חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק דיגיטלי זה לא רק פרסום בפייסבוק

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/20182242 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית, כך טוען דניאל מסטר, מנכ"ל מסה מדיה העוסקת בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי. כדי להסביר את הדברים, מרחיב מסטר את הסברו ומוסיף כי, בעל עסק הוא אינו איש פרסום ושיווק וההיכרות שלו עם עולם זה מסתכמת במה שהוא מכיר כצרכן, כמשתמש פייסבוק או שמשתמש המחפש בגוגל. זאת הסיבה, שמרבית פעילות הפרסום והשיווק של העסקים הקטנים מתרכזת בפייסבוק ובגוגל, שהם בהחלט שני כלים חשובים, אבל הם לא היחידים.


מעבר לכך, מסביר מסטר, גם בתוך פייסבוק וגוגל, צריך לדעת איך לעשות את הדברים כדי לקבל תוצאות, ולמרבה הצער רובם המכריע של בעלי העסקים לא אוחזים בידע המקצועי הנדרש סביב איך לעשות, מה לעשות ואיפה לעשות. אבל בדבריו, מבקש מסטר להתמקד דווקא בגיבוש ההבנה הכוללת של מהלכי שיווקי דיגיטלי, שמשתרעים הרבה מעבר לפרסום בפייסבוק, בגוגל או באינסטגרם.

שיווק דיגיטלי – מסגרת שלמה ומגוונת של מהלכי שיווק


אם נבחן את פעילות השיווק של המותגים הגדולים, נגלה סל שלם של פעילויות שיווק, הרבה מעבר למודעות פרסום בפייסבוק: אירועים, קידום באמצעות ידוענים, מאמרי מומחה, יחסי ציבור, השתתפות בכנסים, קידום ממוקד מול קהלי יעד במגרש שלהם, הגרלות, תחרויות ואפילו מהלכים יצירתיים של שיווק גרילה. חבילת שיווק בהיקפים אלה אינה זמינה כמובן עבור עסקים קטנים, אך עם משרד שיווק דיגיטלי מקצועי, ניתן לייצר חבילה רחבה מספיק ומגוונת מספיק של שיווק דיגיטלי, שתדע להפעיל תהליכי שיווק מגוונים במקביל, ולייצר את הפלטפורמה הנדרשת ליצירת אימפקט ממשי ואפקטיבי.
המחשבה שאפשר באמת להוביל מהלך של פריצה לשוק, חשיפה רחבה וחיבור של קהל היעד אל העסק באמצעות מודעות פרסומת בפייסבוק, היא מחשבה תמימה שניתן בהחלט להבין את המקום ממנו היא מגיעה, מסביר מסטר, אבל זה פשוט לא עובד, בין שאנחנו אוהבים את זה ובין שלא. כדי לייצר אימפקט של ממש באמצעות פרסום בפייסבוק בלבד, המוצר או השירות שלנו צריך להיות כזה שהציבור צריך ורוצה בצורה פנומנלית, ושאנחנו פחות או יותר היחידים שיודעים להציע ולספק אותו, וזאת פשוט לא המציאות עבור 99.9% מהעסקים.

עלויות – יקר זה זול


המחסום המרכזי שבגינו נמנעים מרבית בעלי העסקים מפנייה לגורם מקצועי בתחום של שיווק דיגיטלי, הוא העלויות הכרוכות בכך. מה שצריך להבין, כך מסביר דניאל מסטר, הוא שלסכום הכסף שאנחנו מוציאים על שיווק ופרסום אין כל משמעות. המשמעות האמיתית היא בכסף שאנחנו מקבלים תמורתו בחזרה, או במילים אחרות, כמה שקלים הצלחנו לייצר על כל שקל שהשקענו בשיווק ופרסום. כל עוד לא עושים את זה נכון, השקלים ממשיכים לזרום בכיוון אחד בלבד – מכיסו של בעל העסק לכיסן של פייסבוק וגוגל. כאשר עושים את זה בליווי גורם מקצועי, זורמים אמנם יותר שקלים מכיסו של בעל העסק, אך כעת גם מתחיל הכסף לזרום בכיוון השני חזרה אל כיסו של בעל העסק, ובהיקפים גדולים הרבה יותר – והרי זו המטרה המרכזית שמלכתחילה כולנו משקיעים בפרסום ובשיווק דיגיטלי, הלא כן?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל מלמד

מאת: דניאל מלמדגינון17/09/18724 צפיות
לאורך עשורים שלמים שלטו כלי הגינון מונעי הבנזין בשוק הגינון, ומצב זה לא השתנה כמעט גם היום.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/18911 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: דניאל מלמדבריאות ורפואה כללי24/06/181925 צפיות
כפי שמסביר פרופ' יהודה אדלר, הלב הוא איבר מורכב שכולל בתוכו שורה ארוכה של רקמות מסוגים שונים, כשכל פגיעה ברקמות אלה עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובל ממנה, ואף למוות שלא בצורה של התקף לב.

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1812430 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/18697 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18714 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאת: דניאל מלמדשיער30/03/15891 צפיות
קרחת אינה חולי ואינה מום. היא אינה מעידה על חולשה (להוציא את חולשת שורשי השיער...). היא אינה אסון, היא ודאי לא סוף העולם

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/171552 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/161206 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/162089 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/151813 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/152271 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

מאת: רוי ורלשיווק באינטרנט09/04/151432 צפיות
Credit cards are a handy way to purchase things without making instant payment. Continue reading this guide in order to get good credit card tips. This gives the credit card issuer the most opportunity to find the person responsible. This will also the best way to make sure that you are not held responsible for too many unauthorized charges. You can usually report fraudulent activity through a simple email or phone call to the credit card company.

מאת: מור תורג׳מןשיווק באינטרנט10/03/151000 צפיות
מערכת למכירת כרטיסים– מה זה בכלל? האינטרנט נכנס לכל מקום בחיינו לפני כמה שנים, וקשה לנו לדמיין היום איך הסתדרנו בלעדיו. האינטרנט השתלט על כל תחום בחיינו ועושה לנו את החיים לנוחים יותר ופשוטים יותר. במאמר זה נסקור את שירות מערכות מכירת הכרטיסים וכיצד הוא תורם לשדרוג חוויית הרכישה לכל אחד מאיתנו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica