חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בטיחות וגיהות , בטיחות בעבודה

מאת: Nirit Shalomעסקים - כללי10/12/20091232 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנת 1970 , הקונגרס האמריקני העביר את חוק הבטיחות והגהות. חקיקה זו אמורה להגן על העובדים מתאונות ומחלות הניתנות למניעה. שלוש רשויות עובדות יחדיו כדי לאפשר זאת. מכון אחד המורכב מאנשי מחקר ופיתוח ומבצע מחקרים שמהם מפיקים המלצות עבור פעילות תקינה יותר ומספק הכוונה וחינוך מקצועי לעובדים כמו גם ייעוץ בטיחות , אחד מפתח ואוכף את התקנות עבור נושאי בטיחות בעבודה והלשכה לסטטיסטיקה עוקבת אחרי המידע הנוגע למחלות עובדים , פציעות , ומקרי מוות.


עובדות


מספר מקרי המוות מפציעות במקום העבודה בשנת 2007 היעה 5657 - בממוצע 15 אנשים ליום. הנתונים הרשמיים באופן כללי מגמה של ירידה במקרי המוות במקומות העבודה מ 5.2 אנשים לכל 100,000 עובדים בשנת 1992 עד לשפל של 3.8 בשנת 2007 . פציעות שאינן קטלניות במקום העבודה ומחלות פוגעות בכ-40 מליון מועסקים במגזר הפרטי בכל שנה. 3 מתוך כ-10 תקריות גורמות לאבדן ימי עבודה בערך 9000 אנשים מקבלים טיפול בחדרי מיון בכל יום בשל פגיעות הקורות בעבודה.


חשיבות

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בארה"ב פציעות עיסוק ומחלות עולות לעסקים בארה"ב כ170 מיליארד דולר בשנה. רוב העלויות האלו הן בשל תשלומי פיצויים לעובדים ודמי מנהלה וכו'. והגורם השני בחשיבותו הוא המחיר של אובדן היצרניות. עובדים אשר לא יכולים לחזור לעבודה בכלל חייבים להיות מוחלפים , מה שמוסיף את עלויות הגיוס וההכשרה של העובדים החדשים לחישוב הסופי. הוצאות אלו מפחיתות את הרווחים של העסקים והופכים אותם לפחות תחרותיים. עובדים פרטיים נושאים בנטל של קיצור תוחלת החיים , הכנסה, כאב וסבל כתוצאה מבעיות הנגרמות מחוסר בטיחות בעבודה.


שיקולים

תקנות הבטיחות והגהות בעבודה משרתות מטרה חשובה בארה"ב ובעולם התעשייה כולו בכלל, מאז ייסוד התוכנית בשנת 1970 , מקרי המוות של עובדים הופחתו בכ-50 אחוז. מחלות הקשורות בתעסוקה ופציעות הופחתו בכ-40 אחוז לאורך אותה תקופת הזמן.עדיין יש הרבה מה להשיג , בשנת 2007 בוצעו 39,324 ביקורות במקומות עבודה , בין 2004 ל2007 מספר ההפרות החוזרות של תקנות בטיחות במקום העבודה עלתה. צריך עוד חינוך כדי לשכנע את העובדים ביתרונות הקיימים באימוץ התקנות של בטיחות בעבודה.

רווחים

החיסכון בעלויות המקושר להפחתה בתביעות ובאובדן היצרניות הופך את המאמץ את ההוצאות של מקומות העבודה במתן תמריצים לשמירה על בטיחות למשתלמים מאוד. רוב הכלים החינוכיים אשר נדרשים על מנת לפתח תוכנית מקיפה הם נגישים ללא עלות מכל המכונים הממשלתיים העוסקים בנושא. חברות שמוכנות לשתף פעולה מרצונם עם הלשכה לסטטיסטיקה נהנות היום מ-50 אחוז פחות של תאונות במקום העבודה מתחת לממצוע הארצי.

תפיסות מוטעות

בניגוד לאמונה הרווחת, לבקש מהלשכה עזרה בהכנת תוכנית לבטיחות בעבודה או הדרכות בטיחות לא תגרום לביקורות פתע. מוסד זה מיועד לקדם שיתוף פעולה בין העובדים והממשל הפדראלי למען התועלת המשותפת של כל המעורבים בנושא.

* כל הנתונים מתייחסים לארה"ב ונכתבו על ידי מהנדס בטיחות

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Nirit Shalom

מאת: Nirit Shalomניקיון14/08/12866 צפיות
חשבתם שאתם יודעים הכל על רובוט שואב? חשבתם שזה מכשיר מותרות לעשירים בלבד? חשבתם שאתם יכולים לעשות את כל עבודת הניקיון הזו בעצמכם? טעיתם ובגדול. תנו לי לספר לכם ארבע עובדות על שואב אבק רובוטי שאין שום סיכוי שידעתם בגלל שעוד לא קראתם את המאמר הזה.

מאת: Nirit Shalomמשחקי אונליין27/03/112493 צפיות
חיות המחמד שלנו יקרות לנו ונחשבות לבן משפחה נוסף. מעבר לעובדה שאנו מחויבים לספק להם מזון ובית חם למחיה רבים רוכשים משחקים שיעסיקו את בעל החיים במהלך היום. מקורם של כל חיות המחמד הוא בטבע.

מאת: Nirit Shalomהשקעות27/07/101069 צפיות
אם צברת סכום כסף פנוי להשקעה, אך סכום זה עדיין אינו מספיק לפתיחת תיק השקעות, יש פתרון עבורך - תיק קרנות נאמנות!

מאת: Nirit Shalomהשקעות18/07/101370 צפיות
כולנו חוסכים כסף. השאלה היא מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? התשובה לשאלה זו טמונה בסכום שהצלחת לחסוך. אם חסכת סכום של כ- 250,000 ש"ח ומעלה, ניהול תיק השקעות אישי הינו הפתרון האידיאלי עבורך.

מאת: Nirit Shalomחוק ומשפט - כללי07/07/101242 צפיות
מחאת העובדים הזרים בישראל הולכת וצוברת תאוצה מיום ליום. אלו הן לא רק ההפגנות או הפסקות העבודה היזומות

מאת: Nirit Shalomקרנות נאמנות07/07/101494 צפיות
קרן נאמנות היא מכשיר פיננסי המאגד כספים של משקיעים שונים למטרת השקעה בניירות ערך. יחידות הקרן נקראות יחידות השתתפות וכל אחת מהן מקנה זכות שווה בנכסי הקרן. לכל קרן מפורסם תשקיף אשר מפרט את מדיניות ההשקעות.

מאת: Nirit Shalomפסקי דין05/07/101226 צפיות
כניסת נגיף לגוף האדם, לא תחשב כתאונה, אלא כמחלה ולפיכך אין זכאי התלמיד לתשלום תגמולי ביטוח על פי פוליסת תאונות אישיות לתלמידים.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/2270 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/22282 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22279 צפיות
בנימין קלינגר היתרי בניה מחפשים מומחה בתחום ביטול צווי הריסה והיתרי בניה? זקוקים לייעוץ מותאם אישית מיועץ רישוי מנוסה? משרד קלינגר היתרי בניה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי, רישוי עסקים, בקשות לשימוש חורג, שינוי יעוד, הכשרת חריגות בניה, ביטול צווי סגירה, הפסקת עבודה, צווי הריסה. בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה, אדריכלות, קידום בקשות ,זירוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי, הסדרים והסכמים עם הרשויות, שרותי הנדסה ופקוח על הבניה.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי27/02/22294 צפיות
תיקון 66 לחוק סדר הדין הפלילי יכול למנוע כתב אישום נגדך בעבירות בניה-חשוב לדעת! חשוב לדעת-עבירות תכנון ובנייה - עבירה פלילית, אך אפשר גם אחרת. בנייה ללא היתר מהווה עבירה פלילית. אך אם ביצעתם עבירת בנייה, אין זה אומר שאתם בדרך למאסר או שהבנוי ללא היתר ייהרס.

מאת: אבי דוידיעסקים - כללי02/02/22372 צפיות
מה צריך לדעת בשביל לבחור נכון חברת ניקיון משרדים תל אביב

מאת: אופירעסקים - כללי18/01/22446 צפיות
גם אם אין לכם היכרות כלשהי עם ארגון ISO, אתם בהחלט זקוקים לו. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שזה בסדר ולא כולם מכירים את הארגון. ועל מנת שיוכלו ליהנות מתקני הארגון, גם לא חייבים להכיר אותו. ומיד גם תבינו מדוע.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי25/11/21444 צפיות
ט"ו בשבט הוא חג האילנות, זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ולהעמיק את הקשר האישי והעסקי. קיימת דרך מעולה לציין את החג הנפלא הזה, ולחזק את הקשר בין האדם לטבע, בין תהליכי טיפוח וצמיחה, והיא באמצעות בחירת עציצים ממותגים, מארזי שי, שיעמיק את הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים שלכם. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica