של מספר כלי שיווק לאתרים. כדי להביא את העסק שלכם כך שיעמוד בקו אחד עם המתחרים, חשוב לעדכן את אתר הבית שלכם בצורה אופטימלית למנועי חיפוש (SEO).

מאת: תווית יחסי ציבוריחסי ציבור13/02/091369 צפיות
מה עליכם לעשות כדי שיחסי הציבור שלכם יעבדו ?

מאת: תווית יחסי ציבורתרבות דיגיטלית13/02/091743 צפיות
האם הרדיו הפך מיושן מדי עבורנו במאה ה-21 ?

מאת: תווית יחסי ציבוריחסי ציבור13/02/091330 צפיות
בלוגים מציגים דרך חדשה ומהפכנית של עיתונות. כלי תקשורת מקוון זה מספק לקהל הצרכנים הרעב למידע, זרם קבוע ורלוונטי של מידע חדשותי על הנושאים שהכי מעניינים אותו. מעקב וניטור בלוגים מספק מידע חיוני למשרדי יחסי ציבור.

מאת: תווית יחסי ציבוריחסי ציבור13/02/091310 צפיות
אחד הכלים שבהם ניתן להשתמש לעסק שלכם נקרא יחסי ציבור. מדובר באחד הכלים היעילים ביותר הקיימים בעולם העסקים לזכייה באמון הציבור. כיצד עושים זאת ?

מאמרים נוספים בנושא יחסי ציבור

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/213685 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/213648 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: בנימין קלינגריחסי ציבור08/07/213768 צפיות
קלינגר בן רישוי עסקים והיתרי בניה – משרד אדריכלים ומהנדסי בנין שנת יסוד 1983 שם נוסף קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה שם לועזי Klinger Building Permits, Business Licensing and Municipal Consulting דואר אלקטרוני klinger_b@bezeqint.net אתר החברה www.klinger.co.il טלפון 03-6990132 פקס 03-6990134 כתובת שטרייכמן יחזקאל 13/18, תל אביב יפו 6967112 שעות פעילות בשבת פניות חרום בלבד, ימים א - ה 08:00-20:00, יום ו 08:00-17:00 שפת שירות עברית, אנגלית, רוסית, גרמנית איזורי שירות כל הארץ

מאת: ישראל רף יחסי ציבור09/06/213913 צפיות
מתנות לסיום שנת הלימודים, עציצים ממותגים עם צמחים בעלי משמעות מיוחדת ממותגים לפי הזמנה עם מסר שלכם מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן במשך שנים רבות מתנה ייחודית, ערכית וחינוכית לשמירת הסביבה עציצים ממותגים עם מסר ירוק של צמיחה ופריחה אישית. מתנה שכל אחד ישמח לקבל. ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יחסי ציבור13/08/176455 צפיות
המתנות שבעלי העסקים מחלקים במטרה לשמח, לחזק את הקשר, מסייעות לעסק לפרסם את עצמו, דוגמה למוצר פרסום ממותג מעולה עציץ ממותג מכיל גם את לוגו העסק ומהווה מתנה נפלאה וירוקה, עציץ ממותג מונח תמיד במקום בולט וחושף את העסק לקהל יעד נרחב במשך זמן רב, לכן ההצלחה מבטחת

מאת: ישראל רף יחסי ציבור28/07/175623 צפיות
למה כדאי לכם לחלק ללקוחות מתנות ממותגות לראש השנה? כוחן של המתנות הממותגות כאקט שיווקי עסקי הוא משמעותי. כולם אוהבים לקבל מתנות ברכה ופרסום בעציץ אחד – עסקת חבילה מושלמת לעסק שלכם, העציץ הממותג נושא את שם העסק, הלוגו ודרכי ההתקשרות עם העסק שלכם ויוצב על שולחנם של הלקוחות זוהי מתנה יוצאת דופן, בעלת נוכחות בולטת ואפקט קידומי מנצח.

מאת: amirdadon90יחסי ציבור17/01/175607 צפיות
דודי מליץ הוא אחת ההוכחות היותר משכנעות ליכולת של אדם להשתנות, גם אם התקשורת מנסה להעמיד אותו על משבצת מאוד ספציפית ולהדביק לו תווית מסוימת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica