חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נווט בקשיים פיננסיים בעזרת עצות פשיטת רגל אישיות אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/2020209 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פשיטת רגל היא החלטה כספית ענקית ויש לחשוב עליה ביסודיות. למד את כל מה שאתה יכול לפני כן.

עליך לבדוק את פשיטת הרגל האישית על ידי חיפוש אתרים המציעים מידע אודותיה. משרד המשפטים ופרקליטי פשיטת הרגל האמריקאים מספקים ייעוץ חינם.

אל תשתמש בכרטיס אשראי כדי לנהל את סוגיות המס שלך ואז נסה להגיש לפשיטת רגל או להגיע להסדר נושים בצל משבר הקורונה. באזורים רבים במדינה לא ניתן לפרוק את החוב, ואתה עדיין יכול לחייב כסף למס הכנסה. משמעות הדבר היא כי שימוש בכרטיס אשראי אינו הכרחי, מכיוון שפשיטת רגל תפטר אותו.

לעולם אל תתנער מהאמת בעתירת פשיטת הרגל שלך.

לאיש המקצוע שעוזר לכם לבחור להגיש פשיטת רגל צריך להיות היבטים שלמים ורעים של המצב הכלכלי שלכם.

הבן את ההבדלים בין פרק 7 לפשיטת רגל של פרק 13. קח את הזמן לגלות על כל אחד באופן מקוון, ואז בדוק איזה מהם יהיה הטוב ביותר עבור המצב הספציפי שלך. אם אתה מתקשה להבין את עושר המידע, התייעץ עם עורך הדין שלך לגבי הפרטים לפני שתחליט איזה סוג פשיטת רגל אתה רוצה להגיש.

כל תהליך פשיטת הרגל הוא קשה. הרבה אנשים מחליטים שהם צריכים להסתתר מכולם עד שזה ייגמר. זה לא מומלץ מכיוון שרק תרגישו רע וזה עלול לגרום לבעיות חמורות בדיכאון. כך, למרות שאתה עלול להתבייש במצב שאתה נמצא בו, ללא קשר לנסיבות הכלכליות שלך.

בדוק את כל האלטרנטיבות לפשיטת רגל לפני שאתה בוחר להגיש לפשיטת רגל. שינוי הלוואות יכול להועיל לאנשים העומדים בפני עיקול. המלווה רוצה את כספם, כך שהם עשויים להיות מוכנים לסלוח על כמה עמלות, ובמקרים מסוימים יאפשר לכם לשלם את ההלוואה לאורך זמן רב יותר. כאשר דחיפה באה לדחוף, הנושים רוצים את כספם, והם מוכנים לעשות ויתורים כדי להשיג זאת ולמנוע מהחייב להכריז על פשיטת רגל.

לפני שתבחר בפרק 7 פשיטת רגל, עליך לקחת בחשבון מה תהיה פשיטת הרגל שלך על אחרים, שהם בדרך כלל קרובים וחברים קרובים. עם זאת, מי שיחולק איתך את ההלוואה עשוי להיאלץ להחזיר את מלוא הסכום עבור הסכום במלואו, הוא יידרש לשלם את החוב.

אפשר לקבל הלוואה או משכנתא אוטומטית במהלך תקופת ההחזר למקרה בפרק 13 נותר פעיל. עליכם להיפגש עם הנאמן בכדי שתוכלו לקבל אישור להלוואה החדשה. עליכם להראות להם מדוע ולהוכיח שתוכלו להרשות לעצמכם את תשלומי ההלוואה החדשים. עליכם להיות מוכנים לענות על שאלות לגבי הצורך שלכם בפריט.

וודא שאתה פועל בזמן המתאים. תזמון חשוב מאוד בכל הנוגע למקרים של פשיטת רגל אישית. עבור חלק מחייבים הגשת תוקף היא הטובה ביותר, ואילו במקרים אחרים ההמתנה היא הטובה ביותר. דבר עם עורך דין לפשיטת רגל כדי לקבוע מה השעה הטובה ביותר להגיש למצבך האישי.

כפי שעולה מהמידע שקראתם זה עתה, הליך פשיטת הרגל לוקח זמן. יש רשימה ארוכה של פריטים שאתה צריך לעשות, וודא שהם נעשים כראוי. על ידי יישום הרעיונות לעיל, תוכלו לוודא כי אתם מטפלים בכל הפרטים שלכם בתשומת לב מלאה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוזמנים לבקר באתר הבית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוי ורל

מאת: רוי ורלדיני תאגידים17/04/20194 צפיות
מימון אישי אינו נוגע רק לכסף. יש בו מידע נוסף על השכל הישר והמיושן. ניהול הכספים שלך הוא דבר שנלמד ורוב האנשים לומדים אחרי שהם כבר נקלעו לחובות. קחו את הטיפים הבאים ברצינות ונסו ליישם שינויים אלה בכספכם על מנת לחיות חיים מאושרים יותר ונטולי לחץ.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20277 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

מאת: רוי ורלביטוח29/01/20399 צפיות
נדל"ן מסחרי הוא עסק רווחי מאוד עבור אנשים רבים. אין בזה שום קסם. אתה צריך ידע, מוסר עבודה טוב ויש לך את הדחף להצליח. במאמר זה יש כמה הצעות שיעזרו לכם בנדל"ן. לפני שאתה רוכש נכס כלשהו, ​​התבונן ברמות ההכנסה המקומיות, בשיעור האבטלה והאם האזור הזה גדל או לא. אם אתה מסתכל על נכס שקרוב לדברים כמו אוניברסיטה, מרכזי תעסוקה, אוניברסיטאות או חברות גדולות, ייתכן שתוכל למכור אותו מהר יותר ובכסף רב יותר.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20373 צפיות
ישנם אנשים רבים שמצאו הצלחה על ידי השקעה ברכוש מסחרי. אין שום קסם בלספק לך חיים מצליחים. תזדקק לידע עובד בנושא נדל"ן, להיות בעל ניסיון בשוק וניסיון בענף. מאמר זה מכיל כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל בהרפתקה שלכם ללמוד יותר על הפעלת נדל"ן מצליח.

מאת: רוי ורלדיני עסקים29/01/20364 צפיות
נכסים תעשייתיים ומסחריים מגיעים לשוק כל הזמן, אך נכסים מסוג זה אינם מקבלים רשימות מועדפות כמו בתים רגילים. בין אם קונים או מוכרים, אל תימנעו משא ומתן. להישמע ולהילחם כדי להשיג לעצמך מחיר הוגן לרכוש. צלם תמונות דיגיטליות של תמונות הבניין. ודא שיש לך כל הליקויים שנמצאים בתמונות שאתה מצלם (דברים כמו חורים, כמו חורים בקיר, ושטיחים פגומים או מלוכלכים.

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/19498 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19476 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20214 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20277 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19553 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19341 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/19460 צפיות
הגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט אלה

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/01/19476 צפיות
פגיעה אישית היא עניין רציני ואתה לא צריך לקחת את זה בקלות. ללא קשר לתוצאה של המקרה, לקחת מישהו למשימה על רשלנות שלהם הוא יותר מוצדק. להלן המאמר שלהלן יעזור לך עם כל ענייני הפגיעה האישית שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica