חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צמיגים לרכב וחשיבותם

מאת: צמיגים טייר דילרכב10/10/201414333 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רבים אינם מודעים לחשיבות העצומה שיש לצמיגים לרכב. בואו ונראה עד כמה חשובים הצמיגים שלכם עבורכם ועבור הרכב שלכם, ומדוע כדאי מאוד להשקיע בצמיגים ולטפל בהם ככל הניתן.

ראשית, הצמיגים הם הגורם היחיד אשר מחבר בין הרכב שלכם לבין הכביש. לכן, לצמיגים שלכם יש חשיבות עליונה בכל הקשור לאחיזת הכביש של הרכב. הצמיגים הם אלה אשר מאפשרים לרכב לנסוע מלכתחילה, וגם הרכב היקר ביותר בעולם לא יוכל לנסוע אפילו מטר ללא צמיגים . הצמיגים אחראיים במידה רבה על כל תנועה של הרכב שלנו – על ההאטות, על ההאצות, על הבלימות, על הפניות החדות, על הנסיעה המהירה וכדומה. לכן, צריך להתייחס לצמיגים שלכם בתור אביזר בטיחותי מן המעלה הראשונה, בדיוק כמו הברקסים, המנוע ושאר מכלולי הרכב הפנימיים.

שנית, הצמיגים אחראיים במידה רבה על בטיחות הנסיעה. צמיגים איכותיים יחזיקו מעמד גם בתנאים קשים, והם יאפשרו לכם לנסוע בבטחה וללא שום חששות מפני תקלות שונות. צמיגים שאינם איכותיים עלולים להתפרק ואפילו להתפוצץ במקרים קיצוניים, וכמובן שמדובר כאן בסכנת נפשות לכל דבר – גם לכם, גם ליושבי הרכב האחרים, וגם לכל מי שנמצא סביבכם על הכביש ועל המדרכה.

שלישית, הצמיגים הם גורם חשוב ביותר בכל הקשור לשמירה על נוחות הנסיעה. הצמיגים יודעים כיצד לספוג היטב את מהלומות הכביש ואת הזעזועים השונים שהרכב נתקל בהם במהלך הנסיעות הרבות, והם יודעים כיצד להמיר זאת באופן אשר יספק לכם, יושבי הרכב, נסיעה נוחה ונעימה יותר. צמיגים איכותיים שווים לנסיעה חלקה ונוחה יותר, ואף אחד אינו מעוניין להשקיע עשרות אלפי שקלים ברכב מבלי שתהיה לו נוחות גבוהה של נסיעה.

הגורם השלישי מוביל אותנו לגורם הרביעי. הצמיגים אחראיים במידה רבה גם על כל הקשור בשמירה על מכלולי הרכב האחרים. מכיוון שצמיגים איכותיים יודעים כיצד לספוג טוב יותר מהלומות וזעזועים, הם שומרים טוב יותר על מכלולי הרכב אשר קשורים אליהם, וגם על מכלולי הרכב אשר מחוברים אליהם רק בעקיפין. התוצאה עבורכם היא פחות בלאי של חלקים ברכב, ופחות הוצאות במוסך.

 תגיות המאמר: צמיגים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צמיגים-צמיגים לרכב טיירדיל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צמיגים טייר דיל

מאת: צמיגים טייר דילרכב07/10/1428317 צפיות
רכישה של צמיגים חדשים צריכה להיתפס בעיניכם בתור השקעה לטווח הארוך, לפחות שלוש שנים קדימה. זו השקעה מבחינה של בטיחות ומבחינה של נוחות.

מאת: צמיגים טייר דילרכב27/09/149005 צפיות
חברת טויו, יצרנית צמיגי טויו, הודיעה לאחרונה במסיבת עיתונאים אשר נערכה ב -1 לספטמבר 2014 באוסקה (יפן

מאת: צמיגים טייר דילרכב31/08/1431615 צפיות
אולי שמעתם פה ושם את המושג חידוש צמיגים אבל אתם לא ממש יודעים מה הכוונה. יש החושבים שחידוש צמיגי הרכב הוא פשוט החלפת צמיגי הרכב הישנים בחדשים ישר ממחירון הצמיגים אמנם גם זה סוג של חידוש אך לא זאת הכוונה

מאת: צמיגים טייר דילרכב29/08/1416847 צפיות
כולנו יודעים כמה כסף עולים צמיגים. אפילו שבאתר שלנו אנחנו מציעים לכם את הצמיגים הטובים והמובילים בעולם במחירים הטובים והזולים בישראל, עדיין מדובר בהוצאה כספית משמעותית. צמיגים עשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/1466051 צפיות
עולם הצמיגים זכה במספר פיתוחים לאורך השנים אשר הקפיצו את רמת ואיכות הצמיגים באלפי מונים. כיום, יש חברות רבות בכל רחבי העולם אשר מייצרות צמיגים לרכב.

מאת: צמיגים טייר דילרכב28/08/14101442 צפיות
כיצד אנחנו יודעים שצמיגים של יצרן או מותג מסויים הם איכותיים וטובים מאוד? לשאלה הזו יש מספר תשובות, וכיום אנחנו נעסוק בתשובה אחת מהן. הנה התשובה

מאת: צמיגים טייר דילרכב22/08/142962 צפיות
כאשר אתם ניגשים לרכוש צמיגים חדשים, עליכם להסתכל על הרכישה בתור השקעה לטווח הארוך. קודם כל, מדובר בהשקעה בחיים שלכם ובביטחון שלכם

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/19214 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19359 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19465 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19519 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19523 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19667 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/19876 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica