חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגי מצלמות אבטחה ביתיות ומצלמות אבטחה לעסקים

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים11/06/20153652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סקירת סוגי מצלמות אבטחה שניתן למצוא בשוק מערכות האבטחה לבית ולעסק:

1. מצלמות אבטחה מעוצבות כיפה

מצלמת אבטחה זו מעוצבת בצורת כיפה ועל כן שמה. מצלמות כיפה בדרך כלל מותקנות בתקרה, אם כי ניתן להתקין דגמים המיועדים לכך גם על הקיר. מצלמות כיפה לרוב משמשות את מנגנוני האבטחה והאכיפה במוסדות ציבוריים כמו שדות תעופה, בנקים ומשרדים, הודות לזווית הצילום הרחבה שביכולת המצלמה להעניק. הודות לצורת המצלמה ומעטפת הכיפה העוטפת, קשה לזהות את כיוון עדשת המצלמה. אף על פי שרוב השימושים למצלמת כיפה הם עבור מוסדות, בהחלט ניתן לעשות בהן שימוש כמצלמות אבטחה ביתיות (מומלץ להתייעץ עם מתקין מצלמות מקצועי).

2. מצלמות אבטחה בולט ("קליע")

מצלמות אבטחה בולט ידועות גם בשמן: מצלמות צילינדר. צורת המצלמות מעידה על הכיוון אליה מכוונת העדשה. למצלמות הללו יתרונות רבים, ביניהם: התקנה פשוטה יחסית, כיוונון נוח, דגמים מסויימים מותאמים לעמידות בתנאי אקלים קשים במיוחד ומשטח ההתקנה הדרוש עבורן הוא מצומצם. מצלמות אלה מומלצות במיוחד עבור אנשים שברצונם להתקין את מצלמות האבטחה הביתיות בכוחות עצמם. ראוי לציין: אנו בפורטל מצלמות האבטחה של ישראל ממליצים על התקנה מקצועית של בעל מקצוע מוסמך – כשזה נוגע לבטיחותך, בטיחות נכסיך, עובדי העסק או משפחתך – אם קיים ספק, אין ספק.

3. מצלמות אבטחה אלחוטיות

מצלמה אלחוטית היא הסוג המודרני במשפחת מצלמות הניטור והאבטחה, מה שהופך אותה למבוקשת ביותר בקרב אנשים רבים. מצלמות אלחוטיות בדרך כלל קלות יותר להתקנה ואנשים בעלי רקע טכני מוצאים את התקנתן קלה יחסית, לפעמים רק בעזרת קריאת מדריך ההתקנה. עיקר יתרונות המצלמה האלחוטית הן ניידות, גמישות והסוואה. מצלמות אבטחה ביתיות רבות הן אלחוטיות אם כי משרדים רבים מאמצים את סוג המצלמות הללו גם בסביבת העבודה.

4. מצלמות אבטחה קוויות

מצלמות קוויות הן אולי מצלמות האבטחה המסורתיות ביותר אך לא מעט אנשים מרגישים בנוח סביבן, כנראה מתוך היכרות עימן והיכרות עם אמינותן. התקנת מצלמות אבטחה קוויות יכולה להיות טרחה לא קטנה ובמקרה שהנך מעוניין בהתקנה קווית, אנו ממליצים בחום לפסוח על הניסיון להתקנה עצמאית ולפנות ישירות למתקין מקצועי. התקנה קווית כוללת חישובי אורכים וחשיבה רבה על תוואי כבלי תקשורת ומתח, שעשויים לבלבל גם את המתקין המנוסה ביותר.

5. מצלמות אבטחה חיצוניות

מצלמות חיצוניות מעוצבות לשימוש חיצוני ועל כן עמידות לתנאי מזג אוויר היא תכונתן העיקרית. רכיבי מצלמות החוץ נועדו ללכוד תמונה רחבה יותר ממצלמות אחרות (wide-view surveillance) ומאפשרות תקריב (זום) עוצמתי. תכונות נוספות כוללות זיהוי תנועה, ראיית לילה אינפרא אדום (IR) וחיבורים אלחוטיים.

6. מצלמות אבטחה ביתיות

מצלמות כיפה הן אולי הדוגמה הטובה ביותר לשימוש מקורה. מצלמות מקורות משמשות בעיקר לניטור אזור רחב. העדשות הקבועות של המצלמות המקורות עוזרות להתמקדות קבועה על אזור מוגדר מאוד. לרוב, מצלמות מקורות אלו משמשות למעקב וניטר הפעילות במקום החשוב ביותר לצופה, כך שהמצלמה מכסה את האזור בדרך כלל 24/7 – בדרך כלל כניסה ויציאה מבניין.

7. מצלמות אבטחה נסתרות

מצלמות אבטחה נסתרות זמינות בשלל סוגים וגדלים, אך המצלמות הנסתרות המבוקשות ביותר הן בדרך כלל קטנות ואלחוטיות – מהסיבות הברורות. מצלמה נסתרת ידועה גם כ- "מצלמת מטפלת" (Nanny cam). את מצלמות האבטחה הנסתרות ניתן לרכוש כשהן מוטמעות בשלל מוצרים כגון: שעוני קיר, שעונים מעוררים, עטים, גלאי עשן ומוצרי אלקטרוניקה קטנים נוספים. הודות והשימוש העיקרי של המצלמות הוא ניטור בסתר, מצלמות אבטחה ביתיות אלו אפקטיביות ביותר בהקלטה ותיעוד עבירות "על חם". התיעוד עוזר מאוד משפטית ומזרז את תהליך אכיפת החוק על ידי מנגנוני הביטחון והמשפט.

8. מצלמות אבטחה רשתיות (IP)

מערכת מצלמות אבטחה IP \ רשת, מבוססת פרוטוקול אינטרנטי ואת המצלמות ניתן לתפעל מכל מקום בעולם. מצלמות IP למעשה מתחברות לרשת וברשותן כתובת IP ייעודית משלהן, שמבטיחה תקשורת ופונקציות דרך רשת האינטרנט. מצלמות אלו מאפשרות מעקב דרך המחשב הנייד, המחשב הנייח, הסמארטפון והטאבלט.

למאמר המלא והמפורט של אל-סק מערכות אבטחה, לחץ כאן.

כמו כן, ודאו לקרוא את המאמרים הבאים:

כיצד פועלות מצלמות IP?

מה הן מצלמות אבטחה במעגל סגור וכיצד הן פועלות?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צוות sitelinx.co.il, שירותי בנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תמיר פרל

מאת: תמיר פרלתכשיטים16/12/174179 צפיות
נראה מוזר שמינרל שעשוי מפחמן בלבד הפך לאחד מהתכשיטים המבוקשים ביותר בעולם, כלומר היהלום. אחרי הכל, פחמן נמצא בציוד ובמינרלים הבסיסיים ביותר, כגון הגרפיט בעפרונות שלנו, שכלל אינו נראה יוקרתי.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171958 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: תמיר פרלטלפונים סלולריים11/06/154164 צפיות
על היתרונות בפיתוח אפליקציות Native עבור ארגון ו\או עסקים. עם כל ההתפתחות הטכנולוגית והבחירה הרחבה בשימוש בסמארטפונים וטאבלטים לצריכת מידע, מעולם לא היה זמן טוב יותר לשקול פיתוח אפליקציה לעסק שלך.

מאת: תמיר פרלצרכנות16/09/141342 צפיות
איך תבחרו זרועות ברקן טובות? יש כמה פרמטרים לבחירת זרועות ברקן טובות. הראשון והחשוב מכולם הוא בטיחות! בטיחות! בטיחות!

מאת: תמיר פרלצרכנות05/03/141291 צפיות
מערכת קולנוע ביתית מורכבת מכמה מרכיבים בסיסיים. בכל אחד ממרכיבי המערכת ישנם קריטריונים אותם חשוב לבדוק לפני שבוחרים ורוכשים את המוצר עצמו. להלן פירוט של המרכיבים השונים במערכת קולנוע ביתית והקריטריונים לבחירתם.

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים04/05/138073 צפיות
מבלי שנשים לב חיינו מלאים בזרועות תלייה לשימושים שונים. זרועות התלייה משמשים אותנו לכל מיני מטרות ועיקרן הן נוחיותן והחיסכון במקום שהן מאפשרות. זרוע לטלוויזיה לדוגמא הוא מתקן נפוץ שניתן למצוא כמעט בכל בית ובשימושים רבים. חשוב להבין את שימושיהם השונים של זרועות תלייה בכדי לקבל מושג לגבי מיקסום חלל החדר ונוחיות המשתמש במכשירי החשמל השונים.

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים04/05/131509 צפיות
השוק המתפתח של רמקולים שקועים מאפשר היום לצרכן בחירה בלתי מתפשרת על צרכיו האישיים. רמקולים שקועים נותנים מענה לדרישות עיצוביות מצד אחד ומאידך הלקוח אינו צריך להתפשר על איכות. הצמיחה הניכרת בתחום מאפשרת לצרכן לבחור את איכות המוצר עד לפרטים הקטנים ביותר כמו צורה, גודל, כמות רמקולים ומיקום. טווח המחירים נע ממחיר נמוך מאוד לגבוה מאוד, החלטה שקולה תענה על צרכיו של הלקוח הפרטי שיחליט להתקין רמקולים שקועים בביתו.

מאמרים נוספים בנושא ביקורות מוצרים

מאת: אבי דוידיביקורות מוצרים02/01/192914 צפיות
מתי ואיפה כדאי לרכוש מזרונים זולים לשנת לילה נוחה ובריאה.

מאת: אלכס אדמוןביקורות מוצרים07/06/173210 צפיות
בישראל קיימות חנויות קוסמטיקה רבות בהן ניתן להשיג מוצרים ים המלח בזול. מה כדאי לכם לדעת על מוצרי קוסמטיקה ים המלח לפני קנייתם וכיצד להשתמש בהם כדי להפיק מהם תועלת מרבית?

מאת: שלום כהןביקורות מוצרים23/08/161847 צפיות
מזה שנים רבות כל אחד במדינת ישראל יודע כי לשתיית מים מהברז מתלווים לא רק טעם לוואי, אלא גם חלקים של חול, חלודה ואפילו אבנים קטנות. את כל אלו, אנחנו בוודאי שלא רוצים במי השתייה שלנו, ולכן, האופציה הטובה ביותר היא לשתות

מאת: שלום כהןביקורות מוצרים23/08/161697 צפיות
מים מסוננים של בר מים תמי 4 מספקים לנו לא רק את המים הטובים והבריאים ביותר לשתייה, אלא גם שומרים על הסביבה. אם התלבטתם פעם, מדוע עדיף ליהנות ממים טריים ואיכותיים ממכשיר בר המים של חברת תמי 4, לפניכם כל הסיבות.

מאת: שלום כהןביקורות מוצרים23/08/161662 צפיות
המים שאנחנו שותים עלולים להכיל לא מעט חיידקים, אשר חלקם עלולים לסכן אותנו. למרות שהחיידקים נמצאים בכל מקום, הרי שכאשר אנחנו

מאת: שלום כהןביקורות מוצרים23/08/161783 צפיות
כולנו יודעים כי מים הם הבסיס לחיים, אבל חשבתם פעם איזה מים אתם שותים? אם אתם רגילים לצרוך את מי השתייה שלכם מהברז, כדאי שתחשבו שוב. המים המגיעים אלינו מהברז מכילים לא פעם מזהמים, אשר בהחלט אינם ראויים לשתייה. אז מה עושים?

מאת: שלום כהןביקורות מוצרים23/08/161788 צפיות
איזה מים הכי כדאי לנו לשתות? זוהי שאלה שכל אחד שואל את עצמו. האם אפשר להסתפק בשתייה של מי ברז? או שאולי לקנות בקבוקי מים מינרלים? האם מים מסוננים של בר מים תמי 4 הם התשובה האופטימאלית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica