חפש מאמרים:
שלום אורח
05.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוקר פרטי

מאת: גילעסקים - כללי23/06/2014546 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא כל אחד יכול

בסדרות הטלוויזיה חוקרים פרטיים צצים סתם כי הם גאונים ומאוד משעמם להם.למזלנו, בישראל יש פיקוח מחמיר על חוקרים פרטיים, ורק חוקרים פרטיים שעברו את כל תהליך ההסמכה יכולים לבצע חקירות.

תהליך ההסמכה של חוקר פרטי

חוקר פרטי חייב להיות בעל רישיון חוקר פרטי. בכדי לקבל רישיון חוקר פרטי עליו לעמוד בכמה קריטריונים, בין השאר חובה עליו להיות ללא עבר פלילי ועוד.

אין שיעורים והרצאות בנושא חקירות פרטיות, ההסמכה היא מעשית לחלוטין. על המועמד להתמחות שלוש שנים במשרד חקירות מוכר, לאחר מכן המועמד ייגש לבחינות המפוקחות על ידי משרד המשפטים, ואם עבר את הבחינות עליו להתמחות עוד 5 שנים במשרד החקירות או כפרילנסר של משרדים אחרים, משמע, שאינו יכול לקבל עבודות ישירות מלקוח רק לאחר חמש שנים.

לאחר חמש שנים בהם עבד במשרד חקירות, יכול החוקר הפרטי להגיש בקשה למשרד המשפטים לקבלת רישיון לניהול משרד חקירות. רק בעל רישיון לניהול משרד חקירות יכול לקבל עבודות ישירות מהלקוח.

מה זה משנה?

אמנם אתם לא הולכים להיות עכשיו חוקרים פרטיים ותהליך ההסמכה נראה בעיניכם לא חשוב, העיקר שהחוקר יהיה בעל רישיון. אך אין הדבר נכון. חוקר פרטי שיבצע עבורכם חקירות ואינו בעל רישיון חוקר פרטי, או אינו בעל רישיון לניהול משרד חקירות- הראיות שהביא עלולות להיפסל בבית משפט!

איך לסמוך על החוקר הפרטי שלך?

תעודות ותקופת הכשרה

כפי המפורט לעיל, וודאו שלחוקר הפרטי רישיון חוקר פרטי. בדקו שעברו חמש שנים מאז קבלת הרישיון, שכן רק לאחר חמש שנים חוקר פרטי יכול לקבל עבודות בצורה ישירה מהלקוח. אם טרם עברו חמש שנים משמע שהחוקר הפרטי עובר על החוק!

אם החוקר הפרטי מועסק כפרילנסר תחת משרד חקירות אחר, ואותו המשרד הוא האחראי לחקירה שלכם, ומחזיק ברישיון לניהול חקירות, הדבר תקף על פי חוק, רק וודאו שההתנהלות נעשית מול המשרד ולא שהמשרד הוא משרד צללים המספק רק את שמו.

לפרטים נוספים אודות חוקר פרטי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילדיני עבודה27/07/154487 צפיות
מדוע בית משפט לדיני עבודה הנו ייחודי? במה הוא שונה מבתי משפט אחרים? למה חשוב להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה בדיני עבודה במקרה של מחלוקת או סכסוך ביחסי עובדים -מעסיקים?

מאת: גילמחשבים נייחים26/05/143741 צפיות
כמה שהמחשב שלכם טוב, את זה נראה על המסך. הרצת המספר תוכנות במקביל, היכולת להדליק ולכבות בכמה שניות את המחשב, הרצת הסרט שוטפת- כל אלו באים לידי ביטוי על מסך המחשב שלכם.מסך שאינו ברזולוציה גבוהה ובחדות סבירה לא יעביר טוב את הנתונים, לא משנה כמה מהיר יהיה מעבד במחשב שבחרתכם.

מאת: גילבניית אתרים19/03/14613 צפיות
הקמת אתרים אם אתם כאן כנראה שהמושג הקמת אתרים לא זר לכם, יכול להיות אפשרות שהקמתם אתר בעבר אבל הוא נחל כישלון או שזו תחילתו של יוזמה חדשה שאתם מנסים לקדם, אז איך בכל זאת ניתן להקים אתר להצליח איתו ואם אפשר לא לרוקן את הכיס? אנו נעמוד על כמה היבטים בנושא

מאת: גילריהוט 11/03/14487 צפיות
המראה של הסלון: בבתים שונים הסלון מקבל תפקיד שונה בפונקציה שהוא ממלא עבור בני הבית. השימוש בסלון הוא גמיש. אם ברור שבמטבח מבשלים, באמבטיה מתקלחים ובחדר השינה ישנים, לא בדיוק ברור האם בסלון ניתן לאכול גם, האם בסלון ניתן לעבוד גם והאם מותר לשבת לשחק שם עם הילדים. בכל מקרה, על כמעט על כולם מקובל שהסלון הוא המקום המתאים לאירוח של אנשים מהחוץ

מאת: גילריהוט 11/03/14453 צפיות
ריצוף למשרדים כאשר אתם בונים או משפצים לעצמכם משד חדש, אתם בוודאי מעוניינים להשקיע בו ובמראה שלו, על מנת שיתאים לצרכים שלכם. משרד אשר מקבל לקוחות צריך להיות בעל מראה מכובד ואף יוקרתי, על מנת להעניק ללקוחות הרגשה שהם מגיעים למקום אמין ומקצועי, אשר מכבד אותם כלקוחות. הדרך לעשות זאת, מעבר ליחס האישי והמקצועי אותו אתם מעניקים ללקוחותיכם, היא על ידי השקעה נכונה בפרטי העיצוב השונים של המשרד

מאת: גילמיתוג אישי 06/03/147359 צפיות
בעל עסק- לא מספיק להיות טוב, צריך גם להיראות טוב - מיתוג עסקי הוא הדרך

מאת: גילשיווק באינטרנט04/02/14567 צפיות
כיום ויותר מתמיד, הדרך הטובה ביותר לשווק את העסק שלכם, היא באמצעות מיתוג באינטרנט, ואנו עושים זאת בהצלחה יתרה. רק באמצעות המיתוג ברשת תוכלו באמת להצליח ולשגשג כלכלית. כיום יותר ויותר לקוחות יחפשו אתכם או את המוצרים שלכם באינטרנט, יצירת מיתוג אחיד באתר האינטרנט שלכם ובכל פרסום או רשת חברתית שתופיעו ימתג אתכם ויבליט אתכם מעל למתחרים.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/1938 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/1949 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/19107 צפיות
סדנת מכירות אינה שייכת רק לאנשי מכירות חדשים, בתחילת דרכם, אלא היא מוצר אפקטיבי ואיכותי אשר מהווה ערך מרכזי בכל חברה, ארגון או עסק באשר הוא אשר שואף לשמור על יציבות כלכלית והצלחה, זאת באמצעות שיפור ושדרוג תמידיים של כישורי הניהול של אנשי המכירות. לסדנת מכירות היכולת להפוך כל איש מכירות באשר הוא למקצועי, חזק וטוב יותר, ללא כל משמעות לוותק או ניסיון, לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות ארגונים רבים בוחרים להשקיע בצוות המכירות מתוך אמונה והבנה כי מדובר על אחד המשאבים החשובים ביותר בארגון.

מאת: yanivshenhavעסקים - כללי12/11/19109 צפיות
עולם המכירות הינו מגוון, רחב ומתחדש כל הזמן. ממש כמו כל מקצוע אחר, על העוסקים בתחום להכיר באופן העמוק והרחב ביותר את רזי המקצוע וללמוד אותם באופן מקצועי ויסודי. קורס מכירות נוצר במטרה לקדם ארגונים וחברות שונות באמצעות שיפור מיומנויות המכירה של אנשי המכירות של הארגון, ובכך להגדיל את הרווחים וההכנסות של אותו ארגון. מדובר על השקעה חכמה ומשתלמת במיוחד אשר ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי ארגונים בוחרים לקחת, ובצדק.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי05/06/19728 צפיות
מסרים ממותגים בעציצים הם הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים, הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך. אילו קבלתם עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית, המתנה שקיבלתם תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי22/12/181385 צפיות
כל מה שחשוב לכם לדעת לפני שאתם מזמינים אצלנו שירותי ניקיון משרדים בתל אביב

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי16/12/181393 צפיות
מידע שימושי על עלוני תלי דלת ומבחן התאמה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica