חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך ניתן לעצב את בית העסק לכם בפשטות ובקלות

מאת: יניב שולדנפריייעוץ עסקי13/02/2014462 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עיצוב בית עסק הפך להיות למשהו פרוץ בימינו. למה אנו מתכוונים שאנואומרים פרוץ – עיצוב החנות שלכם יכול להתבטא באינספור דרכים, צורות וזוויות– אך החשוב מכל שגולת הכותרת צריכה לצעוק היא – שיהיה עיצוב. נשמע פשוטנכון? אז זהו שלא. לעיצוב החנות שלכם ולפרקטיות שבדבר יש מרכיבים סופרחשובים לבידול שלכם אל מול המתחרים ולא פחות חשוב לנוחות שלכם ושל הלקוחותשלכם להתמצא ברחבי החנות ולמצוא את אשר הם מחפשים. אנו נפרוט במאמר זהבפניכם את הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם בעת העיצוב הפרקטיות בבית העקשלכם.

דברו בגובה העיניים אל הלקוחות – דמיינו שאתם מסתובביםבסופר מרקט. עכשיו נסו לדמיין אתכם מסתובבים בין השורות של הסופר וסורקיםעם העיניים את המוצרים שמונחים על המדפים בסופר. עכשיו נסו לחשוב לאןהעיניים שלכם מתגלגלות בראש ובראשונה – האם זה למוצרים שנמצאים בתחתיתהמדפים או לאלו שנמצאים בגובה העיניים שלכם? התשובה ברורה – חנויות ובתיעסק ישימו את המוצרים הכי נמכרים והכי פופלרים שלהם על מדפים שנמצאים בגובה העיניים של הלקוח, שם הוא יוכל בקלות להוריד לעגלה שלו מספררב של פריטים בזמן קצר. על המידוף בתחתית או במעלה גובה העיניים הם ישימואת מוצרי הקצה, אותם המוצרים הפחות פופלרים שלהם. מסקנה ראשונה וברורה לכל –שימו על המדפים את המוצרים הנמכרים ביותר שלכם או את אלושאתם רוצים לקדם את מכירותיהם. נסו לרווח את המוצרים אך לא יותר מדיי, ואםאתם רוצים לתת ללקוחות מבצע מסוים, אז שימו אותו ממש מול עיני הלקוחות.

פרקטיות – חשבו לרגע על חנות נעליים. דמיינו כמה דגמינעליים חנות שכזאת צריכה להחזיק וכמה מלאי של מידות הם צריכים לשלוף בצורהקלה ומיידית. פתרונות אחסון כדוגמת מדפים למחסן הינם יעילים לבתי עסק אשר צריכים לאחסן מספר רב של סחורות על המדפיםהשונים בחנות. חנות נעליים תאחסן את המוצרים לגובה ותשים רק מדפי תצוגה אלמול עיניהם של הלקוחות.

מכירות, מכירות, מכירות – ברגע שהלקוחות הפוטנציאליםשלכם נכנסים אל החנות אתה תרצה לחשוף אותם אל שלל מוצריך בדרכים שונותומגוונות. סטנדים לתלייה, סלסלאות מלאות במוצרי עזר (אקססוריז), מדפיםקטנים לתצוגה של פריטים נחשקים ושלל אופציות שונות ומגוונות יש לנו על מנתלתת ללקוח תחושת סחרור שיש לו הרבה מה לחפש כאן והרבה מה לקנות אצלנו. שימופתקים עם מבצעים בגדול איפה שתבחרו למקם את המוצרים שלכם. ליד הקופה שימואת המוצרי קצה שאף אחד לא היה חושב לקנות אותם לולא הם ארבו לו ממש לפניהקנייה והלקוח זורם עליהם ומוסיף אותם לעגלה.

שיהיה בהצלחה בעיצוב!

 תגיות המאמר: מדפים, מדפים למחסן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יניב שולדנפרי

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי16/04/14464 צפיות
מאמר זה יעסוק בטיפים ועצות כיצד ניתן בקלות באווירת החג לסדר ולארגן מחדש את הסביבה שלנו.

מאת: יניב שולדנפריאורטופדיה ופיזותרפיה02/04/146398 צפיות
כולנו סובלים מבעיות גב בשלב כזה או אחר בחיים, מה שכולנו לא יודעים הוא שניתן למנוע את רובן. טיפים ופתרונות במאמר זה.

מאת: יניב שולדנפריניהול26/03/143736 צפיות
מאמר זה עוסק בפתרונות אחסון לעסקים אשר מצמצמים את שטחי האחסון ובכך גורמים לעסקים לחסוך כסף רב.

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי13/02/14539 צפיות
הבלאגן במחסן חוגג? מרגישים אבודים? אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לעשות סדר במחסן.

מאת: יניב שולדנפריניהול13/02/14435 צפיות
כולנו מכירים את בעיית האחסון בבית העסק שלנו. אנחנו פה כדי לתת לכם פתרונות שיחסכו להם הרים של כסף.

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות פנים13/02/14461 צפיות
כולנו חווינו את הדבר הזה שנקרא מעבר דירה. כולנו יודעים כמה שאפשר ללכת לאיבוד בבית החדש שלנו ושהבלאגן חוגג. אנחנו פה בכדי להציל אתכם ולתת לכם טיפים כיצד לעבור זאת בשלום ובצורה נכונה.

מאת: יניב שולדנפריסטיילינג13/02/147674 צפיות
תמיד חלמתם שהלקוחות שנכנסים אליכם לחנות יוקסמו ופשוט יתחילו למלא את הידיים בפריטים רבים? - כל התשובות כאן!

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/2082 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191011 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18347 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18445 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18512 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17751 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17557 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica