חפש מאמרים:
שלום אורח
13.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגי מנופים ושימושים

מנופים הם חלק בלתי נפרד ממתקני ההרמה השונים אשר אנחנו יכולים למצוא היום. המנופים יכולים לשמש להרמה של סחורה או של בני אדם וכל מנוף יכול לבצע עבודה בנתוני משקל וגובה שונים מעט. החשוב ביותר הוא לבחור את סוג המנוף המתאים לכל עבודה. הנתונים השונים אותם יש לבחון כאשר בוחנים את הסוגים השונים של המנופים הם סביבת העבודה וכיצד יש לעבוד בה, גובה העבודה הנדרשת ואופי העבודה אשר תתבצע בעזרת המנוף. ישנם סוגים שונים של מנופים והמטרה של כל מקום היא להחזיק בכלי העבודה אשר ישמשו אותם בצורה הטובה ביותר ולפי הצרכים השונים שלהם.

מנופים בסביבת העבודה

המנופים אינם מגיעים לבד, הם צריכים לעבוד בתוך חלל או באזור פתוח ולכן כאשר עושים בדיקה של סוגי מנופים שונים יש לקבוע ולבחון קודם כל באיזו סביבת עבודה הם יפעלו. ישנם מפעלים אשר זקוקים לשימוש במנופים באזורים צפופים וישנם מטעים אשר מביאים את הסחורה למחסנים רחבים. כמובן שלא ניתן להשתמש באותו סוג של מנוף בשני המקומות. מה שחשוב הוא למצוא את המנוף כך שניתן יהיה להפעיל אותו במקום, לעבור איתו בקלות בין האזורים השונים וכל זה מבלי לסכן אף עובד בסביבה של המנוף. כיוון שיש מנופים בעלי יכולת תמרון טובה יותר מהאחרים חשוב קודם כל להבין איזה מרחב תמרון יש למנוף וזאת לפני שבוחרים אחד שיפעל במקום.

גובה העבודה

ישנה משמעות גדולה מאד לגובה שהמנוף צריך להגיע אליו. כל אחד מהמנופים נוצר בהתאמה לצרכים השונים אשר התגלו בשוק העבודה ואם יש לכם צורך במנופים שיגיעו לגובה רב תוכלו למצוא אחד כזה, אך אם אין לכם צורך בגובה משמעותי כל כך, אין כל סיבה לרכוש מנוף שאינו יהיה בשימוש מקסימלי. כלומר, חשוב לנצל את המנוף כראוי ואין כל סיבה לרכוש מנוף אשר מגיע לגובה רב יותר מכפי שאתם זקוקים לו. עליכם למדוד מראש את הסביבה ובהתאם להגיע לבחון את המנופים השונים המוצעים לכם.

אופי העבודה על המנוף

כל מפעל, מחסן או מקום עבודה שעושה שימוש במנוף, צריך לדעת מהם הצרכים שלו לפני שהוא מגיע לבצע רכישה של אחד כזה. על מקום העבודה להבין כיצד תתנהל העבודה, כיצד המנוף יעבור בין האזורים השונים בבטחה, כמה משקל עליו לסחוב, לאיזה גובה ומהו האופי של העבודה הצפויה על המנוף. ישנם סוגים של עבודות אשר יכולות להתבצע על ידי עובד אחד בלבד וישנן עבודות אשר מחייבות שיתוף פעולה של לפחות שני עובדים. כל אלו חשובים לא רק כדי להחליט על משקל הנשיאה של המנוף כי אם גם למרחב שהוא מציע והפתרונות הבטיחותיים שהוא מאפשר בעבודה בגובה. כל פרט חשוב לפני שבוחרים את המנוף המתאים לעבודה ויש לבחון אותו מבעוד מועד.

 תגיות המאמר: מנופים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פיטוסי מאמר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פיטוסי מרדכי

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי11/05/152306 צפיות
חיפה מארחת מספר גדול מאוד של חברות, תאגידים, ארגונים וגופים עסקיים וכולם ללא יוצא מן הכלל משתמשים בשירותי ניקיון. מצד שני, רק מעט יודעים כיצד לבחור חברת ניקיון בחיפה.

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים קטנים ובינוניים11/05/152199 צפיות
מאז ומעולם ניסו בני אדם לשפר את התקשורת ביניהם. תקשורת היא בין האמצעים המייחדים את האדם מהחיה, ומה שהפך אותו לשליט כמעט יחיד ובלעדי בכדור הארץ. יחד עם זאת, מעניין לעקוב אחר השורשים ההיסטוריים של הפעולות השונות. בראש סדר העדיפויות כדאי להציב את הנושא של העברת הודעות ומסרים.

מאת: פיטוסי מרדכירכב24/11/142343 צפיות
מה משפיע על האיכות של הנסיעה שלכם? בכל מגזיני הרכב, כמובן נכנסים באופן כמעט מידי להגדרות טכניות מסובכות יחסית. הם חשובים וקריטיים ותמיד חובה לבדוק אותם, אבל העניין הוא שאלו באמת הקריטריונים שרוב האנשים באמת בודקים, מבלי שהם שמים לב לעוד כמהד ברים אחרים שמשפיעים על איכות הנסיעה שלהם.

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי20/07/142524 צפיות
אתם וודאי יודעים ומכירים היטב את כל היתרונות בהתקנה של תריסים חשמליים. התריסים החשמליים הם שמאפשרים לכם ליהנות משליטה מושלמת על רמת הכניסה של האור לתוך החדר, והם מאפשרים לעשות זאת בצורה נוחה ופשוטה, עם מנגנון אוטומטי, שמאפשר לכם שליטה מדויקת. עם זאת, מאחר שמדובר על מכשיר חשמלי, היא שאפשר שהוא התקלקל לכם. מבחינה זו, עליכם למהר ולהזמין שירות של תיקון תריסים חשמליים, או לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם. אבל מתי משתמשים בכל פתרון? מהן התקלות הנפוצות? ואיך תדעו שיש בעיה בעצם?

מאת: פיטוסי מרדכיאירועים וחתונות – כללי22/04/142714 צפיות
סידורי פרחים נועדו על מנת להוסיף נופך טבעי ומרענן אל אירועים. הסידורים הופכים אירוע שגרתי לחוויה בלתי נשכחת, הן עבור האורחים והמוזמנים, והן עבור החוגגים בעצמם. בעזרת הסידורים ניתן ליצור הרמוניה בין העיצוב הכללי של המקום, החלל הפנימי והחיצוני והאופי של האירוע.

מאת: פיטוסי מרדכיתעשייה20/03/142885 צפיות
מה זה עיבוד שבבי? זה נשמע כמו משהו חייזרי אך למעשה מדובר במשהו די נפוץ ורחב. כנסו למאמר וגלו במה מדובר.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/1951 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19213 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19448 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19723 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19722 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19708 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19589 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica