חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האחריות הגדולה של הובלה בקירור

. חברת הובלה בקירור שמכבדת את עצמה מחויבת לרכוש את כל התקנים הנדרשים על פי מכון התקנים הישראלי וכמובן שכל העבודה צריכה להתבצע על פי נהלים מאוד מוגדרים ומבוקרים. להציע שירות של הובלה בקירור משמע להציע הובלה בטמפרטורה מבוקרת והדבר דורש תנאים לוגיסטיים אופטימאליים. הרכב חייב להיות בעל מקום אחסון שבו ניתן לקרר את התכולה לאורך זמן ומרחק באופן קבוע, עם מדדי בקרה חיצוניים.


להתחשב בכל ההגבלות


החברה המשנעת צריכה להקפיד לאורך כל זמן עבודתה על כל תנאי ההובלה ללא יוצא מן הכלל. החשיבות של עמידה בתנאים הללו היא שמירה על מצב ראשוני של כל מוצר באשר הוא. אחד מקובעי הפרמטרים העיקריים הוא משרד הבריאות והוא מתווה את המדיניות באשר לשינוע של הובלה בקירור של מוצרי מזון שונים. על פי תנאי משרד הבריאות, לדוגמא, ביצים חייבות להישמר בתנאי קירור של 0-20 מעלות מעל לאפס ואילו מוצרי בשר חייבים להישמר בתנאים של 20 מעלות מתחת לאפס. בהתאם להנחיות, חברת ההובלה צריכה להתאים את יכולות הרכבים וציוד ההובלה הנוסף. וסתי קירור עם שליטה על כל היחידות השונות היא חלק בלתי נפרד מאיכות העבודה והשירות הניתן.


ההתאמה לכל לקוח


חברת הובלה בקירור מחויבת למתן שירות אופטימאלי לכל לקוח באשר הוא. בין אם מדובר על רשת קמעונאית, מסעדות ורשתות שיווק שונות, כולם מבקשים לקבל את המוצרים שלהם בטריות המקורית ואין הדבר שונה מלקוח אחד לאחר. האחריות הגדולה שמוטלת על כתפי החברה המובילה מחייב לשמור על סטנדרטים מאוד גבוהים. חשוב לציין כי תנאי העבודה אינם נכפים באופן מלא, אלא מדובר על מוסר עבודה גבוהה שמתאים את עצמו גם להגבלות ולתקנות של הגופים הרשמיים כמו משרד התחבורה, הבריאות ומכון התקנים.


הרכב מתאים לצורך הייחודי


בטרם מזמינים את השירות מחברת ההובלה, צריך לדעת בדיוק מהי התכולה ומה נדרש כדי לשמר את הטריות והמצב הראשוני שלה. יש לקוחות שצריכים רכבים קטנים יותר שכן התכולה אינה רבה, לעומת לקוחות שצריכים רכבים גדולים מאוד ואף משאיות בעלות נגריי מטען מרשימים. בנוסף, כל רכב מציע הובלה בקירור אחרת ולכן חשוב מאוד להציג את מלוא התמונה כדי לקבל שירות אופטימאלי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אווה מוגילבסקי

מאת: אווה מוגילבסקיתעשייה29/09/14897 צפיות
התקנה של מגדל קירור במפעלים השונים היא פעולה הכרחית בשל מזג האוויר החם בארץ.

מאת: אווה מוגילבסקיחומרה01/09/142021 צפיות
עסק המעניק שירות מסוים, שם בראש סולם החשיבות את מוקד שירות הלקוחות שהוא מספק, כיוון שללא לקוחות אין למעשה כל טעם בעבודה. היבט חשוב בעולם העסקי הוא ניהול קשרי לקוחות. מושג זה כולל בתוכו את כל ההיבטים והפעולות היוצרים שירות לקוחות מיטבי.

מאת: אווה מוגילבסקיבניין ואחזקה - כללי31/08/141151 צפיות
במידה ואתם משפצים את הדירה וזקוקים לשירותי פינוי פסולת באמצעות משאית רמסע, היום ניתן לראות חברות רבות העוסקות בתחום. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא טיפים לבחירת החברה בעידן האינטרנט.

מאת: אווה מוגילבסקיבניין ואחזקה - כללי31/08/141305 צפיות
פעמים רבות מופיעות בבתים פרטיים או בבניינים משותפים בעיות ביוב. בעיות אלו נגרמות על ידי סתימות מלכלוך המצטבר בצינורות. הסתימות גורמות לריח רע ולכלוך מיותר.

מאת: אווה מוגילבסקיתקליטנים31/08/142634 צפיות
אם אתם מתכננים אירוע בזמן הקרוב, אתם בודאי שואלים את עצמכם איך תצליחו להשאיר רושם עז בקרב האורחים שלכם. אחד המאפיינים החשובים ביותר בחתונות הוא בחירת די ג'יי לחתונה שיהיה מתאים לקהל, מלהיב ואיכותי.

מאת: אווה מוגילבסקיטיפול בעור27/08/14997 צפיות
פיגמנטציה היא תופעה בה מופיעים כתמים על העור- אותם כתמים אינם מזיקים לבריאות אך לא ממש תורמים לשיפור המראה החיצוני. אין מי שאוהב לראות כתמים על פניו, ולכן היום ישנה שיטה להעלמת הכתמים- כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231739 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222645 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221820 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221864 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222047 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221915 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221516 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica