חפש מאמרים:
שלום אורח
23.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שילוב של תא צילום ומגנטים לאירועים באירועים- הצדדים השונים של המטבע:

מאת: רונן חזיצילום אירועים31/07/20131045 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שילוב של תא צילום ומגנטים לאירועים באירועים- הצדדים השונים של המטבע:

חתונה- הוא רוצה תא צילום, היא לא רוצה:

הוא- חתונה, יש חתן וכלה, מוזיקה, חופה, אוכל וחוץ מזה- אירוע בנאלי כמו כל אירוע אחר שלקחנו בו חלק. כדי לשדרג את החתונה ולהפוך אותה למיוחדת יותר, חייבים לשלב משהו מיוחד, שונה ואחר, משהו שיספק נושא לשיחה על החתונה מעבר למה שמקובל ונהוג. תא צילום לאירועים הוא בדיוק הדבר הזה. מדובר באטרקציה חדשנית ביותר, אטרקציה שעדין לא הפכה למשהו נדוש שקיים בכל אירוע. בהחלט אטרקציה מקורית ונוסף על כל אלו- מדובר במשהו מאד חדשני ועדכני. תא צילום לאירועים הוא דבר שסוחף אורחים בדיוק כמו האורחים בחתונה הזו. כל אחד ירצה להיכנס לתא, להצטלם, להשאיר זיכרון ולעורר הדים של תגובות ברשת. תא צילום לאירועים מושלם עבור אירוע כמו אירוע החתונה שלכם. בהחלט לא משהו שכדאי לוותר עליו.

היא- חתונה רומנטית, אנשים נהנים יחד מאירוע שכולו מלא באהבה ונחגג לכבוד הזוגיות שלכם. תא צילום לאירועים משולב באירוע ופתאום הוא המוקד. אנשים כבר לא מתעניינים בריקודים, בחתן, בכלה באוכל, כל המיקוד עובר לתור מחוץ לאותו תא צילום לאירועים. מעבר לכך, הרשת החברתית גם ככה הופכת חברויות וחוויות לוירטואליות. הנה מגיעה החתונה, באופן הממשי ביותר שרק אפשר, בשביל מה להעביר אותה למימד וירטואלי אם אפשר לחוות אותה באופן כל כך מוחשי בהווה. במה מוסיף אותו שיח וירטואלי שמתקיים בזכות תא צילום לאירועים על השיח הטבעי והמקסים שבין האורחים באירוע שלכם ממש. תא צילום הוא בהחלט מגניב, הוא עשוי להיות אטרקטיבי וכיפי וחומר לשיחות להרבה מאד זמן. בכל זאת, הוא לא התוכן שמתאים לחתונה ובטח שלא לאירועים שנועדו להיחוות בפועל.

בר מצווה- הוא- מגנטים לאירועים, הם (ההורים)- לא רוצים:

הוא- מגנטים לבר מצווה הם דרך מצוינת לתת לאורחים מזכרת שווה ביותר. כל אורח יכול לעצב לעצמו את התמונה המתאימה לו. החבר'ה של חתן בר המצווה יכולים להתקבץ יחד למגוון של תמונות. תמונות אלה תהפוכנה למגנטים. מגנטים לבר מצווה ילוו את החבר'ה הרבה מאד זמן, גם לאחר שנגמר האירוע. חברים שהיו באירוע ימשיכו להיתקל במגנטים במקומות שונים ובכל פעם בצמוד לכיתוב- "מזכרת מבר המצווה של..."- כך, מגנטים לאירועים פשוט לא יאפשרו לאורחים לשכוח את בר המצווה. כמובן שהחוויה עצמה של הצילומים עבור המגנטים מהנה ביותר. החברים של בעל השמחה יוכלו לעשות פוזות שונות במשך שעות על מנת לקבל את המגנט המושלם ביותר כמזכרת. וכן, גם סבא וסבתא יאהבו את האטרקציה המיוחדת.

הם- בר מצווה דורשת תכנון רב. מעבר לתכנון, ישנן ההוצאות הרבות הבאות בעקבות התכנון וכדי להגשים אותו בפועל. מדובר באירוע עבור ילד בן שלוש עשרה, אירוע שהרבה פעמים לובש ממדים מוגזמים ואף מפלצתיים ממש. גם ככה הושכר מקום לאירוע, נבחרו בקפידה שירותי קייטרינג, נערכה תוכנית שצריכה לבדר את האורחים- המבוגרים והצעירים כאחד- הושקעו מאמצים בבחירת מוזיקה, סגנון וכן הלאה. לשם מה צריך להוסיף עכשיו גם אטרקציה כמו מגנטים לאירועים. עצם העובדה שאותם מגנטים לאירועים צולמו במהלך שמחת בר המצווה ונושאים כיתוב למזכרת מבר המצווה, אינם מהווים הבטחה כלשהיא לכך שבר המצווה תיזכר יותר. יותר מכך, האורחים יכולים לקחת את התמונה הביתה כמגנט, להתרגל אליה ולשכוח בכלל את עצם קיומה. המימון של מגנטים לאירועים הוא כמובן הוצאה נוספת על ההוצאות הרבות האחרות ואין באמת טעם לנסות להנציח עוד יותר את האירוע. דווקא טוב שלאירוע כמו בר מצווה יש התחלה וסוף בלי שובל ארוך של זיכרונות שעשויים ליצור תחרות בין חוגגי בר מצווה שונים.

אכן, שני צדדים למטבע:

אנשים רבים מחפשים את שילוב הגימיק באירוע. אותו שילוב שייתן לאירוע את הפן המיוחד שלו. כמובן ששני הצדדים למטבע באים להדגיש שוני תפיסתי. כזה שנוגע ליכולת של אירוע להיות מיוחד מעצם היותו אירוע שנערך עבור אדם מיוחד לעומת הצורך ליחד כל אירוע עם תוכנית משלו. חשוב כמובן לציין שהן תא צילום והן מגנטים לאירועים בהחלט יכולים לתרום לחוויות באירוע גם בלי קשר למידה בה הם גורמים לאירוע להיות מיוחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14775 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142109 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141078 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14881 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14827 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14892 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14880 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא צילום אירועים

מאת: רוני הכהןצילום אירועים31/10/18903 צפיות
האם באמת יכולים לארגן אירוע מורכב לעייפה כמו חתונה באופן מהיר ועדיין לספק "שואו" קסום כפי שכל חתן וכלה היו רוצים לאחל לעצמם?

מאת: ניב אבןצילום אירועים29/06/18830 צפיות
כאשר על מנת לדעת כמה עולה צלם לחתונה שמתקרבת לה בצעדי ענק, צריכים להבין היטב את כל מה שמתקיים בכל סוג של הצעה.

מאת: moraleצילום אירועים09/06/18511 צפיות
כשאנחנו עורכים אירוע, לא משנה מה סוג האירוע, בין אם זה שמחה משפחתית, מסיבה בחברה, אירוע חברתי ועוד, אנחנו יודעים פחות או יותר עם אילו ספקים אנחנו נצטרך לעבוד, אין פה הרבה דברים יוצאי דופן. אנחנו יודעים שנצטרך להזמין שירותי קייטרינג, ברוב המקרים נצטרך להזמין שירותי מוזיקה והגברה, סביר להניח שנצטרך להזמין צלם סטילס או צלם וידיאו, יש דברים שהם די מובנים מאליהם, דברים שאנחנו לא יכולים לוותר עליהם.

מאת: שרון צרפתיצילום אירועים14/12/17667 צפיות
איך מבצעים את הפעולה הלא פשוטה של מיון תחת לוח זמנים לא ממש רחב יריעה? קראו הלאה טרם הבחירה הסופית בצלם.

מאת: רוני הכהןצילום אירועים19/10/17900 צפיות
בין כל הספקים צריכים לחפש גם צלם לחתונה במרכז הארץ, במידה ואכן החתונה נערכת באזור המרכז, ואז עולה לה השאלה איזה ספק יהיה הכי נכון לכל זוג, והאם העלות מצדיקה את עצמה בהתחשב בכל יתר הספקים שצריכים להוסיף עוד לרשימה הארוכה של הוצאות שאין לה סוף? התשובה לכל אלה היא תכנון.

מאת: רוני הכהןצילום אירועים07/09/171153 צפיות
החיפוש אחר אדם אשר לו יש את המטלה המאוד חשובה הזו של צילום חתונה מתחילתה ועד לתומה על מנת שעם התיעוד הזה כל משפחת החתן והכלה יוכלו להעלות זיכרונות בצורה מאוד נוחה לצפייה, בתמונות סטילס וצילום וידאו גם יחד.

מאת: שרון צרפתיצילום אירועים22/08/171477 צפיות
חפשו אחר צלם לחתונה במרכז אשר עונה על כל מה שצריכים לחתונה לפי הבדיקה החשובה הבאה שיכולה לחסוך כאב ראש די במהירות...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica