חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס השקעות חכמות מעבר לים

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/2020950 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס השקעות חכמות מעבר לים פסיפיק הולדינגס היא דוגמה לחברת נדל"ן מוכחת כבר משנת 2004 עם משרדים בארה"ב וישראל שעיקר התמחותה הוא מציאת נכסים במחיר שוק נמוך ומכירתם ברווח, בעסקות מהסוג הנ"ל הידע והניסיון לא רק הכרחי וקריטי לתהליך אלא גם מוריד את גורם הסיכון.

נכסים בארה"ב או באירופה?

אפשר לומר שנכסים עם השקעה מניבה אפשר למצוא במקומות רבים בעולם, אך לפני שמבצעים עסקה שכזו, חשוב שתהיה לנו היכרות מעמיקה עם האזור, עם החוקים, עם התהליכים והבירוקרטיות השונות ואם אינכם תושבי המקום או בעלי אזרחות, מומלץ להסתייע בחברות מקומיות.

מה עם גורם הסיכון?

בכל סיכוי ישנו גם סיכון אבל אין זה אומר שצריך להירתע, הריבית בארץ נמצא  בשיעור אפסי כך שהכסף שיושב בבנק אומנם בטוח יותר אבל שווה הרבה פחות עם הזמן. ההשקעות לרוב מחולקות לשלושה אזורי סיכון מוגדרים מראש, נמוך, בינוני וגבוה כך שכל אחד יכול להשקיע בהתאם לרצונות והסיכונים שהוא מאמין ומוכן להסתכן עבורם.

אילו אופציות של השקעות אנו מכירים?

ובכן הנדל"ן נחשב לאחד האפיקים המרכזיים בעלי התשואות הגבוהות שניתן להשיג בזמן קצר או לטווח ארוך, האומנם בארץ אצלנו המחירים מרקיעי שחקים, אבל ישנם לא מעט אזורים בחו"ל עם פוטנציאל לקניה ומכירה ברווח או קניה והשכרה לטווח ארוך,

במקביל לכך ישנם מסלולים רבים בבתי ההשקעות שמציעים תשואות יפות לטווח ארוך כמו "קופת גמל להשקה" וחסכונות פנסיונים שונים, חשוב מאוד להכיר את המוצר היטב טרם ההצטרפות, חברות הפנסיה ישמחו לתת לכם את כל הידע הנחוץ בעניין זה.

ממה כדי להיזהר?

בעיקר מעסקאות שבהם הידע שלכם הוא מינימלי, לא משנה כמה יועצים שכרתם בסופו של דבר מדובר בכסף שלכם, לכן עשו כל מאמץ בכדי ללמוד את העסקה על כל התהליכים המקובלים, כיום עידן האינטרנט מאפשר בקלות ללמוד, לדעת ולהגיע לכל מקום שצריך ומקל מאוד על מלאכה זו וקבלת ההחלטות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shlomy

מאת: shlomy מתכונים ואוכל - כללי22/01/202518 צפיות
מתכננים אירוע בקרוב? רוצים לבחור את הקייטרינג הנכון ביותר עבור האירוע, וזה שיתרום להצלחה שלו בצורה הטובה ביותר? אם כן כדי לכם לקרוא את המאמר הבא:

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191508 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: shlomy בריאות נשים13/03/191204 צפיות
יובש נרתיקי הינו מצב בו אין רטיבות בנרתיק, ומדובר במצב שכיח מאוד אצל נשים בגיל המעבר, אך ניתן לראות זאת גם פעמים רבות אצל נשים בגילאים צעירים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/193821 צפיות
נשים רבות סבורות כי מדובר בניתוח נדיר, אך לא כך. בישראל מבוצעות כ 5000 כריתות רחם בכל שנה, ומדובר בניתוח מוכר ושכיח ברוב העולם. אמנם מדובר בניתוח המלווה בחששות רבים, אך אחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/191216 צפיות
המושג היסטרוסקופיה אבחנתית אולי נשמע לכם כמו שם מפוצץ וקצת מלחיץ, אך בפועל זה ממש לא ככה. היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה אשר מבוצעת בנשים לצורך איתור בעיות בתוך חלל הרחם. מדובר בבדיקה פשוטה יחסית אשר מבוצעת במקרים רבים של בעיות בחלל הרחם, או חשש לבעיות כאלו ואחרות.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/191116 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19920 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: אופירעסקים - כללי18/01/2242 צפיות
גם אם אין לכם היכרות כלשהי עם ארגון ISO, אתם בהחלט זקוקים לו. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שזה בסדר ולא כולם מכירים את הארגון. ועל מנת שיוכלו ליהנות מתקני הארגון, גם לא חייבים להכיר אותו. ומיד גם תבינו מדוע.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי25/11/21223 צפיות
ט"ו בשבט הוא חג האילנות, זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ולהעמיק את הקשר האישי והעסקי. קיימת דרך מעולה לציין את החג הנפלא הזה, ולחזק את הקשר בין האדם לטבע, בין תהליכי טיפוח וצמיחה, והיא באמצעות בחירת עציצים ממותגים, מארזי שי, שיעמיק את הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים שלכם. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: tiloniעסקים - כללי03/10/21419 צפיות
כיול משקלים נעשה על ידי מעבדת כיול מוסמכת, אשר ברשותה קיימים כל האמצעים והציוד המקצועי הנדרש לביצוע כיול מדוייק של משקלים עד כמה שניתן.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי29/06/21742 צפיות
1. מהו רישוי הבנייה? תהליך רישוי הבנייה מלווה את הבונה משלבי תכנון הבנייה ועד לסיום הבנייה. התהליך מתבצע מול הועדה המקומית לתכנון ובנייה. ועדות לתכנון ובנייה נמצאות בפריסה ארצית, לכל ישוב ועדה מקומית לתכנון ולבנייה אליה הוא שייך. לרשימת הועדות והיישובים לחץ כאן תהליך רישוי הבנייה מרכב מ 5 אבני דרך מרכזיות: התקשרות עם עורך בקשה - קבלת מידע להיתר- תכנון - קבלת היתר בנייה - מהלך הביצוע האם תמיד צריך לבצע את כל תהליך הרישוי? לרוב עבודות הבנייה יש לבצע את כל תהליך הרישוי ולקבל היתר בנייה, המהווה

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21616 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20833 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20872 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica