חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אילוף כלבים - טיפים לאילוף ראשוני לגורים

מאת: רייט קליקאילוף בעלי חיים30/11/20091084 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמה טיפים לאילוף גורים בשיטת ראש המשפחה. על ידי שיטת אילוף כלבים זו, אנו נמחיש לגור הכלבים שאימצנו מי הוא ראש המשפחה בבית ולמי יש לציית. פעולות אלו יהוו בסיס טוב לאילוף כלבים מתקדם יותר.

1.יש להתהלך עם הכלב ברחבי הבית ודרך דלתות כאשר אתם הראשונים לצעוד והוא מאחוריכם. תמיד במעברי דלתות היו הראשונים לחצות. בשביל כלבים תמיד ראש השבט הוא בעל הזכות הראשונה.

2. תמיד תאכלו ראשונים כאשר הכלב מודע לכך שאתם אוכלים, ורק לאחר מכן האכילו את כלבכם.

3. אם הכלב חוסם לכם את המעבר דאגו לכך שהוא יזוז, לעולם אל תעקפו אותו או תדרסו אותו. כלבים צייתנים תמיד זזים הצידה כדי שהמנהיג יעבור.

4.כאשר אתם חוזרים הביתה מהעבודה או מכל מקום אחר וכלבכם לא ניגש לקבל אתכם לברכה, התעלמו ממנו. לעולם אל תרוצו לכיוונו באותה עת, זה יגרום לו להרגיש כזכר השולט בבית.

5.כדי שהכלב ייגש אליכם תקראו לו, אל תיגשו אתם אליו. בשמו תקראו לו כשהוא טוב, אם עשה דבר רע תקראו לו בשם: כלב רע. כשהוא ניגש אליכם העניקו לו פרס כלשהו, זה יכול להיות ליטוף, משחק או ממתק. קבל פרס לכלבים ברגע שהם מצייתים לבעליהם מעודד אותם להמשיך בהתנהגות צייתנית.

6.בעת משחק עם הכלב תמיד דאגו לכך שאתם אלו שמחזיקים את הצעצוע אחרונים ואז הניפו את הצעצוע אל על.
אם אין ברשותכם צעצועים ישנים או חפצים שאינכם זקוקים, כדי לאפשר לכלב לשחק ולחזק את שיניו, ניתן ואף מומלץ לרכוש צעצועים לכלבים. תמצאו אותם בכל חנות חיות. צעצועים אלו נועדו במיוחד לכלבים כך שאין חשש לנזק בריאותי לכלב.

7. אל תרשו לכלבים לישון עמכם באותה מיטה. גורי כלבים יתרגלו לכך שהם שווים עמכם בדרגה.

8. תרגל עם גור הכלבים ישיבה ושכיבה כאשר אתה דוחף אותו בעדינות לשבת או לשכב על הצד ובו בזמן מלטף אותו ומגרד לו מאחורי האוזניים, כלבים כך מרגישים שהפעולה היא נעימה וחיובית עד שהוא יתרגל לעשות זאת לבד. אפשר כמובן להוסיף מילת פקודה לכך, כמו ארצה וכיוצא בזה.

9. כאשר הכלב מתנהג בצורה רעה פעל והענש אותו רק באותו הרגע, אל תהסס ואז לאחר דקות ארוכות תפעל כנגד זה. הכלב יבין אותך רק כאשר אתה מעניש אותו באותו הרגע שהוא לא פעל כשורה, רק כך הוא יקשר את פעולותיו לתגמול הרע וישפר דרכיו.

10.יש להרגיל את הכלב שאתם יכולים לקחת לו חפצים בכל עת וכאוות נפשכם. עשו זאת כאשר את מרגילים אותו לידיים שלכם כאשר הוא אוכל זאת על ידי הוספת ממתקים ומשחקים כאשר הוא אוכל והידיים שלכם נוגעות בצלחת האוכל וקרובות לפניו כשהוא אוכל. כאשר אתם לוקחים ממנו חפצים עשו זאת בהתחלה בעזרת החלפת החפצים בממתקים ומשחקים אחרים ואט אט הפסיקו עם ההחלפה ופשוט תיקחו. כלבים מתרגלים לכך.

11.גורי כלבים רבים מפתחים בעיית לעיסה ואכילה של כל דבר הנקרה בדרכם. על מנת לפתור בעיה די מציקה זו ( אם נמאס לכם לקנות כל שבוע נעליים חדשות ) ישנן שתי שיטות.
או שתסגרו לגור הכלבים את הפה בעדינות בכל עת שהוא לועס משהו שלא שייך לו.
או שתניחו במקפיא זוג גרביים ולאחר ההקפאה תתנו לכלבכם ללעוס.

12.רצועת חזה לכלבים עדיפה על רצועת צוואר. כלבים ובעלי חיים אחרים תמיד תוקפים ונושכים לכיוון הצוואר וכאשר כלב מרגיש לחץ על הצוואר עקב חגורת חנק או רצועה הדוקה מידי הוא מיד נכנס למצב של התגוננות מה שיקשה על האילוף והשליטה בכלב.

13.תמיד השתמשו בשם של הכלב בכל תחילת משפט ופקודה שאתם מפנים אליו.

14.והכי חשוב כמובן, הרבה סבלנות, חום ואהבה. אלו תכונות בסיסיות שניתן לחזק על ידי אימון ולמידה בקורס מאלפי כלבים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רייט קליק

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/11858 צפיות
מאז ומתמיד חיפשו אנשים כיצד יוכלו להתעשר מהחזקה בנכסים פיזיים או פיננסיים. אחת ממטרות ההחזקה בנכסים מסוגים אלו, היא רווח כספי מהשבחתם או מעלייה בערכם.

מאת: רייט קליקהלוואות11/09/11890 צפיות
בשנים האחרונות תופעת פתיחת העסקים הפרטיים הופכת לפופולארית יותר, לא רק בגלל החופש מהבוס שאומר לנו מה לעשות, אלא גם בגלל חלומם של עצמאיים להיות בעלי עסק פרטי שיניב להם רווחים ויקרב אותם לעושר המובטח.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11852 צפיות
ציוד נלווה להשכרה באירועים כולל את הציוד שאינו נכלל בציוד הכללי, הכולל כלי הגשה, כלי אוכל אישיים, טקסטיל, במות, ריהוט להשכרה וכדומה. הציוד הנלווה כולל פלטות לחימום במרכז המזנונים, אלמנטים לעיצובים שונים, פלטות למזנונים עצמם, וכיוצא בזה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11868 צפיות
השכרת ציודים לאירועים עשוי להישמע כצעד מסובך מאוד הכולל אינספור חיפושים ותיאומים, איסוף והחזרה. אבל למעשה השכרת ציוד לאירועים הוא צעד פשוט ביותר ומיטב החברות מספקות שירות מלא של יעוץ, תכנון כמויות, תכנון לוגיסטי ועוד.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11815 צפיות
ציוד המוגדר "ריהוט" כולל בחובו שולחנות אוכל, כיסאות, שולחנות מזנונים ובופה, עמדות שונות למטרות שונות וכדומה. בכל פריט ריהוט להשכרה יש שימוש שמתבקש, היות ולאירועים רבים המופקים, הן באופן פרטי והן על ידי הפקות שונות, קטנות או חסרות ציוד משלהן, יש צורך בפריטי ריהוט להשכרה.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11897 צפיות
במות לאירועים הן במות למטרות שונות, שבהן אפשר לעשות כל שימוש, שלעיתים מחויב באירועים שונים, ולא לכל חברות ההפקה או בכל גני האירועים והאולמות קיימות במות בגדלים ובסגנונות שונים.

מאת: רייט קליקאירועים עסקיים20/07/11997 צפיות
מבלי להתכוון, מעבר לשמחה, למוסיקה, להופעות ולנאומים, חלק גדול מתוך חווית האירוע תופס האוכל. אחד הדברים הראשונים שמתכננים בהפקת אירוע הוא סוג האוכל, אופן הגשת המנות, בחירת קייטרינג או בישול ביתי ועוד.

מאמרים נוספים בנושא אילוף בעלי חיים

מאת: דניאל מלמדאילוף בעלי חיים11/02/20414 צפיות
10 טיפים מעולים לכיצד לאלף את הכלב שלך לשבת, לתת יד ועוד. קריאה נעימה

מאת: רוני הכהןאילוף בעלי חיים10/01/164788 צפיות
כלב הוא חיה שיודעת להציע אהבה ונאמנות עד אין קץ לבעלים שמטפלים בהם במסירות ועבודה עם חיה זו היא קסם של ממש שפשוט אי אפשר לסרב לו מבחינת עיסוק במשהו שאוהבים.

מאת: משהאילוף בעלי חיים23/08/157049 צפיות
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. מה שחשוב להדגיש הוא שבהחלט ניתן לרתום את הכלבים לסיוע במגוון רחב של מצבים, הן פיזיים, הן רגשיים והן התנהגותיים. כאן בדיוק הרגע לדבר על אחד התחומים המרתקים ביותר בשנים האחרונות, והוא זה של הכלבנות הטיפולית

מאת: לירן יוסףאילוף בעלי חיים23/07/143536 צפיות
הכלב שלכם מציג אגרסיביות או אפילו תוקפנות כלפי אנשים? יכולות להיות לכך כמה סיבות, ביניהן מאפיין של טריטוריאליות וסיבה שנייה היא מטענים רגשיים והתנהגותיים שהכלב רכש לעצמו במהלך הזמן.

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים10/03/147927 צפיות
רבים חושבים שאילוף כלבים זה משחק ילדים, קצת ארצה ורגלי, קצת פוצי מוצי והנה הכלב מאולף אך לא כך הדבר, אילוף כלבים אינו דבר של מה בכך. אילוף כלבים הינו מקצוע רציני הדורש מהעוסקים בו אינטליגנציה רגשית גב

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים17/02/147912 צפיות
אם אתם קוראים את המאמר הנוכחי, סביר להניח שברצונכם לשלב במשפחה בן בית נוסף. הכלב הינו חברו הטוב של האדם, כידוע, אולם בבואנו להרחיב את המשפחה ולפתוח את דלת הבית בפני חבר חדש עלינו להביא בחשבון שכיום ישנו מבחר מאד גדול של כלבים למכירה. הקושי עשוי להתעורר בשל כך שאנו לא תמיד יודעים אלו מבין הכלבים המוצעים למכירה הוא המתאים ביותר עבורנו. במאמר הנוכחי נספק מגוון עצות והמלצות כדי לסייע לכם לקבל החלטה נבונה לגבי הכלב אותו תבחרו לצרף לבית ולחיק המשפחה.

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטאילוף בעלי חיים17/02/147774 צפיות
אילוף וחינוך כלבים בשלב הגורות נחשב לאחד מהשלבים הקריטיים בחיי הכלב ובעליו החדשים. מעתה והילך עומד בפניכם מסע חווייתי ומרתק הכרוך בעיצוב אישיותו ודפוסי ההתנהגות של הכלב אותו בחרתם לצרף לחיק המשפחה. כמו עם ילדים קטנים, כך גם עם כלבים, כל מה שתעצבו בקרבם באופן נכון יישא בחשיבות רבה לאין ערוך בכל הנוגע להמשך התפתחותו כיצור בוגר. המרכז הרב תחומי ללימודי אילוף כלבים במרכז מציע לכם ליהנות ממגוון מומחים בתחום שישמחו להעניק לכם מידע מקצועי ועצות מעמיקות בנושא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica