חפש מאמרים:
שלום אורח
21.03.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חידוש צמיגים

מאת: צמיגים טייר דילרכב31/08/201431508 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אולי שמעתם פה ושם את המושג חידוש צמיגים אבל אתם לא ממש יודעים מה הכוונה. יש החושבים שחידוש צמיגי הרכב הוא פשוט החלפת צמיגי הרכב הישנים בחדשים ישר ממחירון הצמיגים אמנם גם זה סוג של חידוש אך לא זאת הכוונה. כאשר אומרים חידוש צמיגים הכוונה לתהליך שבו מחדשים את צמיגי הרכב המשומשים ומאריכים את חיי הצמיג. בתהליך חידוש צמיגים מגפרים סולייה חדשה על צמיג משומש. למרות שהרבה אנשים אינם מכירים את תהליך זה הוא קיים כבר שנים רבות. ניתן למצוא אותו בתעשיית הרכב וכמו כן בתעשיית התעופה. צמיגי מטוסים רבים בארץ עוברים תהליך של חידוש צמיגים, בינהם תוכלו למצוא את מטוסי חיל האוויר ומטוסים אזרחיים.

לחידוש צמיגים יש מספר יתרונות; קודם כל מתבצעת אבחנה של פרופיל הרכב, כלומר לסוג העבודה והעומס שעובר הצמיג על מנת להתאים את החידוש המתאים ביותר עבור הצרכים של הרכב הספציפי. יש לציין שחידוש צמיגים מתאים יותר למשאיות, אוטובוסים ורכבי הובלה ולא למגזר הביתי. ישנם משתנים סביבתיים הקושרים לאופי העבודה. יתרון שני הוא החיסכון בדלק המושג בזכות צמיג תקין. היתרון השלישי הוא מההיבט הסביבתי, תוחלת החיים של הצמיג מוארכת, למעשה למציג ישנם 2-3 מחזורי חיים. זהו ניצול טוב יותר של המשאבים והפחתת כמות הזבל המזהם. במידה ויש לכם משאית או רכב הובלה מומלץ לחדש צמיגים, הרי אתם מכירים את מחירון הצמיגים בשוק. ניתן כך לחסוך כסף ולהמשיך לסוע בביטחה מבלי להוציא עוד כספים על צמיגים במחירון.

במידה ואתם דואגים לבטיחות, הסירו כל דאגה מליבכם. חידוש צמיגים נעשה לפי תקנים מחמירים מאוד; ישראלים ובינלאומיים. מפעלי חידוש הצמיגים נמצאים תחת פיקוח מעבדה וכל אמצעי הפיקוח הם חלק מהתקן. לא כל צמיג מתקבל לתהליך החידוש, ישנם קריטריונים מחמירים הקובעים האם הצמיג הוא בר חידוש או לא. ברמת העיקרון צמיגים שגילם מעל ל – 4 שנים, צמיגים עם סדקים בגומי, שברים בגוף בצמיג, צמיגים אשר נחשפו ליותר מידי שמנים וכימיקלים או שחודשו כבר פעמיים בעבר אינם מתקבלים לתהליך חידוש הצמיגים. בדיוק כמו שכל נושא מחירון הצמיגים מוסדר בתקנות משרד התחבורה, כך גם על נושא חידוש הצמיגים.

מבחינת התהליך מתחילים קודם כל במיון הצמיגים. צמיגים אשר נמצאו כשירים לחידוש עוברים תהליך של הסרת החולייה בחריטה, זהו תהליך ממוחשב. לאחר החריטה נחשפים חלקי בצמיג הפנימיים, במידה ויש בהם פגמים הם עוברים תיקון. לאחר תיקון הפגמים מתבצע תהליך של חיבור סולייה חדשה. הסולייה מהודקת בצורה מכנית ובאמצעות שכבת ביניים של קושינג דומי, לאחר מכן היא עוברת גיפור קר בתנאי תת ואקום.

רכבי הובלה ואטובוסים חשופים לבלאי גדול של צמיגים ולכאורה יש להחילפם בתכיפות.עם חידוש צמיגים תוכלו לחסוך כסף כם אם יציעו לכם 50% הנחה על מחירון הצמיגים בקניית צמיגים חדשים. לכן אל תמהרו לפתוח מחירון צמיגים ולהזמין צמיגים חדשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צמיגים-צמיגים לרכב טיירדיל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צמיגים טייר דיל

מאת: צמיגים טייר דילרכב10/10/1414274 צפיות
רבים אינם מודעים לחשיבות העצומה שיש לצמיגים לרכב.

מאת: צמיגים טייר דילרכב07/10/1428266 צפיות
רכישה של צמיגים חדשים צריכה להיתפס בעיניכם בתור השקעה לטווח הארוך, לפחות שלוש שנים קדימה. זו השקעה מבחינה של בטיחות ומבחינה של נוחות.

מאת: צמיגים טייר דילרכב27/09/148953 צפיות
חברת טויו, יצרנית צמיגי טויו, הודיעה לאחרונה במסיבת עיתונאים אשר נערכה ב -1 לספטמבר 2014 באוסקה (יפן

מאת: צמיגים טייר דילרכב29/08/1416803 צפיות
כולנו יודעים כמה כסף עולים צמיגים. אפילו שבאתר שלנו אנחנו מציעים לכם את הצמיגים הטובים והמובילים בעולם במחירים הטובים והזולים בישראל, עדיין מדובר בהוצאה כספית משמעותית. צמיגים עשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/1465961 צפיות
עולם הצמיגים זכה במספר פיתוחים לאורך השנים אשר הקפיצו את רמת ואיכות הצמיגים באלפי מונים. כיום, יש חברות רבות בכל רחבי העולם אשר מייצרות צמיגים לרכב.

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/14101020 צפיות
כיצד אנחנו יודעים שצמיגים של יצרן או מותג מסויים הם איכותיים וטובים מאוד? לשאלה הזו יש מספר תשובות, וכיום אנחנו נעסוק בתשובה אחת מהן. הנה התשובה

מאת: צמיגים טייר דילרכב22/08/142901 צפיות
כאשר אתם ניגשים לרכוש צמיגים חדשים, עליכם להסתכל על הרכישה בתור השקעה לטווח הארוך. קודם כל, מדובר בהשקעה בחיים שלכם ובביטחון שלכם

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19137 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/19346 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/19351 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאת: shiritרכב16/01/19430 צפיות
בחירת מוסך מורשה בשרון והסביבה צריכה להתבצע בהתאם לכמה אמות מידה. ראשית כל, כשמוסך הוא מורשה, הוא מורשה בהתאם לפירמת רככים מסוימת.

מאת: עופר שלורכב01/01/19470 צפיות
ראיתי שעלו כאן לא מעט דיונים של חברים אשר מחפשים מוסך טוב ואמין בו ניתן לרכוש חלפים לרכב.

מאת: נטלי הרוש רכב31/12/18482 צפיות
מי קונה רכבים כדי לפרק אותם??? הכותרת קצת בלבלה אתכם? מובן לחלוטין! אולי לא שמעתם על השירות הזה אבל תגלו בהמשך עד כמה הוא הכרחי. במאמר שלפניכם נכיר את שירות קניית רכבים לפירוק.

מאת: אלעד סאעת רכב31/12/18486 צפיות
לכולנו די נמאס בזה, רכבים ישנים בחניות מזהמים את הסביבה ומהווים סיכון, באופן כללי גם די מכערים את הנוף.. גם לכם יש רכב כזה? מכירים מישהו שיש לו רכב העונה על התיאור? המלצה שלנו, אל תשאירו אותו בחניה כל כך הרבה זמן כי הנזק לכיסכם עשוי להיות גדול משציפיתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica