חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עו"ד מומחה לדיני עבודה

מאת: גילדיני עבודה27/07/20154549 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תיאור: http://sfile.f-static.com/image/users/352816/detail/big/5239147-3276.jpgתחום דיני עבודה הוא תחום דינמי ומורכב שהנו עתיר בפסיקות ובחקיקות רבות. מלבד קצב השינוייםהתדיר בתחומי דיני עבודה הנובע מדינמיקה במערכת יחסי העבודה, הערכאה המוסמכת לדון בענייני עבודה הנה ערכאה ייעודית ועל כן גם ייחודית מאוד. לכן, במידה וקיימת מחלוקת במקום העבודה אותה לא הצלחתם לפתור בכוחות עצמכם, חשוב כי תפנו לשירותיו של עו"ד מומחה בדיני עבודה, שימליץ לכם האם כדאי לכם לפנות להליך משפטי, או לחלופין יעזור לגשר ביניכם ובין בעלי הדין האחרים, על מנת להשיג פשרה בנושא.

במה הערכאה המשפטית המתמחה בדיני עבודה שונה מערכאות אחרות?

בתי הדין לעבודה הוקמו מכוח חוק בתי הדין לעבודה, תשכ"ט-1969. ערכאות אלו משמשות כערכאות ייעודיות שבין כתליהן יתבררו תביעות הקשורות לתחום זכויות עובדים ומעסיקים ודיני עבודה, לרבות סכסוכים ומחלוקות, אשר מהווים את העילה המרכזית לתביעות ברוב רובם של המקרים. לבתי הדין האזוריים לעבודה ניתנה סמכות ייחודית לדון בענייני עבודה בלבד ולכן הם שונים מערכאות אחרות אשר להן הסמכות לדון בערב רב של נושאים.

היות ובתי דין לדיני עבודה הנם ייעודיים ובעלי סמכות ייחודית לדון בענייני עבודה ומחלקות בין עובדים למעסיקים, מומלץ בטרם הפנייה לערכאה המשפטית לפנות לקבלת ייעוץ מעו"ד מומחה לדיני עבודה, שהנו בעל ניסיון וידע בדיני עבודה ובנוסף, דואג להתעדכן באופן שוטף בשינויים החלים בתחום, מכל ההיבטים.

מגן לעובד ולמעסיק – כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

על מנת לייצג מעסיקים ועובדים בבית הדין לדיני עבודה או כדי להגיע להליכי פשרה, יש צורך בעו"ד מומחה לדיני עבודה. במגן לעובד ולמעסיק אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שיספק לכם מידע וכן יקשר ביניכם לבין עורך דין בקיא המתמחה בזכויות עובדים ומעסיקים, במידה וניסיוננו ילמד אותנו כי יש עילה לתביעה במקרה שלכם הפרטי.

לכן אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה של עו"ד מומחה לדיני עבודה, כנסו לאתר מגן לעובד מומחה לדיני עבודה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל

מאת: גילעסקים - כללי23/06/14624 צפיות
בכל נושא פרטי בו חסר לכם מידע מקובל לפנות לחוקר פרטי. אם אתם חושדים כי עוקבים אחריכם, מקבלים שיחות טלפוניות מטרידות, או ביצעתם עסקה שהתבררה כעסקת עוקץ - חוקר פרטי יוכל לבדוק את העניין בצורה מקצועית. בכל חשד של בגידה, הן מצד בן/ בת הזוג והן מצד השותפים העסקיים חוקר פרטי מגיע עם ניסיון וידע להעניק לכם תשובות ולספק מידע שיעזור לכם לבחור את צעדיכם בהמשך הדרך.

מאת: גילמחשבים נייחים26/05/143843 צפיות
כמה שהמחשב שלכם טוב, את זה נראה על המסך. הרצת המספר תוכנות במקביל, היכולת להדליק ולכבות בכמה שניות את המחשב, הרצת הסרט שוטפת- כל אלו באים לידי ביטוי על מסך המחשב שלכם.מסך שאינו ברזולוציה גבוהה ובחדות סבירה לא יעביר טוב את הנתונים, לא משנה כמה מהיר יהיה מעבד במחשב שבחרתכם.

מאת: גילבניית אתרים19/03/14741 צפיות
הקמת אתרים אם אתם כאן כנראה שהמושג הקמת אתרים לא זר לכם, יכול להיות אפשרות שהקמתם אתר בעבר אבל הוא נחל כישלון או שזו תחילתו של יוזמה חדשה שאתם מנסים לקדם, אז איך בכל זאת ניתן להקים אתר להצליח איתו ואם אפשר לא לרוקן את הכיס? אנו נעמוד על כמה היבטים בנושא

מאת: גילריהוט 11/03/14554 צפיות
המראה של הסלון: בבתים שונים הסלון מקבל תפקיד שונה בפונקציה שהוא ממלא עבור בני הבית. השימוש בסלון הוא גמיש. אם ברור שבמטבח מבשלים, באמבטיה מתקלחים ובחדר השינה ישנים, לא בדיוק ברור האם בסלון ניתן לאכול גם, האם בסלון ניתן לעבוד גם והאם מותר לשבת לשחק שם עם הילדים. בכל מקרה, על כמעט על כולם מקובל שהסלון הוא המקום המתאים לאירוח של אנשים מהחוץ

מאת: גילריהוט 11/03/14519 צפיות
ריצוף למשרדים כאשר אתם בונים או משפצים לעצמכם משד חדש, אתם בוודאי מעוניינים להשקיע בו ובמראה שלו, על מנת שיתאים לצרכים שלכם. משרד אשר מקבל לקוחות צריך להיות בעל מראה מכובד ואף יוקרתי, על מנת להעניק ללקוחות הרגשה שהם מגיעים למקום אמין ומקצועי, אשר מכבד אותם כלקוחות. הדרך לעשות זאת, מעבר ליחס האישי והמקצועי אותו אתם מעניקים ללקוחותיכם, היא על ידי השקעה נכונה בפרטי העיצוב השונים של המשרד

מאת: גילמיתוג אישי 06/03/147471 צפיות
בעל עסק- לא מספיק להיות טוב, צריך גם להיראות טוב - מיתוג עסקי הוא הדרך

מאת: גילשיווק באינטרנט04/02/14651 צפיות
כיום ויותר מתמיד, הדרך הטובה ביותר לשווק את העסק שלכם, היא באמצעות מיתוג באינטרנט, ואנו עושים זאת בהצלחה יתרה. רק באמצעות המיתוג ברשת תוכלו באמת להצליח ולשגשג כלכלית. כיום יותר ויותר לקוחות יחפשו אתכם או את המוצרים שלכם באינטרנט, יצירת מיתוג אחיד באתר האינטרנט שלכם ובכל פרסום או רשת חברתית שתופיעו ימתג אתכם ויבליט אתכם מעל למתחרים.

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18497 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17853 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16782 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161761 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162372 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162477 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162552 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica