חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתנדבים מצטיינים

                   מתנדבים מצטיינים

ביום ראשון האחרון נערך טקס לשוטרים ומתנדבי משמר אזרחי בבית הנשיא.בין המצטיינים היו גם שני מתנדבי משמר אזרחי.

 

מתנדב אלי שגיא

מתנדב ביחידת חילוץ, ערד

בן  56 , מתנדב במשטרת ישראל עשרים ושבע שנים.

מתנדב אלי שגיא מתנדב ביחידת החילוץ ערד עשרים ושבע שנים ומזה כעשר שנים משמש בתפקיד ראש יחידת החילוץ.

במהלך שנות התנדבותו הרבות התמחה בכל מקצועות החילוץ ומאות מטיילים חייבים לו את חייהם על מספר רב של פעולות שהשתתף כמחלץ וכמפקד היחידה.

בינואר 2009 חילץ קבוצת מטיילים מנחל אשלים בעקבות פציעה של אחת מהן שנפגעה בגבה ובראשה. החילוץ נעשה בשעות הערב בתנאי שטח מסוכנים להליכה ובתנאים שלא אפשרו את חילוצם באמצעות מסוק.

בנובמבר 2009 חילץ שלושה צעירים שיצאו לטיול במעלה יאיר. השלושה איבדו את דרכם בחשיכה דבר שגרם לבלבול, לחוסר התמצאות, לתשישות ולירידת חום הגוף והגיעו עד למצב של סכנת חיים.

השלושה חולצו על ידי צוות בפיקודו של מתנדב אלי שגיא בפרק זמן קצר וזאת לאור ניסיונו הרב והיכרותו את השטח.    

המתנדב אלי שגיא   תורם רבות לקהילה ומהווה מקור של השראה בפעילותו ומחויבותו הרבה ליחידה. המתנדב רתם את משפחתו ליחידה, אשתו ובנו מתנדבים ביחידה, ואת היחידה רתם לתמוך בפרויקט "נוער בסיכון" כאשר מזה מספר שנים היחידה משמשת בית חם לבני נוער המשולבים בפעילויות היחידה ובכך מורחקים מפשע ועבריינות והופכים לאזרחים מועילים והגונים בקהילה.

על פעולותיו אלו ועל פעולות רבות אחרות ראוי מתנדב אלי שגיא להערכה ולהוקרה.  

________________________________________________________________________________________________

מתנדב רב נגד (מיוחד) גלנטי אריה ז"ל

יחידת מתנדבים, במשטרת תנועה ארצית, אילת

יליד 1954 בן 55 במותו.

רב נגד (מיוחד) אריה גלנטי ז"ל התנדב באגף התנועה משנת 1992 כסייר תנועה ובהמשך כמפקד יחידת התנועה באילת.

במאי 2009 בעת פעילות סיור ואכיפה בכביש הערבה ארעה תאונת דרכים ובה מצא את מותו.

לאורך כל שנות התנדבותו, כ-17 שנים, פעל רב נגד מיוחד אריה גלנטי ז"ל תוך מסירות אין קץ ונוכחות נדירה. יכולותיו וידיעותיו הפכוהו ברבות השנים לבר סמכא ולמרכז קבוצת המתנדבים בערבה.

בשנת 2008 מונה למפקד יחידת תנועה ערבה - יחידה שאותה הקים מהיסוד, ופעל נמרצות לגיוס מתנדבים לה מיישובי האזור. היחידה בפיקודו עשתה חייל ושיפרה באופן משמעותי את נוכחות המשטרה ורמת האכיפה בקטע הכביש שעליו הופקדה.

על כל פועלו, דמותו המיוחדת ותרומתו למערך המתנדבים של אגף התנועה ראוי

רב נגד (מיוחד) אריה גלנטי ז"ל להוקרה ולהערכה.

  ברכות לשוטרים המצטיינים.כבוד וגאווה למתנדב אלי שגיא.מלוא ההוקרה וההשתתפות בצער למשפחתו של רב נגד מתנדב אריה גלנטי ז"ל אשר קיבלו את תעודת ההוקרה מידי נשיא המדינה.

ד"ר אבי זלבה, סנ"ץ

דובר אק"מ

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111298 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111689 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111622 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111440 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111215 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118552 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/111981 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא עזרה והתנדבות

מאת: המרכז לגיוס כספיםעזרה והתנדבות26/12/138212 צפיות
המודעות בארץ לעולם הפילנתרופיה גוברת עם השנים, ובהתאם לכך, ההיקף של תרומות לעמותות ומלכ"רים מטעם אנשי עסקים וחברות עסקיות הולך וגדל. עם זאת, אחוז התרומות שמגיעות מטעמם ביחד לכלל התרומות לעמותות ולמוסדות ללא כוונות רווח, נותר נמוך בישראל, בייחוד בהשוואה למצב במדינות המערב, ובארצות הברית בפרט.

מאת: רוני מיכאלעזרה והתנדבות23/07/134806 צפיות
הסיוע של המדינה הוא גם בדמות 2 חוקים חשובים. האחד, חוק נגישות לנכים – כלומר כל מוסד ציבורי חייב להיות נגיש לנכים – במיוחד ישובים על כסא גלגלים.

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131402 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: עמותת שלעזרה והתנדבות31/07/127788 צפיות
עמותת של הינה עמותה המפעילה מתנדבי שירות לאומי בכל הארץ. הקטע הבא עוסק בראיון ותיאור השירות של אביבה מדבדב, המתנדבת בגן נוריות בקרית ביאליק.

מאת: daronetעזרה והתנדבות07/06/128309 צפיות
אזרחים מן השורה, שכירים, עצמאיים, בעלי עסקים וחברות רבות חורטים כולם על דגל תפישת עולמם את המעורבות הרבה בקהילה והנתינה עבור אלה הזקוקים לקבלה. ישנם גופים רבים אשר ניזונים מכספי תרומות אך בעיקר בולטות בנוף זה העמותות אשר פועלות ללא כוונת רווח אך עדיין מצליחות להתנהל ע"י מנהלים מעמדות מפתח בחזית התעשייה הישראלית. תרומות לעמותות אלו חשובות במיוחד ואף מעודדות ע"י המדינה באמצעות מתן החזרי מס.

מאת: אייל בן יהודיתעזרה והתנדבות26/04/127776 צפיות
הכותב עו"ד אייל בן יהודית יזם, שותף ומייסד עמותת מִלקוּת לעצמאות ( ע"ר) שחרטה על דיגלה לסייע למתמחים ועורכי דין עם מוגבלויות להתנסות בעבודה במשרד עורכי דין, באמצעות העסקתם במחלקה המשפטית בעמותה ומציאת מקומות להתמחות בתוספת התאמת מקום העבודה בסיוע משרד התמ"ת, ולסייע לעורכי הדין עם מוגבלויות להקים משרד בהעסקה עצמית או לשרוד בו.

מאת: daronetעזרה והתנדבות28/03/128401 צפיות
פנים רבות כל-כך יש להעברת תרומה לעמותה ,החל מקיום מצוות הצדקה שהיא מהמצוות החשובות במסורתו של העם היהודי, המשך בקיום ההחלטות האישיות שלנו לגבי הענקת מתן (בסתר או שלא בסתר) לאחר ולנזקק או בניסיון שלנו כפרטים בחברה להשפיע על סוג הגופים והארגונים הפועלים בתוכה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica