חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השוואת מחיר משלוחי פרחים ברעננה ובאמסטרדם

מאת: דודיתהשוואת מחירים01/07/2013952 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לצורך השוות מחיר משלוחי פרחים ברעננה ביחס לאמסטרדם, מומלץ להשתמש במדד המבוסס על בסיס כוח הקניה שהוא מדד כלכלי שמטרתו להציג ולהשוות את המחיר הריאלי של מוצרים ושירותים זהים במדינות שונות בעולם. כדי להסביר את הרעיון, נניח שסל מוצרים מסוים עולה בארה"ב 100 $ ובהולנד אותו סל מוצרים עולה 100 אירו. מאידך, לפי שער החליפין ביום פרסום המאמר 100 $ מומרים ל- 75 אירו. נתונים אלה מצביעים על כך שכוח הקניה בהולנד קטן ב- 25% ביחס לשער המרת המטבעות. זאת אומרת, שאותם 100 $ קונים בהולנד רק 75% מסל המוצרים.

כדי לפשט את מנגנון השוואת המחירים בין מדינות שונות, האקונומיסט בנה מדד המבוסס על מחירי המבורגר "ביג מק" כפי שהוא מתומחר במדינות השונות מתוך הנחה שזה מוצר צריכה עממי, נפוץ ושהרכבו דומה בכל הרשת. על פי מדד זה, מחיר ביג מק ברעננה נכון ליום פרסום המאמר הוא 17.50 ₪ ובאמסטרדם מחיר הביג מק 3.50 אירו. לכן שער ההמרה לפי כוח הקניה הוא 5 ₪ לאירו אחד (בשונה משער המרת מטבעות שעומד על 4.70 ₪ לאירו).

הקושי בהשוואת מחיר משלוחי פרחים טמון בעובדה שרוב האתרים של חנויות פרחים שדרכם אפשר להזמין משלוחי פרחים בישראל לא מפרטים את הרכב זרי הפרחים. זאת אומרת, אין פירוט של כמה פרחים מכל סוג יש בכל גודל של זר פרחים. לכן ההשוואה היא על בסיס הנתונים מאתר אחד להזמנת משלוחי פרחים ברעננה שמספק נתונים על הרכב זרי הפרחים ומציג תמונות אותנטיות, ביחס לאתר הולנדי מוביל בתחום משלוחי פרחים באמסטרדם שמציג נתונים אלה.

לצורך ההשוואה נבחר זר של 7 ורדים בצבע לבן עם ירק שעולה באתר הולנדי  25 אירו ובאתר הישראלי 100 ₪. כאשר מתווספים 8 אירו דמי משלוח לכתובת באמסטרדם  ו- 35 ₪ למשלוח לכתובת ברעננה. סך עלות זר פרחים ומשלוח 33 אירו באמסטרדם לעומת 135 ₪ ברעננה.

כדי לדעת אם ברעננה זול או יקר להזמין משלוחי פרחים יחסית לאמסטרדם, יש לחלק את עלות הזר והמשלוח (135 ₪) בשער ההמרה לפי כוח הקניה (5 ₪ לאירו) ומתקבל שעלות הזר בישראל עומדת על 27 אירו לעומת 33 באמסטרדם. מסקנה, הזמנת משלוחי פרחים באמסטרדם יקרה ב- 22% ביחס להזמנת משלוחי פרחים ברעננה.

אודות הכותבת - הכותבת הינה שוזרת פרחים מקצועית ולאחר התנסויות רבות היא מזמינה משלוחי פרחים באתר באליזר  www.balizer.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דודית

מאת: דודיתקניות 19/09/161596 צפיות
כאשר מזמינים משלוח פרחים של זר פרחים סגול, חשוב להבין מה הסמליות והמשמעות של פרחים סגולים ואיזה פרחים מתאימים להכנת זר פרחים בצבע זה.

מאת: דודיתקניות 19/09/161728 צפיות
פרחים הנם צמחים חיים שדורשים טיפול מקצועי מרגע חיתוכם ועד להכנסתם לאגרטל של הלקוח. לעיתים בתנאי מזג אויר קיצונים מתהווים אתגרים וקשיים מיוחדים באספקה תקינה של משלוחי פרחים.

מאת: דודיתקניות 19/09/161681 צפיות
ככל שטכנולוגית הייצור משתפרת גובר השימוש בזרי פרחים וסידורי פרחים מלאכותיים. בזכות העמידות, ההשקעה לאורך זמן קטנה יותר ומסיבה זו משלוח פרחים מלאכותיים נעשה יותר ויותר פופולרי.

מאת: דודיתקניות 19/09/161403 צפיות
טכנולוגית האינטרנט יצרה מהפך בנושא הזמנת משלוחי פרחים לישראל. כך שאופן הזמנת משלוח פרחים לישראל לא רק אפשרית, אלא שהיא מתבצעת בנוחות המרבית ותוך מספר דקות.

מאת: דודיתקניות 19/09/161390 צפיות
אתרים רבים של חנויות פרחים מאפשרים ללקוחות לבחור או להוסיף מגוון של מוצרים נלווים לזרי הפרחים. מוצרים אלו יכולים לשפר את מראה הזר ולשדרג את המתנה. במיוחד חשוב לשים לב לאיכות האריזה כאשר מזמינים משלוח פרחים.

מאת: דודיתקניות 19/09/161244 צפיות
ברוב האתרים להזמנת משלוחי פרחים ניתן לרכוש מגוון של מוצרים נלווים שמאפשרים לשדרג את זרי הפרחים. מאמר זה מפרט ומסביר על המוצרים הפופולריים ביותר שלקוחות אוהבים לצרף הזמנות של משלוחי פרחים.

מאת: דודיתצרכנות19/09/161060 צפיות
על פי סקר לקוחות, אתר להזמנת משלוח פרחים באינטרנט צריך לכלול את היכולות הבאות: עושר במגוון זרי הפרחים לבחירה, שקיפות מידע לצרכנים, נוחות שימוש באתר וכיסוי גיאוגרפי רחב של אזור חלוקת משלוחי פרחים.

מאמרים נוספים בנושא השוואת מחירים

מאת: אלעד אוחנההשוואת מחירים23/11/195576 צפיות
שאלה נפוצה העולה במוחותיהם של אלו העומדים בפני רכישת מטבח חדש היא – היכן לבצע את ההזמנה: האם ראוי יותר לעשות זאת אצל נגר מנוסה ומיומן, או לחילופין – דרך חברת מטבחים גדולה ומוכרת

מאת: shiritהשוואת מחירים18/06/172983 צפיות
אם ברצונכם להתאים שערים פרטיים לביתכם, יש לדעת, היכן השער ימוקם

מאת: הנוסעת המתמידההשוואת מחירים15/04/173008 צפיות
איפה לחפש מלון בזול? אתר מומלץ למלונות? מנוע חיפוש לדילים,מנוע חיפוש למלונות,אפליקציות למלונות בעונת החגים ,פסח וחגי תישרי ובתקופת הקיץ והחופש הגדול אבל לא רק, בתרבות שלנו כיום מקובל לנסוע גם במהלך השנה לחופשות בזק באצצע או בסופשבוע,זוגית או משפחתית. אם ננתח את התקציב המשפחתי שלנו ,נבחין שההוצאה על חופשות עלתה עם השנים, המלונות בישראל התייקרו ומספר החופשות עלה.

מאת: articlestbdהשוואת מחירים01/06/161840 צפיות
עץ משרה רוגע, חמימות ושלווה. הדרך הפשוטה ביותר להביא לתוך הבית את הטבע. האם אפשר לעשות זאת במחיר משתלם במיוחד? מסתבר שכן!

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםהשוואת מחירים18/02/161729 צפיות
אנו מקבלים החלטות בחיי היום יום באמצעות השוואה בין אפשרויות, את ההשוואה אנו מבססים על מאפיינים, תועלות ועלות כלכלית, אז לפני הכל, חשוב שתדעו שגם למוצרים פיננסים יש אפשרות לעשות השוואת מחירים - עם דגש לענפי הביטוח השונים!

מאת: אבי דוידיהשוואת מחירים05/11/152452 צפיות
בשיטה המוכרת לכולם, ניתן לערוך השוואת מחירים על ידי חיפוש רוחבי של המוצר לו אתם זקוקים. כן, יש להתניע את הרכב ולטייל בין החנויות השונות המשווקות אותו, תוך ביצוע רישומים בטבלה. לאחר מכן, יש לגשת לרשת האינטרנט, במטרה לבדוק אם יתכן מחיר טוב יותר למוצר שאותו אתם מחפשים. גם זאת משימה לא קלה בכלל, בשל העובדה שישנם אתרים מרובים מאוד בכל תחום עיסוק.

מאת: ניב אבןהשוואת מחירים05/08/151691 צפיות
בדקו בכמה חנויות את המחירים ואף פעם אל תסתמכו על המחירים שמוצגים לכם בחנות הראשונה אליה אתם נכנסים, גם אם מצוין שם כי המחירים הינם לאחר הנחה. יכול מאוד להיות כי תמצאו את אותה מכונת הכביסה, אותו הדגם בדיוק, במחיר נמוך יותר או באותו המחיר שהוצע לכם במסגרת מבצע. גשו לכמה חנויות רשמו לעצמכם את המחירים והדגמים שהוצעו לכם ולאחר מכן החליטו מה הכי משתלם עבורכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica