חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לרכוש שם מתחם במהירות ?

מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/20151739 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במידה והגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים באתר אינטרנט לעסק שלכם הרי שראשית כל חשוב שתבחרו כתובת אינטרנט עבור אותו האתר – כתובת זו מוגדרת כדומיין (שם מתחם) ורצוי לרכוש אותה כמה שיותר מהר. עוד במאמר הבא. בניית אתר אינטרנט הינה תהליך שעליכם לעבור אם אתם רוצים שלעסק שלכם תהיה נוכחות ברשת האינטרנט ואין זה משנה אם מדובר באתר תדמיתי בלבד או אתר מסחרי עם אופציות לרכישה און ליין וכדומה. בעת שניגשים לבניית אתר אינטרנט רצוי ראשית כל לטפל בעניין של רכישת דומיין (שם מתחם) עבורו, שכן דומיין זה יהווה את כתובת האינטרנט של האתר ברשת ויאפשר לגולשים להקליד אותו ולהגיע אל האתר שלכם. קניית דומיין הינה תהליך קצר וקל יחסית שניתן לבצע עצמאית או להשאיר לידיה של חברת בניית האתרים שבחרתם, אך מצב זה מומלץ פחות ונסביר על כך בהמשך. תהליך קניית דומיין לאתר האינטרנט שלכם: בוחרים רשם דומיינים לאחר חיפוש בגוגל והשוואה בין מספר רשמי דומיינים שמבקרים באתר שלהם. חשוב להשוות בעיקר בין:

 • מחיר עלות דומיין מהסוג שאתם מחפשים לרכוש, כאשר הרשמים מציעים דומיינים בקשת שבין 50 ל 80 ₪ במרבית המקרים.
 • מערכת ניהול דומיין הכלולה במסגרת רכישת הדומיין, שכן כל רשם דומיינים מעניק מערכת ניהול דומיין שונה מעט, אם כי רובן עונות על הצרכים הבסיסיים של כל בעל דומיין וכוללים אפשרות לעדכון פרטים, העברת בעלות בעתיד, הכוונה לשרתי האחסון של האתר וכדומה.
 • התרשמות מקצועית מהאתר של רשם הדומיינים ותחושה נוחה "לעשות עסקים" עמו, כמו גם בדיקה כי הוא אכן בעל רישוי סחר של דומיינים מטעם איגוד האינטרנט וכי מדובר בחברה אמינה הקיימת מזה מספר שנים רב ולא משהו חדש ברשת האינטרנט.
 • לאחר שבחרתם רשם דומיינים מתאים עבורכם, הגיע הזמן לבחור דומיין. כאן מומלץ להחליט מראש במה מעוניינים ומה מחפשים, ובעיקר להתמקד סביב:
 • האם בוחרים בדומיין עם סיומת מקומית דוגמת .co.il או כזו בינלאומית דוגמת .com?
 • האם בוחרים בדומיין בעברית דוגמת .co.ilרפי-חשמלאי או דומיין לועזי דוגמתrafielectric.com  וכדומה?
 • ומעבר לכל אלו להבין כי מרבית הדומיינים תפוסים כיום ורצוי לחשוב מראש על מספר דומיינים אפשריים ולהכין רשימה מסודרת לחיפוש אחר דומיין מבוקש מהרצוי ביותר ועד הפחות רצוי עבורכם.
 • כעת כל שנותר לכם הוא למלא פרטי בעלות עבור הדומיין שבחרתם ולשלם עבורו בכרטיס אשראי. בסיום התהליך תקבלו מייל המאשר את רכישת הדומיין לשנה אחת עם אפשרות חידוש לשנה נוספת באותה העלות בתום השנה.

   

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:
   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

  מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20286 צפיות
  חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

  מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19361 צפיות
  כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

  מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191303 צפיות
  אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191374 צפיות
  אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191358 צפיות
  שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

  מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191414 צפיות
  ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

  מאת: עידן שלומןשיער08/04/192424 צפיות
  תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

  מאמרים נוספים בנושא אחסון אתרים

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים22/08/172586 צפיות
  בעת האחרונה ניתן לשמוע יותר ויותר על אחסון אתרים באמצעות שרתים וירטואלים או שרתי VPS בשמם המקורי. שרתים אלו חוללו מהפכה בענף אחסון האתרים המנומנם והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם טוב יותר. המאמר הבא נועד לעשות מעט סדר בנושא זה.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים05/06/175159 צפיות
  אם השקעתם את רוב זמנכם וכספכם באתר שמטרתו להשיג לכם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי כדאי שתחשבו גם על אחסון אתרים. איפה אתם מתכוונים לשמור את השרת שלכם? אילו השפעות יש לבחירת שרת וירטואלי נכון או אחסון אתרים מותאם? עומדים לרכוש חבילת אחסון אתרים? אל תשכחו לבחור גם לפי מאפיינים שמטרתם להשפיע על חווית הגולש.

  מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162205 צפיות
  האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/152127 צפיות
  בשנים האחרונות בעלי אתרים ישראליים רבים נוטים לחפש אפשרויות של אחסון אתרים בחברות אחסון זרות על פני אלו הישראליות, בעיקר עכב המחיר. אך האם הסיבה מוצדקת?

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151741 צפיות
  שירותי ענן שונים דוגמת אלו המשמשים לגיבוי או אחסון קבצים חשובים הולך וצובר תאוצה והסיבות לכך רבות. עוד על כך במאמר הבא.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151533 צפיות
  המודרניזציה והטכנולוגיה המתקדמת הגיעו לא מזמן גם לעולם אחסון האתרים וכיום עוד ועוד בעלי אתרים מעדיפים לעבור לאחסון על גבי שרת וירטואלי על חשבון שרת שיתופי. מדוע הדבר מתרחש במאמר הבא.

  מאת: עידן שלומןאחסון אתרים15/10/151112 צפיות
  אתרים בעלי תנועת גולשים ערב, פעילות גולשים בתוך האתר ובעיקר כאלו הנחשבים בעלי קבצי תוכן רבים, דורשים שירותי הוסטינג איכותיים במיוחד ומומלץ כי ישכרו גם שירותי סיסטם לניהול חבילת האחסון שלהם. עוד על כך במאמר הבא.

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica