חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביצוע אומדן של זהב ויהלומים

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/2012715 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במציאות הכלכלית הקשה של ימינו אשר מחריפה עקב המשברים הכלכליים בעולם כולו, אנשים מחפשים לעיתים הכנסה חדשה מכל מיני מקורות שבעבר לא היו חושבים עליהם – דוגמה חיה לכך היא מכירת יהלומים וזהב למשל – תכשיטים המכילים את החומר החזק בטבע ידועים כתכשיטים יפיפיים והרבה פעמים ההצטברות שלהם נובעת מרצון מסוים להתגנדר ולהרגיש יפים ושמחים יותר.

יחד עם זאת, זהב ויהלומים הינם מותרות וכאשר נדרשים לעשות בדק בית ולמצוא הכנסה כלכלית – בהחלט ניתן לשקול מכירת יהלומים וזהב כחלק מהתהליך שבסופו נוכל לחזור להתבסס מבחינה כלכלית. מעבר לכך, חשוב לדעת כיצד נערכים לביצוע מכירת יהלומים כך שנוכל לבצע את המכירה על הצד הטוב ביותר.

ריכוז כל תכשיטי היהלומים לצורך ביצוע אומדן
הפעולה הראשונה והחשובה ביותר היא לבצע ריכוז מסודר של כל המוצרים העשויים מיהלום בצורה אחידה וברורה. חשוב להדגיש זאת כיוון שלאחר הריכוז ניקח את כל התכשיטים והפריטים המכילים יהלומים לאיש מקצוע שידע לאמוד לנו את ערכם כך שנדע בסופו של דבר כמה לדרוש עליהם במסגרת המכירה. חשוב לציין כי מציאה של עוד תכשיטי יהלומים אשר נרצה לאמוד את מחירם עם אותו איש מקצוע, העלות של השירות תהיה כפולה.

אומדן של מחיר גרם זהב
קודם כל, על-מנת שנוכל להבין בכלל כיצד מחיר גרם זהב משפע על מכירת זהב – חשוב שנבין כיצד מחיר הזהב בכלל נאמד. ישנם מומחים המעריכים בצורה מדויקת ביותר מחיר זהב על פי המצב הכלכלי העולם, היקף מכירת זהב בעולם ופרמטרים נוספים במשפיעים על מחיר גרם זהב. כך נוכל לדעת כיצד להתנהל בהמשך דרכנו עם זהב בבעלותנו או לחילופין הזהב המוצע למכירה. האומדן מתבצע על פי אמת מידה הנקראת "אונקיה", כל אונקיית זהב נמדדת מעט מעל 30 גרם של זהב.

כלי זהב ישנים ללא שימוש הופכים להכנסה פאסיבית
כאשר מודדים אפקטיביות של מוצר קודם כל מודדים מה הוא נותן לנו ואיך הוא עוזר לנו בחיים. פעמים רבות קורה שיש לנו תכשיטי זהב או כלים מזהב אשר אין לנו כבר כל שימוש בהם והם כל-כך ישנים שבטח לא נענוד אותם על הצוואר או האוזניים, תכשיטים אשר אין להם שימוש ואינם מסמלים דבר עבורנו יכולים לתרום לנו רבות על ידי מכירת זהב אשר לא רק שתוריד מעלינו את העול שבאחסון החפצים והתכשיטים הללו בבית, אם כי גם תסדר לנו "הכנסה פאסיבית". הכנסה פאסיבית זוהי הכנסה שאנו מצליחים להנפיק ללא כל צורך בהשקעת עבודה כל שהיא. אם בעבר היה לנו מוצר לא שימושי שמתבלה ונשחק בבית, הרי שבאמצעות מכירתו נוכל להנפיק רווח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13877 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13730 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13763 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13754 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12743 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12739 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12682 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאמרים נוספים בנושא תכשיטים

מאת: tiloniתכשיטים27/08/201051 צפיות
מכשירי שקילה שונים נבדלים האחד מהאחר במספר דרכים – מבחינת החפצים הנשקלים, מבחינת הגבלות המשקל, מבחינת נוחות השימוש, מבחינה טכנית ומבחינת אופן שימוש (שימוש בוו שקילה, צג מקצועי או תוספים חשובים אחרים). ברור לכל ילד ששקילת תכשיטים אין דינה כדין שקילת כלי רכב או חומרים כימיים.

מאת: אוהד פרקשתכשיטים11/08/201087 צפיות
במאמר זה נציג פתרון ניקוי ביתי ע"י השריית צמיד טניס בסבון כלים עדין ובמים חמים במשך 15 דקות תוך כדי שמירה והימנעות מפגיעה ביהלומים

מאת: אוהד פרקשתכשיטים11/08/201086 צפיות
כיום ניתן למצוא מספר רב של תכשיטים לגברים אבל האם אנחנו יודעים איך לבחור את התכשיט שיתאים לנו. במאמר זה נתמקד בצמידים לגברים וננסה לעקוב אחר מספר פרמטרים אשר יעזרו לנו לבחור את הצמיד הנכון

מאת: תמיר פרלתכשיטים16/12/173407 צפיות
נראה מוזר שמינרל שעשוי מפחמן בלבד הפך לאחד מהתכשיטים המבוקשים ביותר בעולם, כלומר היהלום. אחרי הכל, פחמן נמצא בציוד ובמינרלים הבסיסיים ביותר, כגון הגרפיט בעפרונות שלנו, שכלל אינו נראה יוקרתי.

מאת: webetterתכשיטים14/06/172833 צפיות
אם את מחפשת לוק מנצח והופעה מושלמת בכל עת, המאמר הזה בדיוק בשבילך!

מאת: רוני הכהןתכשיטים21/05/172909 צפיות
איך מנקים זהב ושומרים על המראה הנקי והנוצץ שלו לאורך של תקופה ארוכה? קראו את הדברים המאוד חשובים לשמירה על התכשיטים היקרים שלכם.

מאת: עומריתכשיטים14/05/161485 צפיות
תכשיטים לגבר בישראל זה טרנד שהולך חזק מאוד. למה לא מדברים על זה? כי למרות שהגבר הישראלי אוהב להשקיע במראה החיצוני ולאבזר את עצמו, תחום התכשיטים עדיין נחשב לנושא שהוא "מחוץ לגזרה" של האופנה הגברית בארץ. נוצרת כאן הרגשה של אי צדק, נכון? אז בואו נדון בתכשיטי גברים, ובפרט – צמידים לגבר. הרי יש כל כך הרבה סוגים של צמידים שהגבר המודרני יכול (עזבו יכול, הוא פשוט חייב!) לענוד ולהיראות פשוט נפלא

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica