חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגי מנופים ושימושים

מנופים הם חלק בלתי נפרד ממתקני ההרמה השונים אשר אנחנו יכולים למצוא היום. המנופים יכולים לשמש להרמה של סחורה או של בני אדם וכל מנוף יכול לבצע עבודה בנתוני משקל וגובה שונים מעט. החשוב ביותר הוא לבחור את סוג המנוף המתאים לכל עבודה. הנתונים השונים אותם יש לבחון כאשר בוחנים את הסוגים השונים של המנופים הם סביבת העבודה וכיצד יש לעבוד בה, גובה העבודה הנדרשת ואופי העבודה אשר תתבצע בעזרת המנוף. ישנם סוגים שונים של מנופים והמטרה של כל מקום היא להחזיק בכלי העבודה אשר ישמשו אותם בצורה הטובה ביותר ולפי הצרכים השונים שלהם.

מנופים בסביבת העבודה

המנופים אינם מגיעים לבד, הם צריכים לעבוד בתוך חלל או באזור פתוח ולכן כאשר עושים בדיקה של סוגי מנופים שונים יש לקבוע ולבחון קודם כל באיזו סביבת עבודה הם יפעלו. ישנם מפעלים אשר זקוקים לשימוש במנופים באזורים צפופים וישנם מטעים אשר מביאים את הסחורה למחסנים רחבים. כמובן שלא ניתן להשתמש באותו סוג של מנוף בשני המקומות. מה שחשוב הוא למצוא את המנוף כך שניתן יהיה להפעיל אותו במקום, לעבור איתו בקלות בין האזורים השונים וכל זה מבלי לסכן אף עובד בסביבה של המנוף. כיוון שיש מנופים בעלי יכולת תמרון טובה יותר מהאחרים חשוב קודם כל להבין איזה מרחב תמרון יש למנוף וזאת לפני שבוחרים אחד שיפעל במקום.

גובה העבודה

ישנה משמעות גדולה מאד לגובה שהמנוף צריך להגיע אליו. כל אחד מהמנופים נוצר בהתאמה לצרכים השונים אשר התגלו בשוק העבודה ואם יש לכם צורך במנופים שיגיעו לגובה רב תוכלו למצוא אחד כזה, אך אם אין לכם צורך בגובה משמעותי כל כך, אין כל סיבה לרכוש מנוף שאינו יהיה בשימוש מקסימלי. כלומר, חשוב לנצל את המנוף כראוי ואין כל סיבה לרכוש מנוף אשר מגיע לגובה רב יותר מכפי שאתם זקוקים לו. עליכם למדוד מראש את הסביבה ובהתאם להגיע לבחון את המנופים השונים המוצעים לכם.

אופי העבודה על המנוף

כל מפעל, מחסן או מקום עבודה שעושה שימוש במנוף, צריך לדעת מהם הצרכים שלו לפני שהוא מגיע לבצע רכישה של אחד כזה. על מקום העבודה להבין כיצד תתנהל העבודה, כיצד המנוף יעבור בין האזורים השונים בבטחה, כמה משקל עליו לסחוב, לאיזה גובה ומהו האופי של העבודה הצפויה על המנוף. ישנם סוגים של עבודות אשר יכולות להתבצע על ידי עובד אחד בלבד וישנן עבודות אשר מחייבות שיתוף פעולה של לפחות שני עובדים. כל אלו חשובים לא רק כדי להחליט על משקל הנשיאה של המנוף כי אם גם למרחב שהוא מציע והפתרונות הבטיחותיים שהוא מאפשר בעבודה בגובה. כל פרט חשוב לפני שבוחרים את המנוף המתאים לעבודה ויש לבחון אותו מבעוד מועד.

 תגיות המאמר: מנופים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פיטוסי מאמר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פיטוסי מרדכי

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי11/05/152404 צפיות
חיפה מארחת מספר גדול מאוד של חברות, תאגידים, ארגונים וגופים עסקיים וכולם ללא יוצא מן הכלל משתמשים בשירותי ניקיון. מצד שני, רק מעט יודעים כיצד לבחור חברת ניקיון בחיפה.

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים קטנים ובינוניים11/05/152229 צפיות
מאז ומעולם ניסו בני אדם לשפר את התקשורת ביניהם. תקשורת היא בין האמצעים המייחדים את האדם מהחיה, ומה שהפך אותו לשליט כמעט יחיד ובלעדי בכדור הארץ. יחד עם זאת, מעניין לעקוב אחר השורשים ההיסטוריים של הפעולות השונות. בראש סדר העדיפויות כדאי להציב את הנושא של העברת הודעות ומסרים.

מאת: פיטוסי מרדכירכב24/11/142438 צפיות
מה משפיע על האיכות של הנסיעה שלכם? בכל מגזיני הרכב, כמובן נכנסים באופן כמעט מידי להגדרות טכניות מסובכות יחסית. הם חשובים וקריטיים ותמיד חובה לבדוק אותם, אבל העניין הוא שאלו באמת הקריטריונים שרוב האנשים באמת בודקים, מבלי שהם שמים לב לעוד כמהד ברים אחרים שמשפיעים על איכות הנסיעה שלהם.

מאת: פיטוסי מרדכיעסקים - כללי20/07/142543 צפיות
אתם וודאי יודעים ומכירים היטב את כל היתרונות בהתקנה של תריסים חשמליים. התריסים החשמליים הם שמאפשרים לכם ליהנות משליטה מושלמת על רמת הכניסה של האור לתוך החדר, והם מאפשרים לעשות זאת בצורה נוחה ופשוטה, עם מנגנון אוטומטי, שמאפשר לכם שליטה מדויקת. עם זאת, מאחר שמדובר על מכשיר חשמלי, היא שאפשר שהוא התקלקל לכם. מבחינה זו, עליכם למהר ולהזמין שירות של תיקון תריסים חשמליים, או לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם. אבל מתי משתמשים בכל פתרון? מהן התקלות הנפוצות? ואיך תדעו שיש בעיה בעצם?

מאת: פיטוסי מרדכיאירועים וחתונות – כללי22/04/142804 צפיות
סידורי פרחים נועדו על מנת להוסיף נופך טבעי ומרענן אל אירועים. הסידורים הופכים אירוע שגרתי לחוויה בלתי נשכחת, הן עבור האורחים והמוזמנים, והן עבור החוגגים בעצמם. בעזרת הסידורים ניתן ליצור הרמוניה בין העיצוב הכללי של המקום, החלל הפנימי והחיצוני והאופי של האירוע.

מאת: פיטוסי מרדכיתעשייה20/03/142985 צפיות
מה זה עיבוד שבבי? זה נשמע כמו משהו חייזרי אך למעשה מדובר במשהו די נפוץ ורחב. כנסו למאמר וגלו במה מדובר.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19265 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19252 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19295 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19338 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19493 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19686 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19841 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica