חפש מאמרים:
שלום אורח
22.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סירוב ויזה לארה"ב

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/20165904 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רבים מאתנו רוצים לטוס לארה"ב למטרות תיירות או עסקים ולשם כך, אנחנו חייבים להוציא ויזה. התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב הוא לא קצר ופשוט ולעתים צריך לקחת בחשבון שגם לאחר שעוברים את כל המשוכות בדרך לקבלת ויזה, ייתכן ולא נקבל את ויזה הנכספת.

מדוע זה קורה?


סירוב ויזה לארה"ב נובע מהחוקים האמריקאים בכל הנוגע לאשרות שהייה, עבודה וטיול. בארה"ב יוצאים מנקודת הנחה שכל אדם שמגיע אליה מעוניים להישאר בה באופן קבוע, בלי קשר לכוונות עליהן הצהיר. הדרך היחידה להוכיח שאין כוונה להישאר באופן קבוע בארה"ב היא להראות שיש סיבות לחזור לארץ כמו עבודה ומקום מגורים קבועים. לשם כך, חשוב שיהיו בידכם מסמכים שמוכיחים שאכן יש לכם עבודה קבועה ומקום מגורים שימשכו אתכם חזרה לארץ.

זה מהווה בעיה במיוחד כאשר מדובר באנשים צעירים שעוד אין להם וותק משמעותי במקום עבודה אחד או מקום לימודים אליו ירצו לחזור. יש סיבות נוספות שעלולות לגרום לסירוב לבקשת ויזה והן כולן קשורות בדבר אחד: קביעות. גם אנשים גרושים או מבוגרים שעברו בין מספר עבודות הן גורמים בסיכון גבוה בעיניי הרשויות בארה"ב ולכן חשוב לשמור על יציבות כדי לקבל ויזה.

האם יש סיבות נוספות שגורמות לסירוב לויזה?

ישנן סיבות נוספות לסירוב ויזה לארה"ב שלא נוגעות לקביעות כמו בקשה לחזור לארה"ב לאחר הרחקה משם, עבר פלילי, בעיות בקבלת ויזה בעבר ועוד. ממשלת ארה"ב לא מעוניינת לקחת סיכונים וסיכויים לבעיות הן במישור התעסוקתי והן במישור הפלילי ולכן עלולות לעלות בעיות בתהליך קבלת הויזה.

האם ניתן לערער על הסירוב לויזה?

אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף.

אחת הסיבות לסירוב על פי הסעיף הזה היא חוסר מוכנות בשלבי קבלת הויזה. אם לא מילאתם את כל הטפסים כמו שצריך או עשיתם משהו לא נכון במהלך הראיון, תוכלו להתחיל את התהליך מחדש.

ישנן דרכים נוספות לערער על הסירוב לויזה כמו waiver (בקשת מחילה) ולכן חשוב להיות בקיא בכל הגורמים לסירוב ולמנוע אותם מלכתחילה, במידת האפשר.

למידע נוסף בנושא בקרו בכתובת:  http://www.visanow.co.il/

 תגיות המאמר: סירוב ויזה לארהב, VISANOW


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tiloni

מאת: tiloniספרות14/07/19628 צפיות
סקירת הספרות היא בעלת חשיבות רבה, כיוון שלא ניתן לערוך מחקר ללא הסתמכות על הספרות. ניתן להבין זאת אם חושבים על כך שבעת יצירת רעיון חדש – בדרך כלל מתבססים על רעיונות קודמים

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/19341 צפיות
ישנם מקרים רבים בהם נגרמים לאנשים תמימים נזקי רכוש עקב רשלנות או אשמת צד שלישי. אלו נזקים שביכולתם להיגרם לדירה, לרכב, לעסק ולרכוש אחר, בדרכים שונות. אלו נזקים שעשויים להתרחש עקב אירועי שריפה, שיטפון, נזילות, שריפה, פריצה, אסונות טבע, ליקוי בניה ואחרים.

מאת: tiloniטיולים משפחתיים20/05/191235 צפיות
Israel is a Middle Eastern country on the Mediterranean Sea, which is recognized by Jews, Christians and Muslims as a sacred land. It has long been known to hold many sites with religious and spiritual significance.

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19781 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: tiloniחוק ומשפט - כללי20/06/18930 צפיות
מאות טיסות ברחבי הגלובוס ממריאות מדי יום באיחור שאינו אופנתי כלל והסיבות לכך מגוונות למדי. מרבית העיכובים מתרחשים מגורמים שאינם תחת אחריות חברות התעופה. בסופו של דבר, כולם "אוכלים אותה" בגלל העיכובים והאיחורים של טיסות – החופשה מתקצרת, חברות התעופה משלמות פיצויים לנוסעים ולנמל התעופה ועוד. לשם כך יצא חוק טיבי, הקובע כי יינתן פיצוי הולם לנוסעים אשר עוכבו או התאחרה טיסתם באופן חריג.

מאת: tiloniאומנות - כללי07/05/182226 צפיות
תכנון מצבות הוא עניין שיש לקחת בכובד ראש. על-מנת להבטיח תוצאות טובות, יש להקפיד על חומרים איכותיים. על צוות עובדי החברה לכלול אנשים מקצועיים ואמינים הרואים שליחות בכל העבודה הזו של ייצור והתקנה של מצבות

מאת: tiloniהפקות אירועים08/04/18525 צפיות
הפקת לוויות זהו תהליך הדורש הקפדה על פרטים טכניים מרובים. לפני הכל, יש להעביר את גופת המת אל בית הלוויות, תוך תיאום ההלוויה עם חברה קדישא. בנוסף, צריך לתקשר עם הגורמים הרלוונטיים ולסדר עניינים של רישיון קבורה, פרסום מודעות אבל ועוד

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19512 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191427 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182583 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/165028 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165877 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167829 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

מאת: איילתהודעות לעיתונות - כללי24/11/152552 צפיות
עליית יוקר המחייה מאת עורך דין רוני ברוש -יש הרבה דרכים להביט על החיים בישראל מבחינת יוקר המחיה. ראשית, קיימת התחושה הציבורית שהחיים בארץ יקרים, לעיתים במידה בלתי נסבלת

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica