חפש מאמרים:
שלום אורח
30.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך בוחרים חברת ניקיון בחיפה

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי11/05/20152737 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חברות גדולות באיזור נמל חיפה מכירות היטב את הצורך בשירותי ניקיון קבועים. באמצעות שירות מן הסוג הזה יכולות החברות הגדולות להשיג מגוון רחב של יתרונות:

· שדרוג סביבת העבודה

· שמירה על מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים

· מיתוג ויצירת בולטות מול חברות מתחרות

· רושם ראשוני מול לקוחות

· מניעת נזקים סביבתיים

חיפה מארחת מספר גדול מאוד של חברות, תאגידים, ארגונים וגופים עסקיים וכולם ללא יוצא מן הכלל משתמשים בשירותי ניקיון. מצד שני, רק מעט יודעים כיצד לבחור חברת ניקיון בחיפה.

כך בוחרים חברת ניקיון בחיפה

מנהלי חברות גדולות בחיפה יכולים להיעזר בשיטות הבאות כדי לבחור שירותי ניקיון אופטימאליים:

א. בודקים כמה אנשים עובדי ניקיון עובדים בחברה – חברה גדולה צריכה לבדוק קודם כל האם שירותי הניקיון מתאימים לדרישות שלה. הדרך לעשות זאת עוברת בסקירה של מספר העובדים המועסקים בחברת ניקיון. חברה קטנה עם כמה עובדי ניקיון בודדים לא תצליח לעמוד בדרישות, בבקשות ובלוח הזמנים של חברה גדולה.

ב. מבררים באילו חומרי ניקיון החברה משתמשת – אין להקל ראש בחשיבות של בחירת חומרי ניקיון מתאימים. כדאי לתת עדיפות לחברת ניקיון בחיפה הבוחרת בקפידה את החומרים שלה. חומרי הניקיון צריכים להיות אפקטיביים, ידידותיים לסביבה וללא מרכיבים רעילים או כימיים.

ג. מקבלים הצעת מחיר מסודרת – מנהלים בחברות גדולות יכולים להשתמש בכוח הקנייה שלהם כדי להשיג מחיר אטרקטיבי. עליהם לקבל הצעת מחיר מסודרת מחברת ניקיון בחיפה ולבדוק מה היא כוללת. כך ניתן ללמוד על המחויבות של החברה ועל המסירות שלה בתחום הניקיון והתחזוקה.

ד. מתאמים פגישת היכרות לא מחייבת – רצוי לתאם פגישת היכרות עם נציגי חברת ניקיון לפני שחותמים על הסכם. פגישת היכרות היא הזדמנות לשמוע על הניסיון של החברה, הרקע העומד לרשותה והנהלים עליהם היא מקפידה.

הבחירה בחברה הנכונה יכולה לחסוך הרבה הוצאת ועוגמת נפש. בחברות גדולות אין מקום לטעויות ושירותי ניקיון שלא עומדים בקריטריונים גוררים נזקים בלתי הפיכים לתדמית, למוניטין ולמכירות. זו הסיבה שכדאי להשקיע בתהליך הבחירה ולהפנות אליו משאבים.

 

עורך: מ.ש.א.פ. - שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ

 תגיות המאמר: חברת ניקיון בחיפה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פיטוסי מאמר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פיטוסי מרדכי

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים קטנים ובינוניים11/05/152310 צפיות
מאז ומעולם ניסו בני אדם לשפר את התקשורת ביניהם. תקשורת היא בין האמצעים המייחדים את האדם מהחיה, ומה שהפך אותו לשליט כמעט יחיד ובלעדי בכדור הארץ. יחד עם זאת, מעניין לעקוב אחר השורשים ההיסטוריים של הפעולות השונות. בראש סדר העדיפויות כדאי להציב את הנושא של העברת הודעות ומסרים.

מאת: פיטוסי מרדכיבניין ואחזקה - כללי25/11/145574 צפיות
מנופים הם חלק בלתי נפרד ממתקני ההרמה השונים אשר אנחנו יכולים למצוא היום. המנופים יכולים לשמש להרמה של סחורה או של בני אדם וכל מנוף יכול לבצע עבודה בנתוני משקל וגובה שונים מעט. החשוב ביותר הוא לבחור את סוג המנוף המתאים לכל עבודה. הנתונים השונים אותם יש לבחון כאשר בוחנים את הסוגים השונים של המנופים הם סביבת העבודה וכיצד יש לעבוד בה, גובה העבודה הנדרשת ואופי העבודה אשר תתבצע בעזרת המנוף.

מאת: פיטוסי מרדכירכב24/11/142781 צפיות
מה משפיע על האיכות של הנסיעה שלכם? בכל מגזיני הרכב, כמובן נכנסים באופן כמעט מידי להגדרות טכניות מסובכות יחסית. הם חשובים וקריטיים ותמיד חובה לבדוק אותם, אבל העניין הוא שאלו באמת הקריטריונים שרוב האנשים באמת בודקים, מבלי שהם שמים לב לעוד כמהד ברים אחרים שמשפיעים על איכות הנסיעה שלהם.

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי20/07/142627 צפיות
אתם וודאי יודעים ומכירים היטב את כל היתרונות בהתקנה של תריסים חשמליים. התריסים החשמליים הם שמאפשרים לכם ליהנות משליטה מושלמת על רמת הכניסה של האור לתוך החדר, והם מאפשרים לעשות זאת בצורה נוחה ופשוטה, עם מנגנון אוטומטי, שמאפשר לכם שליטה מדויקת. עם זאת, מאחר שמדובר על מכשיר חשמלי, היא שאפשר שהוא התקלקל לכם. מבחינה זו, עליכם למהר ולהזמין שירות של תיקון תריסים חשמליים, או לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם. אבל מתי משתמשים בכל פתרון? מהן התקלות הנפוצות? ואיך תדעו שיש בעיה בעצם?

מאת: פיטוסי מרדכיאירועים וחתונות – כללי22/04/143132 צפיות
סידורי פרחים נועדו על מנת להוסיף נופך טבעי ומרענן אל אירועים. הסידורים הופכים אירוע שגרתי לחוויה בלתי נשכחת, הן עבור האורחים והמוזמנים, והן עבור החוגגים בעצמם. בעזרת הסידורים ניתן ליצור הרמוניה בין העיצוב הכללי של המקום, החלל הפנימי והחיצוני והאופי של האירוע.

מאת: פיטוסי מרדכיתעשייה20/03/143327 צפיות
מה זה עיבוד שבבי? זה נשמע כמו משהו חייזרי אך למעשה מדובר במשהו די נפוץ ורחב. כנסו למאמר וגלו במה מדובר.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/2060 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/2095 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20408 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20384 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20319 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20351 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20462 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica