חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס השקעות חכמות מעבר לים

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/2020787 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס השקעות חכמות מעבר לים פסיפיק הולדינגס היא דוגמה לחברת נדל"ן מוכחת כבר משנת 2004 עם משרדים בארה"ב וישראל שעיקר התמחותה הוא מציאת נכסים במחיר שוק נמוך ומכירתם ברווח, בעסקות מהסוג הנ"ל הידע והניסיון לא רק הכרחי וקריטי לתהליך אלא גם מוריד את גורם הסיכון.

נכסים בארה"ב או באירופה?

אפשר לומר שנכסים עם השקעה מניבה אפשר למצוא במקומות רבים בעולם, אך לפני שמבצעים עסקה שכזו, חשוב שתהיה לנו היכרות מעמיקה עם האזור, עם החוקים, עם התהליכים והבירוקרטיות השונות ואם אינכם תושבי המקום או בעלי אזרחות, מומלץ להסתייע בחברות מקומיות.

מה עם גורם הסיכון?

בכל סיכוי ישנו גם סיכון אבל אין זה אומר שצריך להירתע, הריבית בארץ נמצא  בשיעור אפסי כך שהכסף שיושב בבנק אומנם בטוח יותר אבל שווה הרבה פחות עם הזמן. ההשקעות לרוב מחולקות לשלושה אזורי סיכון מוגדרים מראש, נמוך, בינוני וגבוה כך שכל אחד יכול להשקיע בהתאם לרצונות והסיכונים שהוא מאמין ומוכן להסתכן עבורם.

אילו אופציות של השקעות אנו מכירים?

ובכן הנדל"ן נחשב לאחד האפיקים המרכזיים בעלי התשואות הגבוהות שניתן להשיג בזמן קצר או לטווח ארוך, האומנם בארץ אצלנו המחירים מרקיעי שחקים, אבל ישנם לא מעט אזורים בחו"ל עם פוטנציאל לקניה ומכירה ברווח או קניה והשכרה לטווח ארוך,

במקביל לכך ישנם מסלולים רבים בבתי ההשקעות שמציעים תשואות יפות לטווח ארוך כמו "קופת גמל להשקה" וחסכונות פנסיונים שונים, חשוב מאוד להכיר את המוצר היטב טרם ההצטרפות, חברות הפנסיה ישמחו לתת לכם את כל הידע הנחוץ בעניין זה.

ממה כדי להיזהר?

בעיקר מעסקאות שבהם הידע שלכם הוא מינימלי, לא משנה כמה יועצים שכרתם בסופו של דבר מדובר בכסף שלכם, לכן עשו כל מאמץ בכדי ללמוד את העסקה על כל התהליכים המקובלים, כיום עידן האינטרנט מאפשר בקלות ללמוד, לדעת ולהגיע לכל מקום שצריך ומקל מאוד על מלאכה זו וקבלת ההחלטות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shlomy

מאת: shlomy מתכונים ואוכל - כללי22/01/202115 צפיות
מתכננים אירוע בקרוב? רוצים לבחור את הקייטרינג הנכון ביותר עבור האירוע, וזה שיתרום להצלחה שלו בצורה הטובה ביותר? אם כן כדי לכם לקרוא את המאמר הבא:

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191439 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: shlomy בריאות נשים13/03/191143 צפיות
יובש נרתיקי הינו מצב בו אין רטיבות בנרתיק, ומדובר במצב שכיח מאוד אצל נשים בגיל המעבר, אך ניתן לראות זאת גם פעמים רבות אצל נשים בגילאים צעירים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/193425 צפיות
נשים רבות סבורות כי מדובר בניתוח נדיר, אך לא כך. בישראל מבוצעות כ 5000 כריתות רחם בכל שנה, ומדובר בניתוח מוכר ושכיח ברוב העולם. אמנם מדובר בניתוח המלווה בחששות רבים, אך אחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/191144 צפיות
המושג היסטרוסקופיה אבחנתית אולי נשמע לכם כמו שם מפוצץ וקצת מלחיץ, אך בפועל זה ממש לא ככה. היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה אשר מבוצעת בנשים לצורך איתור בעיות בתוך חלל הרחם. מדובר בבדיקה פשוטה יחסית אשר מבוצעת במקרים רבים של בעיות בחלל הרחם, או חשש לבעיות כאלו ואחרות.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/191051 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19860 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי29/06/21371 צפיות
1. מהו רישוי הבנייה? תהליך רישוי הבנייה מלווה את הבונה משלבי תכנון הבנייה ועד לסיום הבנייה. התהליך מתבצע מול הועדה המקומית לתכנון ובנייה. ועדות לתכנון ובנייה נמצאות בפריסה ארצית, לכל ישוב ועדה מקומית לתכנון ולבנייה אליה הוא שייך. לרשימת הועדות והיישובים לחץ כאן תהליך רישוי הבנייה מרכב מ 5 אבני דרך מרכזיות: התקשרות עם עורך בקשה - קבלת מידע להיתר- תכנון - קבלת היתר בנייה - מהלך הביצוע האם תמיד צריך לבצע את כל תהליך הרישוי? לרוב עבודות הבנייה יש לבצע את כל תהליך הרישוי ולקבל היתר בנייה, המהווה

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21542 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20750 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20787 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/20699 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20803 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20579 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica