חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח רכב החדש של מגדל- הביטוח הטוב ביותר לרכב שלך!

מאת: כתיבת מומחיםביטוח - כללי17/11/20141560 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביטוחי רכב, בין אם ביטוח רכב מקיף ובין אם ביטח רכב אחר, הם מבין הנושאים החשובים ביותר שיש לבדוק. בשל העובדה שכל בעל רכב רוכש ביטוח, ענף זה הפך פופולרי מתמיד וישנן המון חברות ביטוח המציעות את שירותיהן. החוכמה היא כמובן להיעזר בחברה שאכן תצליח לגרום לנו נחת בעת הצורך ועל מנת ליהנות משירות איכותי ומהיר לא מעט אנשים יהיו מוכנים לשלם בהתאם. אם קנית רכב חדש או שהנך מתכוון לקנות בקרוב, בחברת הביטוח מגדל, תוכל ליהנות  מרכישת ביטוח רכב מגדל שיספק עבורך גם שירות הולם ומקצועי ויחד עם זאת גם מחיר משתלם שלא כדאי לפספס

אם בשעה טובה רכשת רכב חדש, הגיע הזמן שגם תתחדש בביטוח חדש! לאחרונה, חברת מגדל, חברת הביטוח הגדולה, יצאה בקמפיין המפרסם את הביטוח הרכב החדש אשר הרעיון המרכזי בו הוא שאין צורך בהתקנת קודן ברכב. אמנם סוגיית הקודן מעוררת לא מעט מחלוקות של האם זה כדאי או שאולי עדיף בלעדיו, אך אין ספק שביטוח ללא התקנת קודן הרבה יותר משתלם משאר הביטוחים המוצעים!

ביטוח ללא צורך בהתקנת קודן ויתרונותיו:

נתחיל ביתרון הראשון שהוא הבסיסי ביותר- חיסכון כספי. ביטוח מקיף מגדל ללא צורך בהתקנת קודן משמעותו שאין צורך להתקין קודן ברכב, משמע, חוסכים את עלות ההתקנה. כמו כן יתרון נוסף הוא העובדה שביטוח מסוג זה עלותו נמוכה יותר. בנוסך לכך, העובדה שאנו כביכול מסירים מערכת חשמל מהרכב פירושה פחות תקלות חשמל המצריכות מוסך והוצאת כספים מיותרים.

היתרון השני הוא העובדה שאנו חוסכים בזמן- ניקח את הדוגמא הפשוטה והמקרית ביותר שאין אחד שלא חווה אותה: דווקא בזמן שאתה ממש ממהר לפגישה חשובה או לכל מקום אחר, אתה מקיש את הקוד בצורה לא נכונה. הקשה שגויה בפעם הנוספת כבר מצריכה ממך לחכות מספר רגעים עד שהקודן יתאפס ויאפשר הקשה מחודשת, במצבי לחץ כל שנייה חשובה בהחלט! מלבד זאת, ברגע שאין את המערכת החשמלית ואין תקלות חשמל אין צורך לבזבז חצי יום במוסך!

יתרון שלישי והוא כמובן כבר ניתן לניחוש מתוך שני היתרונות שכבר צוינו לעיל והוא החיסכון בתקלות: אין קודן ברכב אז גם אין תקלות החשמל שנגרמות בדרך כלל בעקבות השימוש בקודן.

לסיכום,

ובכן, כאשר בזכות מוצר אחד מצליחים ליהנות מכל כך הרבה יתרונות, מיותר להמשיך לחפש מהו הביטוח המתאים ביותר עבורך. התקשר לחברת מגדל ובקש מסוכן הביטוח להצטרף לביטוח רכב ללא צורך בהתקנת קודן ותתחיל גם אתה ליהנות ממגוון שהיתרונות המשמעותיים שנהנים מהם כבר לא מעט לקוחות מרוצים!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16919 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161161 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16905 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161001 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16895 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16901 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163895 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח - כללי

מאת: רוני הכהןביטוח - כללי04/06/171969 צפיות
הקושי רק עולה כאשר מגלים עד כמה צריכים לעבוד על מנת לקבל מה שחשים שמגיע בזכות, ולא מתוך חסד שמעניקים המוסד שבו מעסקים והמוסדות הרלבנטיות של המדינה.

מאת: עידן שלומןביטוח - כללי04/06/173906 צפיות
רוצים לדעת איך עובדת המסלקה הפנסיונית בפועל? איך עושים סדר בביטוחים מבלי לשלם כפל ביטוח? אם אתם רוצים לחסוך כספים , זה הזמן לדבר על תמונה מקיפה אודות חיסכון של כל אדם במדינת ישראל.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח - כללי12/04/163262 צפיות
נהג צעיר על פי חוק הוא נהג שלא מלאו לו עדיין 24 שנים.

מאת: Roei Kalvoביטוח - כללי10/03/162638 צפיות
כל ההיבטים שצריך לדעת לפני שסוגרים ביטוח צלילה - כנסו ותלמדו כדי שלא יעבדו עליכם!

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח - כללי15/08/154404 צפיות
בחיי היום יום אנו מקבלים החלטות שונות על בסיס מאפיינים, על חשבון העלות הכלכלית עבורנו, במאמר זה נסביר איך לבצע השוואת מחירים גם לענפי הביטוח וניתן לכם כלים שונים לביצוע השוואה טובה ואמיתית.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח - כללי06/07/153999 צפיות
נמצאים לפני קניית דוד חשמל? אם גם אתם מצאתם את עצמכם בהתלבטויות לגבי רכישת המכשיר, כאן תוכלו לקרוא הדרכה אובייקטיבית המתייחסת לפרמטרים השונים שתוכלו לבדוק בכל דוד, ולהחליט האם הוא מתאים לסוג השימוש שאתם מייחלים לו.

מאת: רוני הכהןביטוח - כללי01/07/153909 צפיות
את כל אלה מכסים סוגים שונים של ביטוחים המעניקים לנו סוג של שלווה ורוגע בנוגע לכל אספקט בחיים שלנו, תמורת תשלום חודשי. הכיסוי הביטוחי משתנה מחברה לחברה אשר בוחרת את מי לבטח, באלו תנאים ותמורת איזה תשלום חודשי. גם אם אתם צריכים לפנות אל חברת ביטוח באשקלון, אתם תמיד תמצאו מגוון רחב של חברות מבטחות עבור הסוגים השונים של פוליסות ביטוח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica