חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוקר פרטי

מאת: גילעסקים - כללי23/06/2014607 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא כל אחד יכול

בסדרות הטלוויזיה חוקרים פרטיים צצים סתם כי הם גאונים ומאוד משעמם להם.למזלנו, בישראל יש פיקוח מחמיר על חוקרים פרטיים, ורק חוקרים פרטיים שעברו את כל תהליך ההסמכה יכולים לבצע חקירות.

תהליך ההסמכה של חוקר פרטי

חוקר פרטי חייב להיות בעל רישיון חוקר פרטי. בכדי לקבל רישיון חוקר פרטי עליו לעמוד בכמה קריטריונים, בין השאר חובה עליו להיות ללא עבר פלילי ועוד.

אין שיעורים והרצאות בנושא חקירות פרטיות, ההסמכה היא מעשית לחלוטין. על המועמד להתמחות שלוש שנים במשרד חקירות מוכר, לאחר מכן המועמד ייגש לבחינות המפוקחות על ידי משרד המשפטים, ואם עבר את הבחינות עליו להתמחות עוד 5 שנים במשרד החקירות או כפרילנסר של משרדים אחרים, משמע, שאינו יכול לקבל עבודות ישירות מלקוח רק לאחר חמש שנים.

לאחר חמש שנים בהם עבד במשרד חקירות, יכול החוקר הפרטי להגיש בקשה למשרד המשפטים לקבלת רישיון לניהול משרד חקירות. רק בעל רישיון לניהול משרד חקירות יכול לקבל עבודות ישירות מהלקוח.

מה זה משנה?

אמנם אתם לא הולכים להיות עכשיו חוקרים פרטיים ותהליך ההסמכה נראה בעיניכם לא חשוב, העיקר שהחוקר יהיה בעל רישיון. אך אין הדבר נכון. חוקר פרטי שיבצע עבורכם חקירות ואינו בעל רישיון חוקר פרטי, או אינו בעל רישיון לניהול משרד חקירות- הראיות שהביא עלולות להיפסל בבית משפט!

איך לסמוך על החוקר הפרטי שלך?

תעודות ותקופת הכשרה

כפי המפורט לעיל, וודאו שלחוקר הפרטי רישיון חוקר פרטי. בדקו שעברו חמש שנים מאז קבלת הרישיון, שכן רק לאחר חמש שנים חוקר פרטי יכול לקבל עבודות בצורה ישירה מהלקוח. אם טרם עברו חמש שנים משמע שהחוקר הפרטי עובר על החוק!

אם החוקר הפרטי מועסק כפרילנסר תחת משרד חקירות אחר, ואותו המשרד הוא האחראי לחקירה שלכם, ומחזיק ברישיון לניהול חקירות, הדבר תקף על פי חוק, רק וודאו שההתנהלות נעשית מול המשרד ולא שהמשרד הוא משרד צללים המספק רק את שמו.

לפרטים נוספים אודות חוקר פרטי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילדיני עבודה27/07/154539 צפיות
מדוע בית משפט לדיני עבודה הנו ייחודי? במה הוא שונה מבתי משפט אחרים? למה חשוב להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה בדיני עבודה במקרה של מחלוקת או סכסוך ביחסי עובדים -מעסיקים?

מאת: גילמחשבים נייחים26/05/143818 צפיות
כמה שהמחשב שלכם טוב, את זה נראה על המסך. הרצת המספר תוכנות במקביל, היכולת להדליק ולכבות בכמה שניות את המחשב, הרצת הסרט שוטפת- כל אלו באים לידי ביטוי על מסך המחשב שלכם.מסך שאינו ברזולוציה גבוהה ובחדות סבירה לא יעביר טוב את הנתונים, לא משנה כמה מהיר יהיה מעבד במחשב שבחרתכם.

מאת: גילבניית אתרים19/03/14724 צפיות
הקמת אתרים אם אתם כאן כנראה שהמושג הקמת אתרים לא זר לכם, יכול להיות אפשרות שהקמתם אתר בעבר אבל הוא נחל כישלון או שזו תחילתו של יוזמה חדשה שאתם מנסים לקדם, אז איך בכל זאת ניתן להקים אתר להצליח איתו ואם אפשר לא לרוקן את הכיס? אנו נעמוד על כמה היבטים בנושא

מאת: גילריהוט 11/03/14545 צפיות
המראה של הסלון: בבתים שונים הסלון מקבל תפקיד שונה בפונקציה שהוא ממלא עבור בני הבית. השימוש בסלון הוא גמיש. אם ברור שבמטבח מבשלים, באמבטיה מתקלחים ובחדר השינה ישנים, לא בדיוק ברור האם בסלון ניתן לאכול גם, האם בסלון ניתן לעבוד גם והאם מותר לשבת לשחק שם עם הילדים. בכל מקרה, על כמעט על כולם מקובל שהסלון הוא המקום המתאים לאירוח של אנשים מהחוץ

מאת: גילריהוט 11/03/14512 צפיות
ריצוף למשרדים כאשר אתם בונים או משפצים לעצמכם משד חדש, אתם בוודאי מעוניינים להשקיע בו ובמראה שלו, על מנת שיתאים לצרכים שלכם. משרד אשר מקבל לקוחות צריך להיות בעל מראה מכובד ואף יוקרתי, על מנת להעניק ללקוחות הרגשה שהם מגיעים למקום אמין ומקצועי, אשר מכבד אותם כלקוחות. הדרך לעשות זאת, מעבר ליחס האישי והמקצועי אותו אתם מעניקים ללקוחותיכם, היא על ידי השקעה נכונה בפרטי העיצוב השונים של המשרד

מאת: גילמיתוג אישי 06/03/147448 צפיות
בעל עסק- לא מספיק להיות טוב, צריך גם להיראות טוב - מיתוג עסקי הוא הדרך

מאת: גילשיווק באינטרנט04/02/14637 צפיות
כיום ויותר מתמיד, הדרך הטובה ביותר לשווק את העסק שלכם, היא באמצעות מיתוג באינטרנט, ואנו עושים זאת בהצלחה יתרה. רק באמצעות המיתוג ברשת תוכלו באמת להצליח ולשגשג כלכלית. כיום יותר ויותר לקוחות יחפשו אתכם או את המוצרים שלכם באינטרנט, יצירת מיתוג אחיד באתר האינטרנט שלכם ובכל פרסום או רשת חברתית שתופיעו ימתג אתכם ויבליט אתכם מעל למתחרים.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20107 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20128 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20252 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20292 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20400 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19465 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19565 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica