חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ עסקי - כשבעל עסק חושב קדימה

מאת: amirdadon90ייעוץ עסקי31/08/2016968 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פתיחת עסק זה חלום של רבים מאוד, בעיקר בישראל, מדינה מלאה ביזמים ויזמות, אנשי רעיון ויצירתיות אין-קץ. ועם זאת, רבים פוגשים את המציאות ככוח המתנגד להקמת העסק שלהם, וחווים את הקמת העסק ושגשוגו כמאבק מתמשך.

ייעוץ עסקי מקצועי הוא המפתח להצלחה עסקית מסחררת, מיצוי הפוטנציאל העסקי-כלכלי של הרעיון שלכם, והפיכת היוזמה שלכם מרעיון טוב לעסק משגשג.

הדרך לשגשוג דורשת ידע רב, ורכישת ידע זה עלולה להיות ארוכה ויקרה, במידה ולא נעזרים באנשי מקצוע. כאשר יועץ מקצועי לעסקים מלווה אתכם בדרך להצלחה, הידע זמין לכל שלב ושלב, והתוכנית האסטרטגית בנויה לתלפיות, בכדי לאפשר פעילות שוטפת עם תוצאות בשטח.

איך עובד ייעוץ עסקי

השאלה מה מקבלים מיועץ עסקי בפגישות הייעוץ עולה רבות, ואת התשובה המלאה ניתן לקבל רק במחשבה קדימה, תוך הבנה כי עסק זו השקעה לטווח ארוך - וכי מי שבונה תוכנית חכמה וגמישה ומביט לעבר העתיד, הוא זה שינצח.

ייעוץ עסקי נשען על מפגש אישי בין בעל החזון והעסק לבין היועץ המנוסה, וסיעור המוחות בין השניים מוביל את החלום לרקום עור וגידים בצורת תוכנית ריאלית המעוגנת במספרים ותחשיבים, הכרות של התנהלות השוק הספציפי והשווקים באופן כללי, ותובנות רבות על עולם העסקים.

היכולת של היועץ העסקי לקרקע את התוכנית ולהפוך אותה למשהו נגיש ומיידי היא הקסם שחסר לכל אותם יזמים שניגשים בתמימות עם החלום להצלחה, ופוגשים מציאות שלא ציפו להכיר.

יועץ עסקי כגשר להצלחה

פגישות ייעוץ עסקי מאפשרות לכם, בעלי עסקים קיימים או יזמים בתחילת דרכם, לגשר על חוסר הידע והניסיון דרך היכולות של איש מקצוע, אשר יורד אתכם לכל הפרטים הקטנים ומבין את העסק עד תום.

לאחר שהעסק מובן לגמרי, נמצאים כל הבורות והסכנות, ונבנות אסטרטגיות ברורות וביצועיות בכדי לייעל, לשפר ולהתגבר על הקשיים, וזאת לצד יצירת מהלך עבודה תקין ויעיל למקסימום פוטנציאל עסקי ממומש, ומניעת בזבוז משאבים של זמן וכסף על דברים מיותרים.

היועץ העסקי משמש כגשר מעל אותן מהמורות שרוב בעלי העסקים חווים, ורבים אף נכווים, דבר שאפשר לדלג מעליו בקלות עם ייעוץ מקצועי לעסקים.

 



תגיות המאמר: ייעוץ עסקי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.redfin.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת amirdadon90

מאת: amirdadon90סרטן21/03/171032 צפיות
אין ספק שאחת מהמחלות המטרידות ביותר בעידן שבו אנחנו חיים זו מחלת הסרטן על כל גווניה השונים.

מאת: amirdadon90עסקים - כללי21/02/17823 צפיות
דמיינו שאתם באים לפגישה. אתם מגיעים למקום חדש, לא מוכר. אתם מנסים להתמצא ולהגיע לחדר בו נקבעה לכם הפגישה, אך אתם לא מסתדרים.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171270 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

מאת: amirdadon90השקעות25/01/171111 צפיות
יוסי הרצוג הוא אחת הדמויות המוכרות והבולטות בשוק ההון מזה שנים רבות רבות. במקביל לניסיון הרב שצבר בתחומים רבים הרלוונטיים לשוק זה, מקפיד הרצוג על התעדכנות מתמדת - שכן לתפישתו, ולא רק לתפישתו כמובן, הטכנולוגיה מכתיבה שינויים דרמטיים בשוק ההון ובעולם הבנקאות באופן כללי.

מאת: amirdadon90הריון ולידה25/01/171655 צפיות
כאשר מגיע לו הרך הנולד, נשאלת השאלה היכן המקום המומלץ ביותר לקנות עבורו את המוצרים שהוא כה צריך.

מאת: amirdadon90הריון ולידה24/01/171411 צפיות
במידה והתינוק שלכם נמצא בשלבי התפתחות שדורשים מוצרים ספציפיים, אתם תוכלו פשוט לנסות ולחפש מוצרי תינוקות שיוכלו לעזור לו בהתפתחות על הצד הטוב ביותר, וזה ללא ספק משהו שעשוי להשביע את רצונכם בסופו של דבר ולראות את התינוק שלכם גדל בהתאם לציפיות שלכם.

מאת: amirdadon90יחסי ציבור17/01/174737 צפיות
דודי מליץ הוא אחת ההוכחות היותר משכנעות ליכולת של אדם להשתנות, גם אם התקשורת מנסה להעמיד אותו על משבצת מאוד ספציפית ולהדביק לו תווית מסוימת.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20158 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20536 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20245 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20316 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20598 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191298 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18582 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica