חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הקמת אתר אינטרנט לעסק - עצות

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/20152625 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הקמת אתר אינטרנט לעסק עלול להיות מבלבל חיפוש אחר עיצוב אתרים במיוחד בשנת 2015 עם התחרות בעולם הפרסום לעסקים באינטרנט. הבחירה קשה בין כל האפשרויות שיש לעסק חדשלפרסום באינטרנט ולרוב הכל קצת לא ברור במאמר זה אשתדל לסקר כמה שיותר על האפשריות לפרסום עסקים באינטרנט. פתוח אתרים כמובן התחלה טובה אך חייבת להיות נכונה אתר אינטרנט ללא פרסום הוא בעצם רק כרטיס ביקור אז מה הן האופציות העומדות בפני עסקים חדשים לפרסום באינטרנט?

מספר דרכים למשיכת גולשים לאתר:

הדרך הקלה אך לא הזולה מכולן היא: PPC תשלום לפי קליק ברשתות כגון גוגל אדוורדס, פייסבוק ובינג.מסעות פרסום מניבים תוצאות מיידיות אך לא על ידי כל מפרסם במיוחד מתחילים ללא ניסיון או חפרים אשר אינם מעוניינים לשרת את הלקוח ולבצע אופטימיזציה למסעות פרסום אורגני כדוגמא: פרט חשוב והוא סינון הכניסות שלא רצויות למשל נניח שהמודעות שלכם מופעלות גם על ידי חיפושים כגון: "דרושים" "מדריך" "בחינם" צירוף מילות חיפוש אלו לרוב אינן רלוונטיות למסעות פרסום כי אנו מוכרים מוצר ולא זקוקים למבקרים שמחפשים עבודה או מוצר חינם! קידום ושיווק אתרים מתחיל מהבסיס! זהו פרט קטן מבין פרטים נוספים שהחברה המנהלת לכם מסעות פרסום בגוגל חייבת לבצע על מנת למנף עסקים באינטרנט!

האפשרות אחרת היא קידום אורגני רצוי במנוע החיפוש גוגל אך קידום אורגני לוקח זמן ולעסק חדש כנראה אין את הזמן הזה אך לאחר שהאתר אינטרנט שלכם הגיע לעמוד הראשון כמובן במילת מפתח מבוקשת אז תוכלו להנות ממבקרים קבועים מידי יום ללא תשלום נוסף אך קידום במקביל לזמן מצריך עליות גבוהות למקדם אתרים וגם תלוי באופי הקידום ישנן תכניקות רבות לקידום אתרים וזהו פרט חשוב לעסק חדש עסק חדש שפונה לחברה לבניית אתרים לעסקים קטנים ולאחר מכן לחברה לקידום אתרים ללא התחשבות באופי הקוד ובידיעה מוקדמת שאתר זה מיועד לקידום אורגני עלול למצוא עצמו בקשיים ובעיקובים בקידום האתר של העסק החדש.

נכתב על ידי מומחה בחברה לעיצוב אתרים

 תגיות המאמר: עיצוב אתרים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופיר ערויה

מנהל מכירות Gwebsite

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Gwebsite

מאת: Gwebsiteצילום12/12/161003 צפיות
צילום מוצרים לאתרי אינטרנט בדרך כלל הוא צילום טהור לבן, הרקע במידה ואינו לבן טהור המוצר יוצג בצורה לא ראויה, כמובן שיש תמונות אווירה למוצרים אבל זה כבר נושא אחר כדי להמחיש את המוצר חייב המוצר להיות מצולם על ידי צלם מוצרים מקצועי שלאחר הצילום יבצע גם ריטוש לצילום מוצר מכל סוג שיהיה, התמונה חייבת לעבור ריטוש (עיבוד מקצועי)

מאת: Gwebsiteיזמות עסקית30/11/16771 צפיות
עורך דין קניין רוחני – במה הוא מתעסק בדיוק? הסביבה הוירטואלית באינטרנט מבטיחה עבורנו עולם ומלואו, לרבות נגישות מיידית וזמינה למידע, זירה חברתית ענפה ואף תעסוקתית במקרים מסויימים. יחד עם זאת, היא גם יוצרת קונפליקטים משפטיים לא מעטים בדמות עבירות שונות ומשונות, אזרחיות ופליליות גם יחד.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/152270 צפיות
קידום אתרים בגוגל והקשר לעיצוב אתרים אז מה הקשר בין קידום אורגני בגוגל לעיצוב אתרים? יש קשר הדוק! עיצוב אתרים על ידי חברות עיצוב אתרים אשר אינן מתחשבות קידום אתרים בגוגל מחוסר ידע כמובן! ואופן קוד האתר אינו מותאם לדרישותיו של מנוע החיפוש גוגל.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/152272 צפיות
שימוש בתבניות מעוצבות זוהי התחלה טובה לכל אתר אל תחשבו שיעצבו לכם אתר מ-0 בתשלום מינימלי רוב האתרים מתחילים בתבנית אך עדיין יש עוד הרבה עבודה במיוחד כשמדובר בתבנית פרימיום בשפה האנגלית מתחילה מלאכת הגיור לעיברית כלומר- תכנות התבנית לעיברית!.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/151951 צפיות
מה זה HTML? HTML השפה שדפים האינטרנט נכתבים ב-- למעשה, ה-HTML הוא הקיצור של שפת mark-up היפרטקסט. אבל מה זה אומר? היפר הוא ההפך ליניארי. תוכנות מחשב מיושנות היו בעבר ליניארית - כלומר, יש להם סדר מסוים . אבל עם שפה "היפר" כגון HTML,המשתמש יכול ללכת לכל מקום בדף האינטרנט בכל עת.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/152167 צפיות
עיצוב אתרים בקוד פתוח אינו נפוץ מכיוון שרוב חברות לבניית אתרים אינן מעוניינות "לשחרר" את הלקוח לאחר הגשת האתר ולכן רבים נתקלים בבעיה לאחר סיום תשלום על האתר ובעיה בניהול ושינויים גרפיים לאתר לאחר סיומו, לכן חשוב לציין שבניית אתרים בחברות גדולות לעיתים עלול להיות בעייתי וכשדבר זה קורה הלקוח בעל האתר אינו יכול להעביר את הניהול השוטף למתכנת אחר מכיוון שגם הקוד סגור! עיצוב אתרים במערכת קוד פתוח הרבה יותר גמישה גם לתפעול וגם לתכנות חוזר על ידי

מאמרים נוספים בנושא עיצוב אתרים

מאת: nirעיצוב אתרים29/09/21823 צפיות
נכון לעכשיו שתי הגישות העיקריות בנוגע לעיצוב אתרי אינטרנט מנוגדות זו לזו – מצד אחד, גישת המעצבים שטוענים שעיצוב הוא כל מהותו של אתר האינטרנט ולכן חייב להיות מושקע ומרשים. מולם עומד שאר העולם וטוען שלעיצוב חשיבות משנית בלבד בהצלחת האתר.

מאת: מיכה קורעיצוב אתרים13/03/211020 צפיות
להבין כיצד לבחור את בניית האתרים הטובה ביותר לאתר שלך הוא תהליך קשה ולעתים קרובות מבלבל. בזה יכול לעזור לכם ייעוץ עסקי שיווקי

מאת: אליעיצוב אתרים27/12/172375 צפיות
גרפיקאים ומעצבי אתרים נתקלים לא פעם באותה הבעיה – מציאת תמונות מתאימות לעבודה שהם מבצעים ובעיקר תמונות שיש אפשרות חוקית לעשות בהן שימוש מבלי לעבור על חוק זכויות יוצרים בארץ או בעולם. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתמונות יהודיות או בעלות הקשר לישראל.

מאת: רוני הכהןעיצוב אתרים18/10/161682 צפיות
אז איך בדיוק מצליחים לעבור את כל השלבים שכוללים תכנון אתר, עיצוב אתר ובנייה בפועל שלו כולל קידום בצורה טובה? עובדים לפי הכללים הבאים.

מאת: amirdadon90עיצוב אתרים16/08/162203 צפיות
"לא מחליפים סוס מנצח" אומר המשפט, אך משפט קצת מוכר יותר מדבר על כך שתמונה שווה אלף מילים. חברו את שני המשפטים הללו יחד, וקבלו את התובנה כי עם גיבוי של סטודיו מקצועי לעיצוב גראפי, יש ברשותכם את הכלי החזק ביותר - המפגש של המילים, המסר שלכם, עם כוחה של תמונה.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/152270 צפיות
קידום אתרים בגוגל והקשר לעיצוב אתרים אז מה הקשר בין קידום אורגני בגוגל לעיצוב אתרים? יש קשר הדוק! עיצוב אתרים על ידי חברות עיצוב אתרים אשר אינן מתחשבות קידום אתרים בגוגל מחוסר ידע כמובן! ואופן קוד האתר אינו מותאם לדרישותיו של מנוע החיפוש גוגל.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/152272 צפיות
שימוש בתבניות מעוצבות זוהי התחלה טובה לכל אתר אל תחשבו שיעצבו לכם אתר מ-0 בתשלום מינימלי רוב האתרים מתחילים בתבנית אך עדיין יש עוד הרבה עבודה במיוחד כשמדובר בתבנית פרימיום בשפה האנגלית מתחילה מלאכת הגיור לעיברית כלומר- תכנות התבנית לעיברית!.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica