חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה יותר טוב חברת אחסון בארץ או בחול?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/20152127 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

אחסון אתרי אינטרנט נחשב לאחד מאותם תחומים הנחשבים יותר אפורים בעולם האינטרנט העולמי. מדובר על צורך בסיסי של כל אתר, אך כזה שנחשב בסיסי וחסר ייחודיות. התחום היה מנומנם יחסית עד העת האחרונה והתבסס על חבילות אחסון אתרים בשרתי אחסון משותפים, כאשר התחרות בין חברות אחסון שונות, הייתה בעיקר על היחס בין שטח האחסון המוצע לבעלי האתרים ובין העלות עבור אותו שטח אחסון.

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום זה ובעלי אתרים ישראליים רבים העבירו את האתרים שלהם מחברות אחסון ישראליות לחברות אחסון אתרים בחוץ לארץ מסיבות שונות כשהמרכזית שבהן היא המחיר הזול יותר והתמורה הגדולה יותר שקיבלו בבחינת שטח אחסון ורוחב פס לגולשי האתרים.

סיבה מרכזית זו של יחס גבוה יותר בין עלות ותועלת היא בהחלט משמעותית כאשר מדובר על צריכה של שירות מנומנם ואפור כפי שציינו אך ישנה טעות מהותית בכך שההתייחסות היא צרה סביב נושאים אלו ומבלי להתייחס לעוד מגוון יתרונות שיש למי שבוחרים אחסון אתר ברחבי הארץ.

שירות לקוחות – בעוד שהשירות שתקבלו מידי חברת אחסון אתרים בחו"ל יהיה באנגלית ולרוב על ידי הודים שיחזרו אליכם במייל בשעות לא סבירות, הרי ששירות לקוחות בארץ עובד בד"כ לאורך רוב שעות היום והמענה בעברית ובמהרה.

מהירות העלאת קבצים – שרת אחסון או שרת בענן בישראל נהנה מיתרון של מהירות בהעלאה של קבצים שכן אלו אינם צריכים לעבור בקווי תקשורת מעבר לים בכל פניה של גולש או בעל האתר אל האתר. המהירות אמנם נמדדת בעשיריות או מאיות שניה אך במצטבר מדובר בחסכון זמן ניכר לגולשים ולבעלי האתרים הללו.

אבטחת מידע – אתרים ישראלים נתונים להתקפות חוזרות ונשנות על ידי האקרים מכל העולם, כל אחד וסיבותיו הוא. כולם יודעים כי רמת האבטחה של חברות אבטחה ישראליות היא הגבוהה ביותר וחברות אחסון אתרים בישראל נהנות משירותי אבטחת מידע איכותיים במיוחד ביחס לאלו שבחו"ל.

מעבר לכל אלו גם עניין היחס של תועלת מול תמורה אינו כפי שהוא ניראה ולמעשה בעוד שהעלות תהיה 20-30 שקל לחודש לחברה ישראלית או כזו מחוץ לארץ, הרי שבעוד זו מחוץ לארץ מעניקה שטח אחסון עצום או כזה המוגדר כאינו מוגבל הרי שהישראלית תציע כמה מאות מגה לאחסון "בלבד". אך הנקודה היא ששטח זה מספיק עבור האתר שלכם ו 90 אחוז משאר האתרים הישראליים הקיימים כיום. לכן כל השטח העצום הנוסף בבחינת חסר משמעות עבורכם.

ותחשבו על זה...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20286 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19361 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191303 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191374 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191358 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191414 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192424 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172586 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175160 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162205 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151740 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151741 צפיות
שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151533 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151112 צפיות
אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica