חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם שירותי הענן הנפוצים בישראל ?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/20151740 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

עולם התקשורת בכלל והאינטרנט בפרט מביאים חידושים טכנולוגיים חדשות לבקרים ואחד מאלו שהגיעו לפני מספר שנים וצוברים פופולאריות ומשתמשים מדי יום ביומו הוא זה של שירותי ענן שונים.

מהם שירותי ענן?

שירותי ענן הינו שם כולל למגוון שירותים המתאפשרים לביצוע על גבי שרתים מרוחקים ועל בסיס תשלום דמי מנוי בתמורה לאותו השימוש. ישנם מגוון שירותי ענן שונים שניתן לשכור, כל אחד ועל פי צרכיו הוא.

בין שירותי הענן הנפוצים:

אחסון – שירות ענן פופולארי הוא זה של אחסון קבצים. אחסון בענן מאפשר להעלות את הקבצים החשובים לכם, דוגמת מסמכים, תמונות, סרטונים, קבצי מוסיקה ווידאו שונים אל שרת הענן ולשמור אותם שם במקום על גבי המחשב שלכם.

הפתרון הזה מאפשר חסכון רב בשטח האחסון על המחשב שלכם ומונע את הצורך לערוך ניקיון של קבצים כל העת או הגדלה של שטח האחסון לעתים קרובות וההוצאה הכספית הנלוות לכך.

גיבוי – במידה ואתם מעוניינים לאו דווקא להעלות את הקבצים אל שרת הענן לצרכי אחסון אלא לשמור אותם ברשותכם אך להבטיח שלא ייפגעו ולערוך עבורם גיבוי בטוח ונח הרי ששירות גיבוי בענן הוא בהחלט עבורכם.

פתרון זה מאפשר להעלות קבצים חשובים על שרת הענן, בדיוק כמו בסעיף הקודם, אך בעיקר עבור קבצים חשובים ושימושיים עבורכם לעתים קרובות, או כאלו המתעדכנים מדי יום או שבוע ואתם מעוניינים לשמור גיבוי שלהם בצורה עקבית ומסודרת במקום נוסף מלבד המחשב שלכם.

תוכנות – אחד השימושים הבסיסיים של שירותי ענן שונים החל מהמחשבה שניתן לחסוך הוצאות כספיות גבוהות לאנשים רבים ברכישה של תוכנות פופולאריות דוגמת אלו של כתיבת מסמכים, עריכת תמונות וכדומה, ופשוט לאפשר שימוש שלהם בתוכנות אלו המאוחסנות על גבי שרת ענן.

פתרון זה חוסך את הצורך לרכוש תוכנות אלו, להתקין אותן ולטפל בבעיות שלהם במרוצת הזמן על המחשב של המשתמשים. הן ממוקמות, מעודכנות ומתוחזקות על גבי שרת הענן ומאפשרות שימוש און ליין לגולשים המעוניינים בכך.

כיום ישנם שרתי ענן המציעים מבחר של מאות תוכנות שימושיות שכאלו לגולשים השונים.

זול וגם בטוח

שימוש בשירותי ענן שונים כמו אלו המתוארים במאמר הם גם קלים לביצוע, העלות שלהם זולה בהשוואה לכל פתרון אחר וגם מדובר בשירות מאובטח ומתוחזק כראוי כך שכל הקבצים שלכם שמורים היטב במקום מרוחק ממכם, כזה שיבטיח שימוש שבהם במקרה הצורך, של כל בעיה שלא תתרחש במחשב שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20286 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19361 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191303 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191374 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191358 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191414 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192424 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172586 צפיות
בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175159 צפיות
אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162205 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152127 צפיות
בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151739 צפיות
במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151533 צפיות
המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151112 צפיות
אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica