חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיאטת hcg תפריט: האם רק להוריד בכמות הקלוריות ישרוף את השומן?

מאת: ענת שטרןדיאטה19/05/20144375 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
ענת שטרן - דיאטת ד
ענת שטרן - דיאטת ד"ר סימאונס - דיאטת HCG

שלום לך! לא מזמן התחלתי לקרוא ספר בנושא של הגדלת מאסת השריר. זאת אחת השיטות הטובות להגדיל צריכה קלורית יומית של הגוף ואני חוקרת כעת את הכיוון הזה. המטרה – להמשיך לעזור לעצמי ולאחרים לשמור על המשקל לאחר ירידה יפה מאוד של לפחות 8 ק"ג תוך 40 יום עם דיאטת דר' סימאונס. בספר הזה פגשתי אמירה יפה ששוב הדגישה את התפיסה המוטעית שרווחת אצל אנשים: אם אני אוריד בכמות הקלוריות היומיות באופן משמעותי – אני אפטר מהשומן שלי. קודם כל ישנו מושג מאוד חשוב – קצב חילוף חומרים בסיסי (Basal Matabolic Rate באנגלית) – זאת כמות הקלוריות שהגוף שלך שורף רק כדי לשמור על הפעולות של האיברים השונים שלו – פעולת הלב וכלי הדם, עבודת הריאות ודרכי הנשימה, כיווץ ושחרור השרירים, העברת אותות חשמליים בעצבים ועוד. הנה מה שכתב ד"ר דין, מומחה לתזונה בדף בשם "מחשבון BMR": אנחנו משתמשים באנרגיה, ללא כל קשר למה שאנחנו עושים, אפילו אם אנחנו ישנים. מחשבון ה-BMR יחשב עבורנו מהו קצב חילוף החומרים הבסיסי שלנו (BMR); מספר הקלוריות שהיינו שורפים לולא היינו במיטה כל היום. אם שמתם לב שכל שנה בחיים, זה נעשה קשה יותר לאכול כמה שאתם רוצים ולהישאר רזים, אז למדתם שה-BMR יורד עם הגיל. באופן דומה, הקטנת כמויות המזון בתקווה לרדת במשקל גם כן מוריד את ה-BMR, וכך הכוונות לרדת במשקל אינם באות לידי ביטוי. אבל, שגרה יומית של פעילות גופנית קרדיו-ווסקולרית (כלומר סיבולת לב-ריאה) יכול להעלות את ה-BMR ולשפר את הבריאות והכושר כאשר היכולת של הגוף לשרוף אנרגיה דועכת. ברגע שאתם יודעים את ה-BMR, אתם יכולים לחשב את הדרישה הקלורית היומית לפי מידת הפעילות הפיזית שלכם בהתבסס על נוסחא בשם Harris Benedict. באותו הדף תוכלי למדוד את הקצב המטבולי הבסיסי שלך ולדעת מהו המינימום הקלורי שאת חייבת לצרוך כדי לשמור על פעולת הגוף התקינה ומסת השריר הנוכחית.
http://www.space-cn.co.il/drdean_calc.asp?id=38 למה העליתי את נושא ה- BMR? כי אני רוצה להראות מה קורה אם את בוחרת לעשות דיאטה דלת קלוריותרגילה או לרוץ הרבה מאוד מבלי לדאוג לפתרון הולם לאיכות חילוף החומרים שלך, כלומר – שהקצב לא ירד באופן דרסטי והמקור לאנרגיה יהיה שומן ולא השריר שלך! צריך לזכור שקיימים מקורות אנרגיה שונים בגוף: סוכרים זמינים יותר שמקורם בפחמימות פשוטות כמו עוגות, פסטה ולחם, סוכרים מתפרקים יותר לאט – פחמימות מורכבות כמו תפוח אדמה, אורז מלא, חיטה מלאה, אנרגיה שבאה מפירוק חלבון – בשרים, גבינות, סויה ועוד והרצוי עלינו – שומן, שזהו מרכיב מיוחד שהגוף עשה מאמץ מיוחד כדי להפוך מקורות אנרגיה אחרים לתוכו כדי לשמור את האנרגיה הלא נחוצה הזאת לעתיד. עכשיו, תחשבי כמו הגוף: אם אין לו מספיק קלוריות, הוא לא ילך קודם כל למחסנים העומדים לרשותו שיש שם שומן! קודם כל הוא ישתמש בסוכרים זמינים יותר ואז פחות ולאחר מכן הוא ינסה לנגוס מחלבונים! בין החלבונים הוא ימצא גם את השרירים שלך. ורק כמוצא אחרון בדיאטות רגילות הגוף יפנה למאגרי שומן. מילה על אפקט יו-יו בסיום הדיאטות: כאשר מפסיקים דיאטה דלת קלוריות רגילה, אשה מרגישה רעבה והיא מתחילה לאכול והרבה מבלי צורך אמיתי בכך. קצב חילוף החומרים שלה כבר ירוד בעקבות הרעבה שקדמה לזה ועכשיו כמעט כל גרם מעל לרמת חילוף החומרים הבסיסית שלך הופך לשומן! זאת בדיוק הסיבה למה אחרי דיאטות כאסח עולים במשקל במהירות! זה לא קורה עם תהליך ההרזיה של דר' סימאונס! למה? התהליך שדר' סימאונס פיתח במהלך 40 שנה של מחקר ובדיקות קליניות מתבסס על עובדה חשובה שאצל אישה בהריון הרקמות של שרירים אינם נפגעים כלל במהלך ההריון – הרי הגוף ישמור על גוף האימא בריא ככל האפשר כדי שיוכל לגדל עובר בריא ולתת לידה טובה. לכן, כאשר הגוף מזהה את נוכחות HCG – הורמון ההריון, אפילו אם ההורמון עצמו אינו נמצא בדם (נס הומאופתיה ורפואת ביו אנרגיה) – הגוף יפעיל את אותם השיקולים! כלומר, רק כאשר משתמשים בכדורונים ביוליט בעלי פעולת HCG, הגוף, כאשר אינו מקבל מספיק מזון מבחוץ,יפנה לשומן ויעשה הכל כדי למצוא את השומן בכל פינה של הגוף, לפני שיחשוב לגעת בשרירים שלך או שומן חשוב אחר, כמו זה שמרפד את האיברים וכן זה ששומר על חום הגוף! לכן, כמסקנה, אם את עושה דיאטה דלת קלוריות רגילה, תדאגי לא לרדת מתחת ל-BMR שלך ותדאגי להשלים את הפער הקלורי עם חלבון ופחמימות מורכבות. ואם את רוצה לרדת במשקל במהירות בזק מבלי לסכן את הגוף שלך – ברוכה הבאה לעולם הקסם של דיאטת דר' סימאונס שבה תוכלי להוריד לפחות 8 ק"ג של שומן מיותר בלבד תוך 6 שבועות, להרגיש מצוין ולהראות פצצה לאורך כל התהליך ובטח ובטח – בסיומו. תראי את סיפור ההצלחה של ירון, שהתאמן לפני התהליך וכן במהלכו. לפי טענתו ולפי המדידות שעשה, מאסת השריר שלו לא נפגעה, הוא לא הרגיש חלש במהלך התהליך, מה שאיפשר לו להמשיך להתאמן. וזאת עם דיאטה של 500 קלוריות בלבד! הנס הזה אפשרי רק בזכות הפעולה של HCG שמפנה את הגוף לשומן הלא נחוץ לפעולה יום-יומית שלו ומהווה מקור אנרגיה עצום אם הגוף מחליט להשתמש בו בתור מזון.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה רבה, בריאות ויופי,
ענת שטרן, יועצת בכירה
דיאטת דר' סימאונס המקורית
DietatSimeons.co.il
Facebook.com/DietatSimeons
072-2411509


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ענת שטרן

מאת: ענת שטרןדיאטה19/05/144579 צפיות
לא מזמן התחלתי לקרוא ספר בנושא של הגדלת מאסת השריר. זאת אחת השיטות הטובות להגדיל צריכה קלורית יומית של הגוף ואני חוקרת כעת את הכיוון הזה. המטרה – להמשיך לעזור לעצמי ולאחרים לשמור על המשקל לאחר ירידה יפה מאוד של לפחות 8 ק"ג תוך 40 יום עם דיאטת דר' סימאונס. בספר הזה פגשתי אמירה יפה ששוב הדגישה את התפיסה המוטעית שרווחת אצל אנשים: אם אני אוריד בכמות הקלוריות היומיות באופן משמעותי – אני אפטר מהשומן שלי.

מאת: ענת שטרןדיאטה19/05/144425 צפיות
לא מזמן התחלתי לקרוא ספר בנושא של הגדלת מאסת השריר. זאת אחת השיטות הטובות להגדיל צריכה קלורית יומית של הגוף ואני חוקרת כעת את הכיוון הזה. המטרה – להמשיך לעזור לעצמי ולאחרים לשמור על המשקל לאחר ירידה יפה מאוד של לפחות 8 ק"ג תוך 40 יום עם דיאטת דר' סימאונס. בספר הזה פגשתי אמירה יפה ששוב הדגישה את התפיסה המוטעית שרווחת אצל אנשים: אם אני אוריד בכמות הקלוריות היומיות באופן משמעותי – אני אפטר מהשומן שלי.

מאת: ענת שטרןדיאטה19/05/144451 צפיות
לא מזמן התחלתי לקרוא ספר בנושא של הגדלת מאסת השריר. זאת אחת השיטות הטובות להגדיל צריכה קלורית יומית של הגוף ואני חוקרת כעת את הכיוון הזה. המטרה – להמשיך לעזור לעצמי ולאחרים לשמור על המשקל לאחר ירידה יפה מאוד של לפחות 8 ק"ג תוך 40 יום עם דיאטת דר' סימאונס. בספר הזה פגשתי אמירה יפה ששוב הדגישה את התפיסה המוטעית שרווחת אצל אנשים: אם אני אוריד בכמות הקלוריות היומיות באופן משמעותי – אני אפטר מהשומן שלי.

מאת: ענת שטרןדיאטה09/11/121480 צפיות
איך לשמור על המשקל אחרי דיאטת ספריי? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון?

מאת: ענת שטרןדיאטה19/10/121682 צפיות
היום בארץ יש אלפי אנשים שרכשו דיאטה מהירה מאוד - דיאטת hcg – תהליך הרזיה מהירה שפותח על ידי ד"ר סימונס המנוח בשנות השבעים של המאה הקודמת.

מאת: ענת שטרןדיאטה12/10/121863 צפיות
החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?

מאת: ענת שטרןדיאטה29/09/12979 צפיות
האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/194036 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/194515 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/183110 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182272 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/181282 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181185 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181065 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica