חפש מאמרים:
שלום אורח
16.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה יותר טוב חברת אחסון בארץ או בחול?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/20152630 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

אחסון אתרי אינטרנט נחשב לאחד מאותם תחומים הנחשבים יותר אפורים בעולם האינטרנט העולמי. מדובר על צורך בסיסי של כל אתר, אך כזה שנחשב בסיסי וחסר ייחודיות. התחום היה מנומנם יחסית עד העת האחרונה והתבסס על חבילות אחסון אתרים בשרתי אחסון משותפים, כאשר התחרות בין חברות אחסון שונות, הייתה בעיקר על היחס בין שטח האחסון המוצע לבעלי האתרים ובין העלות עבור אותו שטח אחסון.

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום זה ובעלי אתרים ישראליים רבים העבירו את האתרים שלהם מחברות אחסון ישראליות לחברות אחסון אתרים בחוץ לארץ מסיבות שונות כשהמרכזית שבהן היא המחיר הזול יותר והתמורה הגדולה יותר שקיבלו בבחינת שטח אחסון ורוחב פס לגולשי האתרים.

סיבה מרכזית זו של יחס גבוה יותר בין עלות ותועלת היא בהחלט משמעותית כאשר מדובר על צריכה של שירות מנומנם ואפור כפי שציינו אך ישנה טעות מהותית בכך שההתייחסות היא צרה סביב נושאים אלו ומבלי להתייחס לעוד מגוון יתרונות שיש למי שבוחרים אחסון אתר ברחבי הארץ.

שירות לקוחות – בעוד שהשירות שתקבלו מידי חברת אחסון אתרים בחו"ל יהיה באנגלית ולרוב על ידי הודים שיחזרו אליכם במייל בשעות לא סבירות, הרי ששירות לקוחות בארץ עובד בד"כ לאורך רוב שעות היום והמענה בעברית ובמהרה.

מהירות העלאת קבצים – שרת אחסון או שרת בענן בישראל נהנה מיתרון של מהירות בהעלאה של קבצים שכן אלו אינם צריכים לעבור בקווי תקשורת מעבר לים בכל פניה של גולש או בעל האתר אל האתר. המהירות אמנם נמדדת בעשיריות או מאיות שניה אך במצטבר מדובר בחסכון זמן ניכר לגולשים ולבעלי האתרים הללו.

אבטחת מידע – אתרים ישראלים נתונים להתקפות חוזרות ונשנות על ידי האקרים מכל העולם, כל אחד וסיבותיו הוא. כולם יודעים כי רמת האבטחה של חברות אבטחה ישראליות היא הגבוהה ביותר וחברות אחסון אתרים בישראל נהנות משירותי אבטחת מידע איכותיים במיוחד ביחס לאלו שבחו"ל.

מעבר לכל אלו גם עניין היחס של תועלת מול תמורה אינו כפי שהוא ניראה ולמעשה בעוד שהעלות תהיה 20-30 שקל לחודש לחברה ישראלית או כזו מחוץ לארץ, הרי שבעוד זו מחוץ לארץ מעניקה שטח אחסון עצום או כזה המוגדר כאינו מוגבל הרי שהישראלית תציע כמה מאות מגה לאחסון "בלבד". אך הנקודה היא ששטח זה מספיק עבור האתר שלכם ו 90 אחוז משאר האתרים הישראליים הקיימים כיום. לכן כל השטח העצום הנוסף בבחינת חסר משמעות עבורכם.

ותחשבו על זה...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןקניות 25/07/211123 צפיות
תושבי המדינה נהנים לאחרונה משפע של אפשרויות חדשות לרכישת מתנות מיוחדות. הטכנולוגיה החדשה של עולם הצילום הגיעה בסערה לישראל ומאפשרת פיתוח תמונות והדפסה שלהן כמעט על גבי כל מוצר שתעלו בראשכם. על כך במאמר שלפניכם.

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20339 צפיות
נקלעתם לחובות שלא באשמתכם (או שכן...) אבל באמת בתום לב? אתם לא יודעים כיצד תוכלו להחזיר את החובות הללו לנושים השונים (בנקים, חברות אשראי, ביטוח, ספקים וכן הלאה)?

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20367 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים מבחינה פיננסית עבור בעלי עסקים רבים (אך גם שכירים או מובטלים) נחקק ב 2019 והביא מהפכה של ממש בנקודה רגישה עבור רבים – צבירת חובות והדרך להתמודד איתם או עם הגעה למצב של פשיטת רגל.

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/20634 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/202456 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20912 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/201244 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/173102 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175808 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162701 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152249 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152275 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152060 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151591 צפיות
אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica