חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צעדים בהקמת עסק

מאת: שני אוחנהייעוץ עסקי21/11/20141002 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הקמת עסק מתחיל למעשה מרעיון קטן אשר לאט לאט גדל ומקבל צורה, אך משלב הרעיון עד להפעלת עסק מרוויח עם ציוד ועובדים נוספים הדרך היא ארוכה. אז איך ולמה זה קורה? יתכן שהסיבות לפתיחת עסק מגיעות משיקולים שונים וקשה לשים את האצבע על הסיבה השכיחה מכולם, לעתים אנשים מרגישים שהם מעוניינים לפרוץ בדרך שלהם ולעתים לא נמצאת מסגרת אחרת אשר הם משתלבים לתוכה. מכל סיבה שהיא, כל מי שמחליט על הקמת עסק חדש, כלומר לקחת יוזמה ולתת לרעיון שלו לרקום אור וגידים, חייב לדעת כי הקמתו היא מורכבת סבוכה ויש לבצע מספר פעולות מסודרות על מנת להבטיח שקט ויציבות לעתיד.

אין עוררין על העובדה כי אף אחד לא אוהב להתעסק עם ביורוקרטיה, דבר אשר לאנשים רגילים פשוט נראה כמו שרשרת מעיקה שלא נגמרת לעולם, ההתעסקות עם הפורמליות של טפסים ושלל המסמכים כספיים יביאו למצב שרבים פשוט יעדיפו להתעלם מכך. אך תתפלאו לדעת כי מי שלא מטפל בכאב הראש הזה בזמן יגלה לאחר תקופה כי הדבר יתעצם, יסתבך ויהפוך אף לכאב ראש גדול יותר. כמובן שיש משהו נורא מציק בכל הנושא הפיננסי והחשבונות, ומהסיבה הזאת אם נראה לכם כי אינם מוכנים למעמסה הזו כדאי שתפנו אל יועצים מומחים לקבלת ייעוץ עסקי או שתשקלו לוותר על כל העניין. עבור אנשים מקצועיים אשר מטפלים בתחום זה מדובר בעניינים שבשגרה והם מעודכנים בכל התקנות החדשות ופועלים לפיהן.

תכנית עסקית – צעד הכרחי

כניסה אל תוך עסק ללא ידע מספיק, ניסיון מוכח ויכולת התמודדות עם תלאות השוק היא לא מומלצת כלל וכלל ואתם עלולים למצוא את עצמכם בהתחייבויות ובחובות לעוד שנים ארוכות אשר לא תוכלו לצאת מהם. כל יום שומעים על מקרים דומים אשר תכנון לא נכון או לחלופין חוסר תכנון, הביאו אנשים למצבים של פשיטת רגל עקב חובות וניהול לקוי ואף הסתבכויות עם האנשים הלא נכונים. לכן אם אתם שלמים עם ההחלטה של הקמת עסק קחו את עצמכם בחיים, התייעצו עם המומחים והכינו לכם תכנית עסקית אשר תתן לכם תמונה ברורה להתנהלות העסקית שלכם בנושא.

תכנית עסקית היא למעשה התכנון המקדים לפתיחת העסק ובאמצעותה תוכלו להרגיש את רחשי השוק, להיערך כלכלית ולגבש את המהלכים הנכונים. לעתים גיבוש התכנית העסקית נעשית תוך כדי תנועה, כלומר העסק כבר מתחיל להתרומם וכבר לא נמצא בחיתוליו והמציאות הופכת להיות מאין בית ספר, והדבר פחות מומלץ המיוחד אם הקמת העסק דורשת מכם הוצאת נכבדות של כספים אשר אתן לא בטוחים בוודאות כי תוכלו להחזירם.

ערכו לכם לוח זמנים ותכננו את שלבי ההתקדמות המשוערים להערכתם ומהו הפוטנציאל העסקי אשר אליו אתם מכוונים, האם מדובר בחנות קטנה ואינטימית או במשרד אשר מיועד להתרחב ואף לפתוח סניפים. קחו בחשבון כי כמה שתשאלו יותר שאלות את עצמכם בזמן התכנון, כך תגיעו יותר מחושבים ומתוכננים לקראת השינוי הגדול ביותר אשר תבצעו בחייכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שני אוחנה

מאת: שני אוחנהבניין ואחזקה - כללי21/11/14708 צפיות
הסבירות לרעידות אדמה באזור של מדינת ישראל היא גבוהה עקב מיקומינו בין שני לוחות טקטוניים הנקראים גם 'השבר הסורי אפריקני', לכן יש צורך לבצע חיזוק מבנים ולהיות מוכנים וערוכים לסיטואציה שעלולה להיות מסוכנת ואף קטלנית.

מאת: שני אוחנהעסקים - כללי21/11/14826 צפיות
משאבות חום צ'ילרים פועלות באמצעות טכנולוגיה ייחודית של מחזור אנרגיות, דבר שהופך אותן למוצר החימום החסכוני ביותר הקיים היום בשוק, ובדרך זאת גם מאפשר הורדת חשבון החשמל וגם תרומה לסביבה. מהסיבות הללו ובזכות הפעלה נוחה ותחזוקה פשוטה, השימוש בהן הולך וגובר מדי יום והוא המוצר הפופולרי בשוק הפרטי והמוסדי כאחד.

מאת: שני אוחנהתעשייה07/11/14780 צפיות
העברת מפעלים היא פעולה אשר רק חברות אשר מיומנות לכך, עם הציוד הנדרש יכולות לבצע, תוך שמירה על תכנון מוקדם, לוח זמנים מסודר והתחשבות בצרכי המפעל. לפני כל העברה יש לבצע יערכות מבחינת היקף הציוד והיקף הצוות אשר דרושים לביצועה.

מאת: שני אוחנהאדריכלות07/11/14933 צפיות
ישנם שיקולים רבים בקנית דירות חדשות, הראשונה מבניהם היא כמובן המחיר. המחיר מהווה שיקול מרכזי לגבי אזור המגורים וסוג הבית. כמו כן, שיקול מרכזי נוסף הוא המצב המשפחתי שלכם, כלומר מספר הנפשות עכשיו ואף בעתיד. בנוסף, קיימים שיקולים אינדיבידואלים כמו מיקום העבודה, מערכות החינוך, דרכי הגישה ועוד.

מאת: שני אוחנהסטיילינג24/10/142256 צפיות
חושבים על שיפוץ? תחשבו שוב. הכירו את המונח החדש בתחום העיצוב – הום סטיילינג, אשר מאפשר לשנות את מראה הבית וחדשו רק באמצעות הזזת אובייקטים בחלל ללא עבודות קבלן ושינוי הסגנון כולל התאמת הצבעוניות, הריהוט, הוילונות והשטיחים.

מאת: שני אוחנהסטיילינג24/10/142208 צפיות
חושבים על שיפוץ? תחשבו שוב. הכירו את המונח החדש בתחום העיצוב – הום סטיילינג, אשר מאפשר לשנות את מראה הבית וחדשו רק באמצעות הזזת אובייקטים בחלל ללא עבודות קבלן ושינוי הסגנון כולל התאמת הצבעוניות, הריהוט, הוילונות והשטיחים.

מאת: שני אוחנהיבוא ויצוא22/10/142108 צפיות
כל אחד ואחת חייבים להיות בעל מספר כלי עבודה בסיסיים וידע מתאים על מנת להיות ערוכים לכל תקלה אשר תהיה בבית. אסור לחכות לרגעי האמת על מנת לגלות שאין לכם את הציוד הדרוש על מנת להתמודד עם הבעיה.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: ישראל רף ייעוץ עסקי02/01/22496 צפיות
עוד מעט יחול חג האילנות. בעלי עסקים תנו ללקוחות, לעובדים ולקולגות העסקיים מתנה פופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט. עציצים ממותגים ומארזי שי בשילוב עציץ ממותג מזכרת לשנים רבות נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי03/08/21853 צפיות
חריגות בניה והדרך להכשרתם- בנימין קלינגר יועץ מונציפאלי בכיר מרבית מחריגות בנייה הינן, למעשה, תוספות ושינויים לבניינים הנעשים ללא קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית חלקם עם שינויים בקונסטרוקציה והגדלה מעבר לרווי הבניין ולפעמים גם מקווי המגרש ,או שימוש בניגוד להיתר שניתן לנכס. במקרים רבים חריגות הבנייה נעשות בידיעה, לעיתים תוך כדי בנייה או בזמן שנראה שהגיע להתאים את הנכס לדרישות הבעלים

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי22/04/21563 צפיות
עיכוב וביטול צו הריסה מנהלי חשוב לדעת כי צו הריסה מנהלי שהוצא למבנה מסוים איננו בגדר חוק פסוק. במקרים אלו יש לפעול במהירות רבה, ובתוך שלושה ימים לכל היותר, להגיש בקשת עיכוב צו הריסה מנהלי אשר יכולה להביא בסופו של יום גם לביטולו.

מאת: מיכה קורייעוץ עסקי15/02/21635 צפיות
כולם מכירים את האמרה "ידע הוא כח" וכל בעל עסק ניצב בפני שאלה מה נכון יותר לעשות למכור ידע או לחלק אותו בחינם.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20936 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20796 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20587 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica