חפש מאמרים:
שלום אורח
12.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החלפת צילינדר או מנגנון בדלת - רגעים בהם חייבים להחליף צילינדר, ההבדלים הצילינדר למנגנון ובעיות הצצות בדרך

החלפת מנעול או צילינדר בדלת – חובה להיכנס !!!

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במנעולנות היא היתקעות הדלת בתוצאה מאי יכולת לסובב את המפתח בכדי לפתוח או לסגור את הדלת.

ההבדל בין צילינדר למנגנון

מבלבל הרבה מאוד אנשים ההבדל בין מנעול לצילינדר בדלת. ישנם דלתות, כמו דלתות פנים למשל, שהמנגנון והצילינדר מיוצרים כמקשה אחת. בדלתות המתקדמות ואלה שאמורות להיות בטיחותיות יותר ולהגן עלינו מפני פריצה, המנגנון של הדלת, החבוי בתוכה, והצילינדר, אליו נכנס המפתח ופותח או מסובב את המפתח בכדי לפתוח או לסגור, הוא זה אליו נכנס המפתח ובולט מעט משני צידי הדלת.

התחדשות המנעולים והצילינדרים והנסיון לעצור או לעכב את הגנבים

קצב השינויים אותם עוברים המנעולים והצילינדרים, הפטנטים הקטנים והגדולים אשר אמורים לעכב את הפורץ עוד כמה שניות בניסיונו לפרוץ את המנעול ולנכס לעצמו את הדברים שלכם !!! , הוא מהיר מאוד.

למעשה הגנבים והפורצים הם "שפני הנסיונות" של חברות המנעולים. בכל פעם בו פטנט שהומצא בכדי לחסום את הגנב, מתגלה סודו, ואז הפטנט הבא כבר יוצא לדרך ומיושם במנעולים הבאים..

חברות נעילה בעלות שם, בעיקר חברות כספות, אף לוקחות את העניין צעד קדימה, ומזמינות את בעלי המקצוע – הגנבים, לנסות ולפרוץ כספת חדשה שהוציאו עם פטנטים חדשים שלא היו קיימים קודם. בכך לומדים יצרני הכספות מהם נקודות התורפה של הכספת ומשפרים אותם.

לכן אתם מבינים עכשיו לבד כי עדיף ואף חובה לרכוש צילינדר חדש או למחמירים גם מנעול חדש כל מספר שנים . המספר  תלוי בכם, בהתאם לרמת המיגון בה אתם מעדיפים לחיות.

אדם המעדיף להישאר מעודכן עם המילה האחרונה של הצילינדרים, יכול תמיד להחליט כל זמן מסויים, שנה נניח, אם יצאו עדכונים חדשים, מנעולים חדשים או פטנטים של נעילה אשר רצוי שיהיו בחזקתו.

החלפה מיגונית של צילינדר / מנעול בדלת הכניסה של הבית.

שיפצתם את ביתכם? מזל טוב. המפתחות שלכם נמצאים אצל לא מעט בעלי מקצוע באופן ישיר או עקיף. למעשה כל אחד בעל גישה למפתחות יכול ללכת לחנות מנעולים ולשכפל לעצמו את המפתחות לצילינדר בביתכם. זיכרו כי זהו משחק של חתול ועכבר בינכם לבין הגנבים. אתם ממציאים מנעול או צילינדר חדש והגנבים לומדים להתגבר על המנעול / צילינדר.

קניתם בית חדש? לא משנה אם מהקבלן או מיד שניה, הסיפור הוא אותו הסיפור. אינכם יודעים היכן נמצאים המפתחות למנעול / צילינדר.

אותו הדבר במקרה בו השכרתם דירה ואולי אף חמור מכך, כי אין לנו באמת מושג מי גר שם לפני וכמה דיירים החזיקו את המפתח.

חישבו כמה קל להיכנס לבית כשהמפתח של הצילינדר באותו הבית פשוט נמצא אצלך ויש לך את האפשרות להיכנס חופשי לבית, אפילו ללא סימני פריצה. להיכנס ולצאת. בשקט וללא מפריע.

החלפת צילינדר או מנגנון כתוצאה מקילקול

מתי נרגיש כי אחד הרכיבים, המנעול או הצילינדר אינם עובדים כהלכה?

מספר תופעות יכולות להצביע על בעיה באחד משניהם:

  1. המפתח נכנס בקושי אל הצילינדר והצילינדר עצמו תקוע – הצילינדר אינומצליח להסתובב ואתה מרגיש כי המפתח אינו מצליח להסתובב כלל. אפילו מילימטרבודד. רב הסיכויים כי זהו הצילינדר שהתקלקל או שהמפתח אינו כשורה. במצב כזהנסה להניע את הצילינדר באמצעות מפתח אחר. אם גם זה לא פתר את הבעיה, קראלמנעולן.
  2. המפתח הצליח להסתובב מעט, נניח חצי סיבוב, יותר או פחות, ונתקע – מצבזה יכול להצביע על קילקולו של אחד משני הרכיבים: המנעול או הצילינדר. הרי למעשההצילינדר מסובב את המנגנון / מנעול באמצעות גלגלי שיניים המוצמדים אחד לשני.ואם נדייק, גלגל השיניים של הצילינדר ממוקם מעל לגלגל השיניים של המנגנון וכךהוא מסובב אותו.
  3. המפתח מסתובב כשורה כשהדלת פתוחה לרווחה (רחוקה מהמשקוף), אבלכשמצמידים את הדלת למשקוף , קשה לסובב את המפתח ולנעול את הדלת. במקרה זה,הבעיה היא באחד הבריחים המחוברים למנגנון או בחורי הכניסה שלהם. הזמינו מנעולןואל תנסו לפתור את הבעיה במידה ואינכם יודעים מה לעשות.

החלפת מנעול לדלת

נדב SUPER-LOCK מנעולן בפריסה ארצית זמין להעניק לך ייעוץ בכל שעה 24/7. אז אל תהסס/י להתקשר לנדב בכל עת         050-5558419

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נדב מנור מנעולן מוסמך ומקצועי. 050-5558419 לייעוץ חינם התקשר/י 24/7
http://super-lock.co.il/index.php/features/child-item-6/24-מנעולן-בתל-אביב

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב מנור

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי08/06/17539 צפיות
נתקלת בבעיה? מנעולן בראשון לציון ובאר יעקב יוצא מהרה בדרך להושיעך. ראשית נשאל את השאלות הנכונות ונקבל ממך את המידע. לאחר מכן המידע יתורגם לדרך פעולה. למנעולן בראשון לציון ובאר יעקב חשובה מאוד השקיפות כלפיך. בטרם יצא מנעולן לעזרתך, נספר לך על דרכי הפעולה ועלותה. וכמובן נענה על כל שאלה. בסבלנות רבה. מנעולן בראשון לציון יוצא לעזרתך, והכל במטרה לשחרר אותך לחייך בחזרה.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית22/05/17611 צפיות
כשאנו רוצים למגן וליצור נוחות במקום בו אנו נמצאים, כגון בית, משרד, מפעל ועוד, המנעול החשמלי הוא פתרון מצויין לשליטה על כניסת האנשים למתחם ללא צורך בהימצאות של שומרים במקום. את המנעול החשמלי ניתן להפעיל מרחוק וכך למעשה נוצרת שליטה על הדלת מהרחוק. כמובן שזה תלוי במכשיר אליו מחובר המנעול, כגון, אינטרקום, שלט, קודן ועוד.

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי22/05/17473 צפיות
מחזיר שמן לדלת הפך להיות מוצר חובה בכל מקום הומה ובמקומות אליהם יש הרשאות לכניסה. בניינים, משרדים, עסקים כמו חברות, גני ילדים, מספרות ועוד. כיצד בוחרים את מחזיר הדלת המתאים לדלת עליה הוא אמור להיות מותקן. מי יתקין לנו את המחזיר ואיך? ועוד שאלות ותשובות אשר יפשטו עבורכם את הנושא

מאת: נדב מנוראבטחת הבית02/05/17575 צפיות
מנעול חשמלי הוא חלק ממכלול שלם של מערכת אשר מטרתה היא: לסנן את כניסת האנשים לתוך המקום בו מותקן המנעול החשמלי על דלת הכניסה. ליצור נוחות מירבית בעזרת המערכת איתה הוא מותקן המאפשרת ללקוח מספר אפשרויות לפתיחת הדלת מרחוק ללא צורך לקום מהמקום. אם זה באמצעות הטלפון, כפתור פתיחה, קודן, טביעת אצבע ועוד. ניתוק פעולת המנעול במידה והינך רוצה לאפשר כניסה חופשית למקום ללא סינון. אפשרות לעקוף את המנעול בעת צרה בעזרת המפתח המתאים למנעול המורכב על הדלת.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית16/04/17518 צפיות
החלפת מנעול צילינדר היא פעולה שגרתית הקוראת מזה כמה שנים, למעט מקרים חריגים בהם התקלקל או הושחת הצילינדר על ידי תושב תל אביב משועמם או גנב תל אביבי פוחז. אך עדיין, החלפת הצילינדר בתל אביב תקרה עקב קלקול או עייפות החומר. הצילינדר יכול לעבוד מעשרות עד מאות פעמים ביום וזהו שימוש מסיבי ביותר לכלי כה מורכב.

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי03/01/17420 צפיות
בדלתות זכוכית העדינות משאר הדלתות ומותקנות בצורה שונה מדלתות אחרות, ישנן מספר בעיות נפוצות הקורות עקב שימושן התכוף והתקנתן השונה מדלתות אחרות. דלתות אלה הן עדינות יותר ומורכבות דווקא במקומות בעלי שימוש רב, כגון: בניינים, בנייני משרדים, קניונים ועוד. כל אלה הם מקומות אשר השימוש בהן הוא תכוף ורב ודורש תחזוקה ופעמים רבות החלפה של אביזרי הדלת

מאת: נדב מנוראבטחת הבית18/01/15522 צפיות
מנעול חשמלי אפשר לדמות את המנעול החשמלי לשומר בשער אשר בעת פקודה ייפתח את הדלת ויאפשר לנו להיכנס. את הפקודה ייקבל המנעול החשמלי מיחידת הבקרה המחוברת אליו (קודן, אינטרקום, כפתור פתיחה ועוד). המנעול החשמלי למעשה חוסם את הלשונית (זו שאנחנו מזיזים בעזרת הידית) הנכנסת לתוך המשקוף ומונע ממנה מלזוז. בהפעלתו, מאפשר המנעול החשמלי ללשונית לזוז ולדלת להיפתח. למנעול החשמלי יש יחידת מתכת נפרדת, מעין לשון רחבה כזו, המחוברת למנעול באמצעות 2 ברגים. לשון זו היא החוסמת ומשחררת את הלשונית של הדלת...

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/1948 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19210 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19444 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19719 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19722 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19707 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19588 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica