חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו המונח - "זרועות ברקן"?

מאת: תמיר פרלצרכנות16/09/20141341 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה זו זרוע ברקן?

ראיתם פעם טלוויזיה תלויה מהקיר או מהתקרה? שמתם לב לזרוע שמחזיקה אותה? זו זרוע ברקן. נשמע כמו שם של חברה? אכן זרועות ברקן נשמע כמו שם של חברה כי זו אכן חברה, אך בכל זאת משתמשים בזה כשם כולל. זרועות ברקן היא החברה הראשונה שיצרה זרועות אלו ולכן נדבק לזה השם זרועות ברקן. באותו צורה שכולנו אומרים פלאפון אבל לא מתכוונים לחברה אלא למכשיר עצמו הנקרא בעצם טלפון סלולרי. עם השנים החלו עוד חברות לייצר או לייבא זרועות דומות אך השם זרועות ברקן כבר דבק במוצר.

למה בדיוק הזרוע משמשת?

זרועות ברקן משמשות לתליית טלוויזיות בעיקר. קיימות זרועות ברקן שתולות את הטלוויזיה מהתקרה, יש כאלו המיועדות לקיר, חשמליות, יש המספקות זוויות הטייה ועוד סוגים רבים.

הבחירה החכמה שלכם

איך תבחרו זרועות ברקן טובות ובטיחותיות? יש כמה וכמה פרמטרים לבחירת זרועות ברקן טובות. הראשון והחשוב מכולם הוא בטיחות. וודאו כי בחרתם זרועות ברקן המתאימות לגודל הטלוויזיה שלכם. אל תקנו זרועות ברקן לטלוויזיה 32 אינץ' אם יש לכם 52 אינץ'. בנוסף בדקו כי יש תקן לזרוע שבחרתם. זרועות ברקן ללא תקן עלולות להיות מאד מסוכנות אולי הן לא יעמדו בעומס ויפלו הדבר אינו רק סכנה לטלוויזיה אלא סכנה לחיים. החליטו איך אתם רוצים לתלות את הטלוויזיה שלכם האם מהקיר או מהתקרה. שתי האפשרויות קיימות. בחירה נוספת שעומדת לפניכם היא האם אתם מעוניינים בזרועות ברקן מפרקיות מתכווננות. יש זרועות ברקן המאפשרות תזוזה לצדדים ומעלה ומטה וגם באלו יש כאלו שהזזה ידנית ויש כאלו שההזזה היא בעזרת שלט. זרועות ברקן באות בעיצובים שונים. יש את העיצוב הפשוט השחור ומכאן זה רק עולה. ש בשלל צבעים ושלל עיצובים כל זה כדי להפוך את זרועות ברקן לאביזר דקורטיבי בנוסף לתפקידו. כאשר אתם קונים זרועות ברקן שימו לב שאתם מקבלים ברגים מתאימים לזרוע. בנוסף בררו כי הזרוע מותאמת לדגם הטלוויזיה הספציפי שלכם. חוסר התאמה בין הזרוע לטלוויזיה הוא מסוכן מאד. בדקו את האחריות ומה בדיוק היא מכסה במקרה של שבירה. כיצד מתקינים זרוע ברקן לקיר? בין אם תבחרו בזרוע לטלויזיה מהתקרה או זרוע מפרקית השולפת את הטלויזיה מקיר צדדי, אם אין בידכם את הכלים המתאימים או הכישורים הנכונים, נמליץ על הזמנת מתקין טלויזיות מקצועי שיחסוך לכם כאב ראש ולא מעט זמן תמורת עלות סמלית בהחלט. עלויות התקנת טלויזיות נעות בין 150 - 250 ש"ח עבור מסך אחד (תלוי באזרו מגורים והיקף העבודה). באופן כללי, מחירון התקנת טלויזיות משתנה ממתקין למתקין אך כשמדובר בהתקנה מרובת מסכים, העלות תהיה העלות המצויינת כאן + תוספת של חצי מהסכום עבור התקנת הטלויזיות הנוספות (עלול להשתנות ממתקין למתקין). בהצלחה ותתחדשו!

נכתב ע"י, צוות סראונד סאונד

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

צוות sitelinx.co.il, שירותי בנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת תמיר פרל

מאת: תמיר פרלתכשיטים16/12/174179 צפיות
נראה מוזר שמינרל שעשוי מפחמן בלבד הפך לאחד מהתכשיטים המבוקשים ביותר בעולם, כלומר היהלום. אחרי הכל, פחמן נמצא בציוד ובמינרלים הבסיסיים ביותר, כגון הגרפיט בעפרונות שלנו, שכלל אינו נראה יוקרתי.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171957 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: תמיר פרלטלפונים סלולריים11/06/154163 צפיות
על היתרונות בפיתוח אפליקציות Native עבור ארגון ו\או עסקים. עם כל ההתפתחות הטכנולוגית והבחירה הרחבה בשימוש בסמארטפונים וטאבלטים לצריכת מידע, מעולם לא היה זמן טוב יותר לשקול פיתוח אפליקציה לעסק שלך.

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים11/06/153652 צפיות
מצלמת אבטחה היא כלי טכנולוגי יעיל ביותר שמסייע באבטחת משרדים ומקומות עבודה למיניהם, מוסדות ציבוריים, בתי אב פרטיים, אזורי מפגש הומי אדם כגון גנין ציבוריים, תיאטרונים ועוד. השוק מציע מגוון רחב של סוגי מצלמות אבטחה, במאמר הבא נסקור את הסוגים.

מאת: תמיר פרלצרכנות05/03/141290 צפיות
מערכת קולנוע ביתית מורכבת מכמה מרכיבים בסיסיים. בכל אחד ממרכיבי המערכת ישנם קריטריונים אותם חשוב לבדוק לפני שבוחרים ורוכשים את המוצר עצמו. להלן פירוט של המרכיבים השונים במערכת קולנוע ביתית והקריטריונים לבחירתם.

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים04/05/138072 צפיות
מבלי שנשים לב חיינו מלאים בזרועות תלייה לשימושים שונים. זרועות התלייה משמשים אותנו לכל מיני מטרות ועיקרן הן נוחיותן והחיסכון במקום שהן מאפשרות. זרוע לטלוויזיה לדוגמא הוא מתקן נפוץ שניתן למצוא כמעט בכל בית ובשימושים רבים. חשוב להבין את שימושיהם השונים של זרועות תלייה בכדי לקבל מושג לגבי מיקסום חלל החדר ונוחיות המשתמש במכשירי החשמל השונים.

מאת: תמיר פרלביקורות מוצרים04/05/131509 צפיות
השוק המתפתח של רמקולים שקועים מאפשר היום לצרכן בחירה בלתי מתפשרת על צרכיו האישיים. רמקולים שקועים נותנים מענה לדרישות עיצוביות מצד אחד ומאידך הלקוח אינו צריך להתפשר על איכות. הצמיחה הניכרת בתחום מאפשרת לצרכן לבחור את איכות המוצר עד לפרטים הקטנים ביותר כמו צורה, גודל, כמות רמקולים ומיקום. טווח המחירים נע ממחיר נמוך מאוד לגבוה מאוד, החלטה שקולה תענה על צרכיו של הלקוח הפרטי שיחליט להתקין רמקולים שקועים בביתו.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: רוני הכהןצרכנות28/01/214296 צפיות
בעולם הצרכני שבו אנו חיים, יש מבחר מאוד רחב של מזרונים שמהם ניתן לרכוש בכל כמה שנים את זה שאמור להיות הכי נוח שאפשר, וכאן יש הרבה מקום לפרשנות לגבי מה נחשב בתור מזרון נוח עבור כל אדם.

מאת: רוני הכהןצרכנות14/12/204435 צפיות
רוב האנשים שזקוקים לרכישה של מזרון חדש, יחפשו אחר מזרון חדש ונוח שמגיע בעלות מבצע.

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/205338 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/194189 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/193417 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/193465 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/182933 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica