חפש מאמרים:
שלום אורח
24.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סליקה באינטרנט לאתרים

מאת: שמוליקעסקים מקוונים14/04/20151809 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיום אין עסק אינטרנטי שלא מכבד כרטיסי אשראי. אם יש לך חנות באינטרנט או שאתה מוכר מנוי חודשי, דמי שימוש או כל דבר אחר, אתה חייב לכבד כרטיסי אשראי בצורה כלשהי. נכון שיש שירותי גבייה אחרים כמו גבייה בטלפון, ארנקים אלקטרוניים למיניהם, אך תשלום בכרטיס אשראי עדיין נשארה שיטת התשלום הנפוצה ביותר בארץ ובעולם.
מה צריך כדי לקבל כרטיסי אשראי באינטרנט?
1. מספק ספק באחת מחברות האשראי בישראל
פונים לאחת מחברות האשראי ישראכרט, ויזה כאל או לאומי קארד ופותחים מספר ספק. מספר ספק הוא מספר החשבון שלך
בחברת האשראי. התשלומים שהינך מקבל באמצעות מספר הספק שלך מופקדים אוטומטית בחשבון הבנק שלך בהתאם
למועדי ההפקדה שתסכם מול חברת האשראי ובקיזוז עמלת סליקה.
2. מסוף סליקה
מסוף הסליקה היא מסוף אינטרנטי וירטואלי שמחבר בין האתר שלך לבין מחשבי חברת האשראי. יש לפנות לחברת סליקה
אינטרנטית ולפתוח מסוף חדש. ישנה עלות חד פעמית וגם עלות חודשי שוטפת, לרוב בהתאם להיקף העסקאות החודשי שלכם.
חברת הסליקה תבצע עבורכם את כל ההגדרות מול חברת האשראי אך המתכנת שלך יצטרך להתממשק בין האתר שלך לבין
חברת הסליקה.
3. דף תשלום מאובטח ומוצפן שעומד בסטנדרט PCI-DSS העולמי
עפ"י הנחיות חברות האשראי ויזה ומסטרקארד העולמיות, כל אתר שמקבל תשלומים בכרטיסי אשראי חייב לעמוד בתקני
אבטחה מסוימים. התקנים האלה נקראים PCI-DSS. ישנן רמות מ1-4 שמשתנות בהתאם למספר העסקאות שהינכם מעבירים
באתר/מערכת ולסוג השירותים שהאתר שלך נותן.
רוב האתרים כיום משתמשים בדף תשלום חיצוני שניתן ע"י חברת הסליקה.

לרוב האנשים כל המרכיבים האלה יוצרים סירבול רב מידי ולכן הם פונים לספקי סליקת כרטיסי אשראי צד ג' שכבר כוללים בתוכם את כל המרכיבים האתה ועושים את החיים הרבה יותר פשוטים וזולים.  לדוגמא: שרותים כמו פייפאל, פלא-פיי או יופיי מאפשרים לפתוח חשבון חינם ולהתחיל לקבל תשלומים באופן מיידי לאחר אימות פרטים מהיר. בשירותים אלו אין עמלות חודשיות אלא נגבית עמלת סליקה בלבד בגין תשלומים שמתקבלים בפועל. אם לא גבית תשלומים בכלל אז אינך משלם כלום. יותר ויותר אתרים קטנים-בינוניים משתמשים בשירותי גבייה מסוג זה והסיבות הן ברורות מאוד. מעבר לבירוקרטיה והכאב ראש שנחסך ועימו גם הזמן היקר, יש גם חיסכון כספי ברור.
אז למה אנשים בכל זאת מעדיפים כיום לעבוד ישירות מול חברות האשראי בדרך הישנה במקום לעבוד עם חברות תשלומים חיצוניות? כמה סיבות: הרבה אנשים עדיין לא מכירים את החברות האלה מכיוון שהשיטה היא יחסית חדשה, חוסר אמון - לא מעוניינים לסמוך על חברה חצונית שתנהל את הכסף שלהם אלא מעדיפים לסמוך רק על חברות האשראי וסיבה נוספת היא שאנשים פשוט מעדיפים לסמוך על מה שהם מכירים ולא לנסות דברים חדשים בתחום שהוא מאוד רגיש כמו פיננסים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמוליק

מאת: שמוליקהכרויות10/03/202268 צפיות
אין כמעט אף אחד שלא חולם על זוגיות מלבלבת, כזו שמלאה באהבה ומובילה בסופו של דבר לחתונה והקמת משפחה מאושרת. אתרי הכרויות מתבססים על השאיפה...

מאת: שמוליקהכרויות17/02/171638 צפיות
עולם הדייטינג עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות ,פעם שרצינו להכיר האפשרויות היו די מוגבלות, ההיכרויות הפופולאריות לקשר בדרך כלל הגיעו דרך חברים/משפחה או במסגרות לימודיות/חברתיות/צבא ובבילויים יזומים...

מאת: שמוליקיזמות עסקית29/06/151001 צפיות
בארץ ובעולם יש אינספור אתרי סקס. ישנם אתרים קטנים, אתרים גדולים, אתרים ענקיים, אתרי תמונות, מצלמות, סרטונים...אבל השאלה הנשאלת היא- איך האתרים האלה מרוויחים כסף אם כל התוכן שלהם ניתן בחינם? לפני שנענה על השאלה הזאת, יש להבין משהו אחד ומאוד פשוט...

מאת: שמוליקזוגיות ואהבה03/06/151210 צפיות
בחברה של ימינו הפורנוגרפיה הפכה לחלק בלתי נפרד מהשגרה של אוז מאוד גדול מהאוכלוסיה. בחיים המודרניים של עידן האינטרנט, נדמה שצפייה בסרטי סקס חינם הפך להיות משהו רגיל שבשגרה...

מאת: שמוליקזוגיות ואהבה13/05/151183 צפיות
מדוע אנחנו נמשכים לנשים עם חזה גדול? מה יש בדבר הזה שנקרא "שדיים" שמושך אותנו כל כך מבחינה מינית? הרי אין סיכוי שאם בחורה עם חזה גדול בעלת מחשוף קטן או גדול ככל שיהיה תעבור על פניו של גבר ברחוב והוא לא יגניב במינימום איזה מבט חטוף מהיר..

מאת: שמוליקעסקים מקוונים08/04/152940 צפיות
כולנו נתקלנו ולא פעם אחת באתרי סקס חינם באינטרנט. ביקרנו, צפינו ונהנו במשך דקות - שעות...בהמון תכנים טובים ומהנים חינמיים. אבל איך הם בדיק מרוויחים האתרים האלה?

מאמרים נוספים בנושא עסקים מקוונים

מאת: tiloniעסקים מקוונים23/03/211311 צפיות
כולנו מבינים את החשיבות בשירות הלקוחות של העסק להצלחתו של העסק – מדובר בחלק חשוב ומהותי בהצלחה. אם משקיעים באופן מספק בשירות הלקוחות, הצורך של כל לקוח נענה באופן מידי (או כמעט מידי). תנאי בסיסי לכך הוא לדאוג שתהיה תשתית טלפונית מתאימה להיקף העסק

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/193610 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: שי אטיאסעסקים מקוונים30/06/152365 צפיות
האינטרנט אחת ההמצאות הגדולות של המאה שנים האחרונות תומן בתוכו שני היבטים מנוגדים, אפשר למצוא כל דבר שתרצה אבל מנגד בים כל- כך גדול של מידע איך תמצא את מה שצריך? אחד הפתרונות לבעיה זו היא האינדקסים המאגדים בתוכם קישורים למגוון רחב של אתרים בנושא מסוים, כדוגמת אינדקס עסקים שבו יהיו כלל עסקים ואנשי מקצוע.

מאת: golan seoעסקים מקוונים11/05/152064 צפיות
אינדקס עסקים Esek2all אינדקס עסקים מהמובילים בישראל למה אתה מחכה הרשם עכשיו

מאת: עסקים מקוונים27/04/151555 צפיות
צריכים שירותי דפוס? נראה שהתמזל מזלכם לחיות בתקופה הנכונה, תקופה שבה כל אחד יכול לעצב מוצרי דפוס איכותיים בקלות ובמהירות, להוציא להזמנה ולקבל אותם עד הדלת. איך? כל הפרטים במאמר הבא.

מאת: שמוליקעסקים מקוונים08/04/152940 צפיות
כולנו נתקלנו ולא פעם אחת באתרי סקס חינם באינטרנט. ביקרנו, צפינו ונהנו במשך דקות - שעות...בהמון תכנים טובים ומהנים חינמיים. אבל איך הם בדיק מרוויחים האתרים האלה?

מאת: רוני הכהןעסקים מקוונים17/02/152083 צפיות
המאמר מפרט אודות סביבת sharepoint online החדשה של מייקרוסופט וכל היתרונות אותם היא מביאה לעסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica