חפש מאמרים:
שלום אורח
16.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנעול חשמלי המותקן ככלי למיגון ולברירת כניסה של אנשים למקום

מאת: נדב מנוראבטחת הבית02/05/2017576 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מנעול חשמלי המותקן ככלי למיגון ולברירת כניסה של אנשים למקוםמנעול חשמלי הוא חלק ממכלול שלם של מערכת אשר מטרתה היא:

  1. לסנן את כניסת האנשים לתוך המקום בו מותקןהמנעול החשמלי על דלת הכניסה.
  2. ליצור נוחות מירבית בעזרת המערכת איתה הואמותקן המאפשרת ללקוח מספר אפשרויות לפתיחת הדלת מרחוק ללא צורך לקום מהמקום.אם זה באמצעות הטלפון, כפתור פתיחה, קודן, טביעת אצבע ועוד.
  3. ניתוק פעולת המנעול במידה והינך רוצהלאפשר כניסה חופשית למקום ללא סינון.
  4. אפשרות לעקוף את המנעול בעת צרה בעזרתהמפתח המתאים למנעול המורכב על הדלת.

כיצד פועל המנעול החשמלי?

המנעול החשמלי למעשה חוסם את הלשונית (זו שאנחנו מזיזים בעזרת הידית) הנכנסת לתוך המשקוף מלזוז. בהפעלתו, מאפשר המנעול החשמלי ללשונית לזוז ולדלת להיפתח.

התקנת מנעול חשמלי

למנעול החשמלי יש יחידת מתכת נפרדת, מעין לשון רחבה כזו. לשון זו היא החוסמת ומשחררת את הלשונית של הדלת. המנעול החשמלי מותקן במשקוף הדלת, בחור שאליו אמורה להיכנס הלשונית. בעת ההתקנה, אנו נאלצים לפנות מקום למנעול החשמלי שיוכל להיכנס לתוך המשקוף.

לאיזו דלת מתאים המנעול החשמלי

בעקרון, המנעול החשמלי מתאים למרבית הדלתות בהן יש מנגנון נעילה חבוי המותקנת בו לשונית. כיוון שלמעשה המנעול החשמלי מבצע אצ עבודתו אל מול לשונית מנגנון הנעילה המותקן בתוך הדלת.

דלתות עץ, פלדלת, מתכת, שערים ועוד. בדלתות זכוכית אשר עליהן מותקן מנעול עם לשונית נוכל להתקין מנעול חשמלי. בדלתות אש ישנה בעיה להתקין את המנעול. בשערי מתכת, על השער להיות תקין ובעל מנעול חבוי בעל לשונית.

יתרונות וחסרונות המנעול החשמלי

המנעול החשמלי מאפשר לנו, ביחד עם היחידה אליה הוא מחובר כמובן, לבקר את הכניסה של האנשים אשר אנו רוצים שיכנסו דרך הדלת עליה מותקן המנעול. בהתאם לצרכים שלך, כך תותאם יחידת הבקרה. קודן, אינטרקום, מצלמה, כרטיס קירבה, טביעת אצבע ועוד.

חסרונו הגדול של המנעול החשמלי הוא שהוא אינו נועל את הדלת, אלא חוסם את הלשונית בלבד. לכן, במקומות בהן חשובה לנו נעילת הדלת, אין אפשרות להסתמך על המנעול החשמלי בלבד. יש צורך לנעול את הדלת באמצעות המפתח והכנסת הבריחים אל המשקוף

סוגי מנעולים חשמלים

ישנם סוגים שונים של מנעולים חשמליים המיועדים לדלתות שונות. לכן, בבואך להתקין מנעול חשמלי, עליך לבחור את המנעול החשמלי הנכון, או שעליך לוודא כי איש המקצוע אשר מתקין לך את המנעול החשמלי, ידע להתאים את המנעול לסוג הדלת עליה הוא מותקן.

לדוגמא: טעות נפוצה הנגרמת מחוסר ידע אותה אני רואה לעיתים קרובות, היא התקנת מנעול חשמלי סטנדרטי לדלת כבדה, או לדלת פלדלת מעוצבת עם חיפוי. לאחר זמן קצר המנעול מתחיל לעשות בעיות והלקוח ואיש המקצוע אינם מבינים מדוע. לכל סוג דלת יש מנעול חשמלי ייעודי המתאים לה. קחו זאת בחשבון. נכון גם לכניסה לבניינים, מנעול זול ופשוט ישחק מהר.

אביזרים נלווים להתקנת מנעול חשמלי

בהתקנת מנעול חשמלי יש צורך בהתקנת מחזיר שמן לדלת, כדי שהדלת תסגר באופן אוטומטי לאחר פתיחתה. דלת שלא תיסגר בצורה אוטומטית על ידי מחזיר דלת, תישאר פתוחה, ולמעשה תייתר את הימצאותו של המנעול החשמלי ואת מערכת הבקרה המותקנת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נדב מנור מנעולן מוסמך ומקצועי. 050-5558419 לייעוץ חינם התקשר/י 24/7
http://super-lock.co.il/index.php/features/child-item-6/24-מנעולן-בתל-אביב

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב מנור

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי08/06/17541 צפיות
נתקלת בבעיה? מנעולן בראשון לציון ובאר יעקב יוצא מהרה בדרך להושיעך. ראשית נשאל את השאלות הנכונות ונקבל ממך את המידע. לאחר מכן המידע יתורגם לדרך פעולה. למנעולן בראשון לציון ובאר יעקב חשובה מאוד השקיפות כלפיך. בטרם יצא מנעולן לעזרתך, נספר לך על דרכי הפעולה ועלותה. וכמובן נענה על כל שאלה. בסבלנות רבה. מנעולן בראשון לציון יוצא לעזרתך, והכל במטרה לשחרר אותך לחייך בחזרה.

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי29/05/17495 צפיות
אחת הבעיות הנפוצות ביותר במנעולנות היא היתקעות הדלת בתוצאה מאי יכולת לסובב את המפתח בכדי לפתוח או לסגור את הדלת. ההבדל בין צילינדר למנגנון מבלבל הרבה מאוד אנשים ההבדל בין מנעול לצילינדר בדלת. ישנם דלתות, כמו דלתות פנים למשל, שהמנגנון והצילינדר מיוצרים כמקשה אחת. בדלתות המתקדמות ואלה שאמורות להיות בטיחותיות יותר ולהגן עלינו מפני פריצה, המנגנון של הדלת, החבוי בתוכה, והצילינדר, אליו נכנס המפתח ופותח או מסובב את המפתח בכדי לפתוח או לסגור, הוא זה אליו נכנס המפתח ובולט מעט משני צידי הדלת.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית22/05/17611 צפיות
כשאנו רוצים למגן וליצור נוחות במקום בו אנו נמצאים, כגון בית, משרד, מפעל ועוד, המנעול החשמלי הוא פתרון מצויין לשליטה על כניסת האנשים למתחם ללא צורך בהימצאות של שומרים במקום. את המנעול החשמלי ניתן להפעיל מרחוק וכך למעשה נוצרת שליטה על הדלת מהרחוק. כמובן שזה תלוי במכשיר אליו מחובר המנעול, כגון, אינטרקום, שלט, קודן ועוד.

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי22/05/17476 צפיות
מחזיר שמן לדלת הפך להיות מוצר חובה בכל מקום הומה ובמקומות אליהם יש הרשאות לכניסה. בניינים, משרדים, עסקים כמו חברות, גני ילדים, מספרות ועוד. כיצד בוחרים את מחזיר הדלת המתאים לדלת עליה הוא אמור להיות מותקן. מי יתקין לנו את המחזיר ואיך? ועוד שאלות ותשובות אשר יפשטו עבורכם את הנושא

מאת: נדב מנוראבטחת הבית16/04/17519 צפיות
החלפת מנעול צילינדר היא פעולה שגרתית הקוראת מזה כמה שנים, למעט מקרים חריגים בהם התקלקל או הושחת הצילינדר על ידי תושב תל אביב משועמם או גנב תל אביבי פוחז. אך עדיין, החלפת הצילינדר בתל אביב תקרה עקב קלקול או עייפות החומר. הצילינדר יכול לעבוד מעשרות עד מאות פעמים ביום וזהו שימוש מסיבי ביותר לכלי כה מורכב.

מאת: נדב מנורבניין ואחזקה - כללי03/01/17420 צפיות
בדלתות זכוכית העדינות משאר הדלתות ומותקנות בצורה שונה מדלתות אחרות, ישנן מספר בעיות נפוצות הקורות עקב שימושן התכוף והתקנתן השונה מדלתות אחרות. דלתות אלה הן עדינות יותר ומורכבות דווקא במקומות בעלי שימוש רב, כגון: בניינים, בנייני משרדים, קניונים ועוד. כל אלה הם מקומות אשר השימוש בהן הוא תכוף ורב ודורש תחזוקה ופעמים רבות החלפה של אביזרי הדלת

מאת: נדב מנוראבטחת הבית18/01/15523 צפיות
מנעול חשמלי אפשר לדמות את המנעול החשמלי לשומר בשער אשר בעת פקודה ייפתח את הדלת ויאפשר לנו להיכנס. את הפקודה ייקבל המנעול החשמלי מיחידת הבקרה המחוברת אליו (קודן, אינטרקום, כפתור פתיחה ועוד). המנעול החשמלי למעשה חוסם את הלשונית (זו שאנחנו מזיזים בעזרת הידית) הנכנסת לתוך המשקוף ומונע ממנה מלזוז. בהפעלתו, מאפשר המנעול החשמלי ללשונית לזוז ולדלת להיפתח. למנעול החשמלי יש יחידת מתכת נפרדת, מעין לשון רחבה כזו, המחוברת למנעול באמצעות 2 ברגים. לשון זו היא החוסמת ומשחררת את הלשונית של הדלת...

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19108 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19799 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18702 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18333 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18371 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17917 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17737 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica