חפש מאמרים:
שלום אורח
20.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על מזרקות כיצירת אמנות אקטיבית

מאת: www.copy-writer.co.ilאומנות - כללי06/08/20131127 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קצת על מזרקות ותפקידן בחיינו.
נכון מזרקות פרטיות תמיד היוו סמל לבורגנות השבעה והשמנה, זו שכבר לא יודעת מה לעשות עם הכסף, הממון ועם המותרות שלה. אבל רגע, יש עוד כמה דברים שאפשר לומר על מזרקות ובריכות מים בשטחים פרטיים. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן עכשיו, לדבר ולעסוק בנושא של בריכת נוי ולצלול לעומק מי המזרקות – אלו שנחשבים לקניינם הפרטי של העשירים בלבד ובצדק – אבל יש להם יותר מה להציע מאשר מה שנראה.


אז ככה, מזרקות היוו מאז ומעולם סמל לפאר ואת המזרקות הגדולות בכיכרות ברומא ובמוסקווה אין צורך להזכיר, אבל מהר מאוד המזרקות הגיעו גם למקומות שבהן לא התחוללה הסטוריה שהכתיבה את גורל האנושות. מזרקות סימלו את הגודל, את העוצמה ואת התרבות.
מזרקות הצטרפו לעולם התוכן של יצירות האמנות הגדולות , של כנסיות הענק, של ההסטוריה המפוארת, של העושר, של ההרגשה הקיממת בכל כיכרות אירופה הגדולות – אנחנו כאן במרכז העולם.


אבל מזרקות פרטיות וגם בריכות נוי מקבלות אופי שונה במקומות שונים.
הבורגנות השבעה של ישראל בנות האלפיים המתקדמות דווקא רואה בהקמה של מזרקות פרטיות סוג של "מרד" במוסכמות הבורגניות. ממש ככה. חשבו רגע על אנשים אשר הפרוטה השמנה מצוייה בכיסם, יש להם ג'יפ ממותג בחניה, הם גרים בבית שבתקופות אחרות היה מכונה כטירה וכבודם הולך לפניהם. בחירה של הצבת מזרקות בחצר הפרטית שלהם, במרחלב בו הם יכולים גם לגדל דק יוקרתי או בריכה פרטית לשחייה או להחנות עוד רכב אספנים יוקרתי, בחירה בהצבה של מזרקות או בריכת נוי יפה היא בעצם סוג של נסיגה מהצגת העושר הצרוף, הממון ועוצמת המזומנים.
פתאום העשירים בוחרים להתחבר חזרה לטבע. העשירים אובים את האדמה, את המים את השמים ובוחרים לשבת ולהביט בזרמים, לשמוע את קולות הפכפוכים ולתת לטבע לקחת חלק בחייהם.
מזרקות ובריכות נוי הן הנצגיות של הטבע בבתי העשירים בלב איזורים אורבניים.
טבע אורבני הוא נושא אשר עתיד להתפתח רבות בעתיד הקרוב ומזרקות מהוות את אחת השיטות של האדם האורבני להתקרב למה שהאדמה שעליה הוא עומד התכוונה להעניק לו מלכתחילה.


אם תשאלו אנשים אשר יש להם מזרקות פרטיות בבתיהם מה הם היו רוצים בנוסף, קרוב לוודאי שהתושבות שלהם היו רוחניות במידה: שלווה, הארה, הגשמה, ועוד.
קולות המים והיונים החיוביים אשר מים מפיצים גורמים לחשיבה חיובית ולתחושה טובה,
כמו כן, היכולת להתששף ביצרת אמנות, לתכנן, לדמיין, ליצור, להגות ולהיות שם לאורך כל השלבים בהן התכנון הופך לביצוע, את כל אלו יכולים לעשות כל האנשים אשר מז\מינים מזרקות לתוך הבית הפרטי שלהם ומעניקים לעצמם יצרת אמנות בסגנון אישי.
אמן מזרקות אמיתי מקדיש קשב רב לאנשים שלהם הוא עומד ליצור את המזרקות. הוא מביט לתוך הנפש שלהם, מקשיב למשאלה שלהם, מאתר את הכוונות ואת הרצונות שלהם ומשם יוצר מזרכקות בעיצוב חדש אשר נוגע בנפשם של המזמינים. יצירת אמנות  בהזמנה אישית תמיד היתה אחת המתנות היפות ביותר שאפשר להעניק לאדם וכעת היצירה באמת יכולה להשפיע על נפשו של אדם אחר מכיוון שהמים, כאמור משפיעים על נפשנו באופן פיזיקלי. מזרקות ובריכות נוי מכילות בתוכן חיים, דגים ובעלי חיים מימיים אחרים ובכך יצירת האמנות אשר מתקבלת הינה בעלת חיים של ממש. יצרה חיה, מרגשת, משנת תודעה, מרוממת נפש ומשמחת.


 תגיות המאמר: בריכות נוי, מזרקות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת www.copy-writer.co.il

מאת: www.copy-writer.co.ilענפי ספורט21/08/143197 צפיות
על הטרנד החדש - טיפוס קירות: ספורט מרהיב ומרתק!

מאת: www.copy-writer.co.ilניהול ידע02/12/137845 צפיות
מה עושים עם אלבומי התמונות הישנים? שירות סריקת מסמכים מפנה מקום לקדמה ומנציח את ההיסטוריה של המשפחה שלכם בדרך מתקדמת

מאת: www.copy-writer.co.ilיבוא ויצוא06/11/137678 צפיות
מה זה בעצם תמלול ומה עושים עם זה

מאת: www.copy-writer.co.ilשיווק ישיר06/11/138077 צפיות
על כוחו העולה של דפוס דיגיטלי ככלי שיווק

מאת: www.copy-writer.co.ilאדריכלות נוף 06/11/13826 צפיות
על האופנה החדשה שמרטיבה את היובש העירוני

מאת: www.copy-writer.co.ilחברה ומדינה - כללי03/11/131102 צפיות
על קורותיו של מנעולן בירושלים - האיש שפותח דלתות ופותר בעיות לבני דתות שונות ומעמדות שונים ומציץ לחייהם ברגע של לחץ הנוגע לבית שלהם - הטריטוריה הפרטית.

מאת: www.copy-writer.co.ilמשפחה וזוגיות - כללי03/11/13963 צפיות
סריקת מסמכים מאפשרת לכם להפוך את אלבומי התמונות מהעבר לנחלת העתיד. כך תשמרו את ההיסטוריה בתמונה

מאמרים נוספים בנושא אומנות - כללי

מאת: אופיראומנות - כללי28/02/22663 צפיות
תכשיט עתיק הם עולם ומלואו. אלו תכשיטים המושכים את תשומת הלב ומצריכים גם עולם הערכת תכשיטים מיוחדת בעלת חשיבות עבור תכשיטים הנשמרים בצורה שלמה. למשל, תכשיטים מתחילת המאה ה19, וגם לפני. הערכת תכשיטים הוא מקצוע שחשוב להכיר אותו היטב. כשמדובר על תכשיטים עתיקים, חשוב לדעת שצריך ללמוד את הנושא מהבסיס, על מנת לבצע הערכה ראויה ומדויקת. חלק מההערכה המובן חייבת להתבסס על המידע מבעלי התכשיטים. הקשר המשפחתי מאד חשוב כאן, וכל פיסת מידע מסייעת.

מאת: אופיראומנות - כללי18/01/22853 צפיות
אין הערכת אומנות הדומה אחת לשניה אך כל הערכת אומנות מתקיימת באותה הדרך ובאופן של התאמה אישית לסוג הפריט. פסל לדוגמא עובר תהליך אחר וזאת גם הסיבה שהאימות נעשה בהתאם לסוג הפריט.

מאת: danisapirאומנות - כללי07/01/22762 צפיות
דעו לכם כי חוגים למבוגרים בחיפה יכולים להעשיר את שעות הפנאי של המבוגרים ולהפוך אותם לכאלה שיהיו אנשים שמחים יותר. לאור זאת יהיה כדאי לכל אחד מכם לחפש אחר חוגים שיוכלו להתאים בדיוק לו ולהסב לו הנאה רבה. זה בוודאי יהיה מאוד חכם מצדכם ולא תרצו להתפשר בעניין הזה וזאת כאשר חושבים על הנושא הזה ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קשורים לכך. אז אל תשכחו זאת.

מאת: דוד כהןאומנות - כללי23/09/202604 צפיות
דווקא בתקופה הנוכחית כשכולנו בבתים, מבלים ויוצאים פחות, זה הזמן לשדרג את ניראות הבית. ככה בוחרים היום תמונות לחדרי הבית.

מאת: Danaאומנות - כללי01/07/202726 צפיות
החזרה לשגרה לאחר תקופת ההסגר פתחה בפנינו דלתות חדשות בחיים. בין אם פתחנו עסק חדש לאחר תקופת הקורונה, או פתחנו מחדש את העסק, או התחלנו עבודה חדשה ופשוט רוצים להתחדש בציור קיר. זאת הייתה תקופה קשה לכולנו, בין אם כלכלית, נפשית, או גם וגם.

מאת: מסגרתאומנות - כללי01/01/203532 צפיות
הדפסה על קנבס בחיפה – הדפסה של תמונות מטיולים כאשר אנחנו מטיילים בעולם אנחנו מצלמים הרבה תמונות. תמונות אלו לא שוות הרבה אלא אם נפתח אותן ונדפיס אותן כך שנתלה אותן בבית שלנו. הדפסה על קנבס בחיפה יכולה לאפשר לנו להדפיס את התמונות הכי יפות מהטיולים שלנו

מאת: שלום כהןאומנות - כללי27/09/191820 צפיות
סרטי תדמית אנו פוגשים במסגרות כמו מערכות בחירות ובחירת ראשי איגודים ולשכות ציבוריות, אך בתחום המכירות יש לתחום הזה משמעות ענפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica