חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

צעדים בהקמת עסק

מאת: שני אוחנהייעוץ עסקי21/11/2014747 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הקמת עסק מתחיל למעשה מרעיון קטן אשר לאט לאט גדל ומקבל צורה, אך משלב הרעיון עד להפעלת עסק מרוויח עם ציוד ועובדים נוספים הדרך היא ארוכה. אז איך ולמה זה קורה? יתכן שהסיבות לפתיחת עסק מגיעות משיקולים שונים וקשה לשים את האצבע על הסיבה השכיחה מכולם, לעתים אנשים מרגישים שהם מעוניינים לפרוץ בדרך שלהם ולעתים לא נמצאת מסגרת אחרת אשר הם משתלבים לתוכה. מכל סיבה שהיא, כל מי שמחליט על הקמת עסק חדש, כלומר לקחת יוזמה ולתת לרעיון שלו לרקום אור וגידים, חייב לדעת כי הקמתו היא מורכבת סבוכה ויש לבצע מספר פעולות מסודרות על מנת להבטיח שקט ויציבות לעתיד.

אין עוררין על העובדה כי אף אחד לא אוהב להתעסק עם ביורוקרטיה, דבר אשר לאנשים רגילים פשוט נראה כמו שרשרת מעיקה שלא נגמרת לעולם, ההתעסקות עם הפורמליות של טפסים ושלל המסמכים כספיים יביאו למצב שרבים פשוט יעדיפו להתעלם מכך. אך תתפלאו לדעת כי מי שלא מטפל בכאב הראש הזה בזמן יגלה לאחר תקופה כי הדבר יתעצם, יסתבך ויהפוך אף לכאב ראש גדול יותר. כמובן שיש משהו נורא מציק בכל הנושא הפיננסי והחשבונות, ומהסיבה הזאת אם נראה לכם כי אינם מוכנים למעמסה הזו כדאי שתפנו אל יועצים מומחים לקבלת ייעוץ עסקי או שתשקלו לוותר על כל העניין. עבור אנשים מקצועיים אשר מטפלים בתחום זה מדובר בעניינים שבשגרה והם מעודכנים בכל התקנות החדשות ופועלים לפיהן.

תכנית עסקית – צעד הכרחי

כניסה אל תוך עסק ללא ידע מספיק, ניסיון מוכח ויכולת התמודדות עם תלאות השוק היא לא מומלצת כלל וכלל ואתם עלולים למצוא את עצמכם בהתחייבויות ובחובות לעוד שנים ארוכות אשר לא תוכלו לצאת מהם. כל יום שומעים על מקרים דומים אשר תכנון לא נכון או לחלופין חוסר תכנון, הביאו אנשים למצבים של פשיטת רגל עקב חובות וניהול לקוי ואף הסתבכויות עם האנשים הלא נכונים. לכן אם אתם שלמים עם ההחלטה של הקמת עסק קחו את עצמכם בחיים, התייעצו עם המומחים והכינו לכם תכנית עסקית אשר תתן לכם תמונה ברורה להתנהלות העסקית שלכם בנושא.

תכנית עסקית היא למעשה התכנון המקדים לפתיחת העסק ובאמצעותה תוכלו להרגיש את רחשי השוק, להיערך כלכלית ולגבש את המהלכים הנכונים. לעתים גיבוש התכנית העסקית נעשית תוך כדי תנועה, כלומר העסק כבר מתחיל להתרומם וכבר לא נמצא בחיתוליו והמציאות הופכת להיות מאין בית ספר, והדבר פחות מומלץ המיוחד אם הקמת העסק דורשת מכם הוצאת נכבדות של כספים אשר אתן לא בטוחים בוודאות כי תוכלו להחזירם.

ערכו לכם לוח זמנים ותכננו את שלבי ההתקדמות המשוערים להערכתם ומהו הפוטנציאל העסקי אשר אליו אתם מכוונים, האם מדובר בחנות קטנה ואינטימית או במשרד אשר מיועד להתרחב ואף לפתוח סניפים. קחו בחשבון כי כמה שתשאלו יותר שאלות את עצמכם בזמן התכנון, כך תגיעו יותר מחושבים ומתוכננים לקראת השינוי הגדול ביותר אשר תבצעו בחייכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שני אוחנה

מאת: שני אוחנהבניין ואחזקה - כללי21/11/14462 צפיות
הסבירות לרעידות אדמה באזור של מדינת ישראל היא גבוהה עקב מיקומינו בין שני לוחות טקטוניים הנקראים גם 'השבר הסורי אפריקני', לכן יש צורך לבצע חיזוק מבנים ולהיות מוכנים וערוכים לסיטואציה שעלולה להיות מסוכנת ואף קטלנית.

מאת: שני אוחנהעסקים - כללי21/11/14571 צפיות
משאבות חום צ'ילרים פועלות באמצעות טכנולוגיה ייחודית של מחזור אנרגיות, דבר שהופך אותן למוצר החימום החסכוני ביותר הקיים היום בשוק, ובדרך זאת גם מאפשר הורדת חשבון החשמל וגם תרומה לסביבה. מהסיבות הללו ובזכות הפעלה נוחה ותחזוקה פשוטה, השימוש בהן הולך וגובר מדי יום והוא המוצר הפופולרי בשוק הפרטי והמוסדי כאחד.

מאת: שני אוחנהתעשייה07/11/14528 צפיות
העברת מפעלים היא פעולה אשר רק חברות אשר מיומנות לכך, עם הציוד הנדרש יכולות לבצע, תוך שמירה על תכנון מוקדם, לוח זמנים מסודר והתחשבות בצרכי המפעל. לפני כל העברה יש לבצע יערכות מבחינת היקף הציוד והיקף הצוות אשר דרושים לביצועה.

מאת: שני אוחנהאדריכלות07/11/14672 צפיות
ישנם שיקולים רבים בקנית דירות חדשות, הראשונה מבניהם היא כמובן המחיר. המחיר מהווה שיקול מרכזי לגבי אזור המגורים וסוג הבית. כמו כן, שיקול מרכזי נוסף הוא המצב המשפחתי שלכם, כלומר מספר הנפשות עכשיו ואף בעתיד. בנוסף, קיימים שיקולים אינדיבידואלים כמו מיקום העבודה, מערכות החינוך, דרכי הגישה ועוד.

מאת: שני אוחנהסטיילינג24/10/141861 צפיות
חושבים על שיפוץ? תחשבו שוב. הכירו את המונח החדש בתחום העיצוב – הום סטיילינג, אשר מאפשר לשנות את מראה הבית וחדשו רק באמצעות הזזת אובייקטים בחלל ללא עבודות קבלן ושינוי הסגנון כולל התאמת הצבעוניות, הריהוט, הוילונות והשטיחים.

מאת: שני אוחנהסטיילינג24/10/141776 צפיות
חושבים על שיפוץ? תחשבו שוב. הכירו את המונח החדש בתחום העיצוב – הום סטיילינג, אשר מאפשר לשנות את מראה הבית וחדשו רק באמצעות הזזת אובייקטים בחלל ללא עבודות קבלן ושינוי הסגנון כולל התאמת הצבעוניות, הריהוט, הוילונות והשטיחים.

מאת: שני אוחנהיבוא ויצוא22/10/141686 צפיות
כל אחד ואחת חייבים להיות בעל מספר כלי עבודה בסיסיים וידע מתאים על מנת להיות ערוכים לכל תקלה אשר תהיה בבית. אסור לחכות לרגעי האמת על מנת לגלות שאין לכם את הציוד הדרוש על מנת להתמודד עם הבעיה.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20224 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191037 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18367 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18468 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18534 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17773 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17581 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica