חפש מאמרים:
שלום אורח
25.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שרתים

מאת: דנהאחסון אתרים08/02/20101419 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהם שרתים ומהם תפקידיהם השונים?

אנו חיים בעידן טכנולוגי וממוחשב עד מאוד, ולעתים איננו מבינים עד כמה אנו תלויים במחשבים המקיפים אותנו. אחת הצורות בהן מחשבים מכתיבים את קצב ואופן חיינו הינה באמצעות היכולת להעביר קבצים ומידע מרחוק. באמצעות שרתים, אנו יכולים להעביר קבצים שונים בין מחשבים מרוחקים באופן מהיר ויעיל, ובכך לשפר את איכות חיינו ונוחותנו במידה משמעותית. ישנם סוגים רבים של שרתים, אך המטרה המשותפת לכולם הינה היכולת להעביר את כל סוגי הקבצים והמידע בין מחשבים הנמצאים באותו משרד, בבתים שונים ואפילו במדינות שונות. ישנם שרתים המשמשים אותנו, למשל, לניהול משרד באופן יעיל ושוטף. בכדי לנהל משרד בצורה יעילה, אנו זקוקים ליכולת לחלוק ולשתף קבצים שונים בין המחשבים הרבים הנמצאים במשרד. כך אנו יכולים לעבוד בו זמנית על אותם מסמכים חשובים, לחלוק בינינו מידע ולהפוך את העבודה למהירה ויעילה הרבה יותר. בנוסף, שרתים במשרד יכולים לשמש אותנו למטרות עבודה מרחוק. אם למשל ישנם עובדים במשרדינו המבצעים את עבודתם מהבית, שרתים מאפשרים לנו לשלוח להם קבצים לעבודה ואף להם להעלות קבצים ולשלוחם אלינו. שרתים מרוחקים מסוג זה יכולים אף לשמש למטרות עבודה ולימודים, שכן באמצעות שרתים אלה ניתן להעביר קבצי קריאה לתלמידים, עבודות וכו'. שרתים מרוחקים למטרות מסוג זה הופכות את חיי העבודה והלימודים שלנו לקלים וליעילים הרבה יותר, כפי שיכולים לדווח עובדים, מעסיקים, מרצים ותלמידים רבים כיום. בנוסף, שרתים מסוגים שונים יכולים לשמש גם למטרות משחקים, העברת קבצי מוסיקה ווידאו ועוד מטרות בידוריות רבות.

שרתים למטרות עבודה

כפי שצוין קודם לכן, שרתים יכולים להפוך את יכולת התפקוד במשרד ליעילה ומהירה הרבה יותר. באמצעות שרתים מקורבים הממוקמים במשרד אנו יכולים לסייע לתקשורת יעילה יותר בין בעלי תפקידים ומחלקות שונות, כמו גם להיות בעלי שליטה גדולה יותר כמעסיקים על המתרחש במשרד. בנוסף, שרתים במשרד יכולים לשמש גם למטרות הדפסה, שכן ניתן לעשות שימוש בסוגי שרתים המאפשרים הדפסה מרוכזת ממדפסת אחת של מסמכים מכל המחשבים במשרד. אך שימוש נפוץ וחשוב מאוד של שרתים הינו באמת היכולת להעסיק עובדים הנמצאים במקום אחר, ובכך להגדיל את תפוקת העבודה ואת מהירותה.

שרתים למטרות לימודים

סטודנטים ומרצים רבים יכולים לדווח כי שרתים שיפרו את איכות הלימודים ומהירותם. בעבר, בכדי להעביר קובץ קריאה מסויים לכיתה או לקורס שלם, היה על המרצה להעבירו בעותק קשיח ובאופן אישי. צורך זה יצר מצב בו סטודנטים רבים לא יכלו לקבל את הקובץ, ולכן שרתים מאפשרים גישה נוחה לקבצים מן הבית. בנוסף, שרתים מאפשרים העברה מהירה וקלה יותר של קבצי קריאה ומידע, כמו גם מאפשרים הגשת עבודות מקוונת באופן יעיל ומרוכז.

 תגיות המאמר: שרתים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Thats Me

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דנה

מאת: דנהיזמות עסקית07/03/101590 צפיות
קבוצות רכישה הן אחד הנושאים החמים ביותר בתחום הדיור כיום ויש אנשים המדברים עליו כעל מהפכה של ממש המשנה סדרי עולם בכל מה שנוגע לנושא של התחום של רכישת דירות או בתים בארץ ישראל.

מאת: דנהטיולי תרמילאים09/02/102803 צפיות
חרמונית היא דרך מעולה לשמור על חום הגוף בתנאי קור קיצוניים. כמעט כולנו מכירים את פריט הציוד חרמונית עוד מימי השירות הצבאי שלנו ועל כן רובנו יודעים עד כמה הוא יכול לחמם וכמה כיף להיות בתוך חרמונית כאשר קר בחוץ

מאת: דנהתיירות ונופש - כללי09/02/103403 צפיות
ביגוד טרמי הוא סוג של ביגוד המצטיין בשתי תכונות עיקריות שמאפיינות אותו ולמעשה מהוות את ההגדרה שלו. התכונה הראשונה שמאפיינת ביגוד טרמי ומהווה את ההגדרה שלו היא היכולת שלו לשמור על חום גוף

מאת: דנהאימון לקריירה08/02/101628 צפיות
אחת משאיפותיו הגדולות ביותר של האדם הינה השאיפה להגיע לפיתוחים חדשים, רעיונות חדשים וכו'. לכן, חדשנות הינה למעשה הבסיס עליו נח העידן המודרני, ורבים מן העידנים שקדמו לו

מאת: דנהאימון עסקי08/02/101616 צפיות
אימון עסקי הוא תחום מתפתח בעולם המודרני של ימינו והוא לאט לאט הופך לכמעט הכרח בעבור כל מי שאינו מעוניין שחייו יהיו כישלון חרוץ

מאת: דנהחיות מחמד07/02/101368 צפיות
כל בעל כלב יודע כי פרוות הכלב יכולה להוות מטרד ממשי לעתים. הדבר נכון בייחוד כאשר מדובר בכלב בעל פרווה ארוכה ועבה. ראשית כל, כלבים אלה סובלים מאוד מן האקלים הישראלי החם, ושנית – הפרווה נושרת ומהווה מטרד הנדבק לרהיטים, לבגדים ומרחף בבית כמו ענן של שיער.

מאת: דנהאילוף בעלי חיים02/02/101375 צפיות
אילוף כלבים הינו מקצוע מבוקש ביותר. אנשים רבים מאוד בוחרים לאמץ כלב, ולכן קיים צורך הולך וגובר באילוף כלבים. לכן, אם אתם אוהבים כלבים ושוקלים כיצד להפוך אהבה זו למקצוע, תרצו לשקול את האפשרות של בית ספר של אילוף.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172707 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175402 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162330 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152243 צפיות
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151860 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151863 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151670 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica