חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה לא מספרים לכם שיש מחיר לשלם?

מאת: רוני אקרמןשיווק באינטרנט16/02/20101648 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חברים יקרים,

חלק מהעוסקים בענף שלנו - ענף השיווק הרשתי/מרושת ונודדים במרחבי הסייבר בציד אחרי מועמדים, מתחזים למורי שיווק רשתי ויעשו הכל כדי להסביר לכם למה נורא כדאי לכם להצטרף אליהם, ללמוד מהם ולקחת מהם דוגמא אישית.

לי אישית, יש בעיה עם העובדה שילדים זבי חוטם שרק אתמול סיימו קורס ב"איך לעשות סרטים ליו-טיוב ולפרסמם בגוגל", ילמדו אותי היום, כיצד להפוך למרשת מצליח.

הבעיה הנוספת שלי היא שאף אחד מהם (שגם אין לו ניסיון של יותר מחודש חודשיים בתעשייה), לא באמת מספר לכם מה המחיר שיש לשלם כדי להצליח בעסק שלנו.

אין לי דרך אחרת לומר זאת;לעיסוק שלנו יש מחיר!!!

מי שמוכן לשלם את המחיר, יקצור את התוצאות. מי שמתפשר - שיבין שהוא מתפשר על התוצאות ומי שלא מוכן לשלם את המחיר - שלא יבוא בתלונות לאף אחד.
איפה הבעיה? שאלה שלא מוכנים לשלם את המחיר, גם לא לוקחים אחריות. הם פורשים מהעסק לאחר חודשיים-שלושה, או 5 חודשים, במקרה הכי טוב ואז את מי הם מאשימים?
נכון!את החברה, את ה"פירמידה", את התכנית העסקית.ואת מי לא?

אז, חברים, לעיסוק שלנו יש מחיר:
1. זה עסק! התייחסו אליו כך - לא משנה כמה שעות בשבוע החלטתם להקדיש לזה. בשעות האלה עשו אך ורק את העסק! התמקדו בטלפונים, בהכנת חומרים, בפגישות עם מצורפים ותמיכה בהם, לימוד העסק, עידכון אתרי האינטרנט שלכם או הדפים שלכם באתרים חברתיים ועוד. גם אם בחרתם לעשות את העסק שלנו רק 5 שעות בשבוע, הקפידו שכל חמש השעות תהיה אך ורק של העסק. אם הייתם יושבים בחקירה במס הכנסה, לא הייתם עושים שום דבר אחר באותו הזמן, נכון? אם הייתם יושבים בעניין חושב אצל עורך הדין שלכם, לא הייתם עושים שום דבר אחר באותו הזמן, נכון?
אפילו לא עונים לסלולרי.
כך גם בעסק שלנו!

2. התמידו! - זה עסק שנבנה עם הזמן. אין כאן ניסים ונפלאות. לא מתעשרים בעסק הזה תוך 3,4 ואפילו לא 8,9 חודשים. בעסק שלנו יש את עקרון ה- 1-3-5-7-10: קחו בחשבון שבתוך שנה תכסו את ההשקעה, אחרי 3 שנים תתחילו להרוויח הכנסה נאה מאד, שתהיה יותר מפי2, 3 או 4 ממה שהרווחתם במשרה מלאה בעיסוק אחר. אחרי 5 שנים תתחילו להתעשר ואחרי 7 שנים יהיה לכם ניסיון עצום וידע בלתי נדלה שיאפשר לכם לחיות את החלומות שלכם מעבר לכל דמיון. רק תתמידו. אה, כן. אחרי 10 שנים, תהפכו לאגדות חיות. תהפכו לאנשים שמרוויחים מעל מיליון דולר בשנה בעסק שלנו.

3. הקדישו זמן למצורפים שלכם! - עזרו להם להצליח בעסק. שבו איתם,למדו אותם, תעזרו להם בפגישות הראשונות ובמצגות הראשונות. העסק שלנו הוא עסק של נתינה. כי מי שנותן - מקבל. וזה לא סתם. שימו לב שהמילה "נתן" עובדת משני הכיוונים. מימין ומשמאל. זה אומר שמי שנותן, מקבל חזרה. תנו ערך מוסף למצורפים שלכם. תצרו אצלם ערך לעסק, למוצר, לשליחות. זה ישלם את עצמו בגדול.

4. היו מוכנים לספוג רסיסים! - תמיד יימצאו החוכמולוגים שידעו להסביר לכם בדיוק מדוע לא תצליחו בעסק ומדוע זו פירמידה ומדוע זו רמאות ולמה המוצרים לא עובדים ועוד ועוד. היצמדו למצליחנים ותצליחו. היצמדו ללוזרים ומהר מאד הם ימשכו אתכם למטה ותיראו כמותם.

דבר אחרון שיש לי לומר לכם.

בניגוד לכל אותם "ילדי פלא" שמוכנים ללמד אותי כיצד להרוויח המון כסף מבלי לצאת מהבית, אני אומר לכם, כדי לעשות את הכסף הגדול באמת בתעשייה שלנו, חייבים לצאת מהבית וחייבים לפגוש אנשים.  הטכנולוגיה, מהירה ואינטרנטית ככל שתהיה, לא תביא לכם צירופים!!!!  בסופו של היום אנשים עושים עסקים עם אנשים ולא עם תוכנות או אתרים.

רוצים סיפור אישי?  בבקשה!

לפני כשבועיים, פנתה אלי מישהי מקנדה, שהגיעה לאתר האינטרנט שלי, בחיפוש שלה אחרי הפטנט העולמי של שמן המרווה המכיל אומגה3 עימו אני פועל ואותו אני מפיץ.  בתום התכתבות ארוכה ושיחות טלפוניות, היא אמרה לי שהשבוע יגיע לישראל השותף שלה כדי לפגוש אותי.  רק אחרי פגישה עסקית, בת שעה, במשרדי המיזם העסקי עימו אני עובד, החליט השותף שלה להצטרף אלינו והוא יהיה המפיץ הראשון בעולם שלנו, בקנדה.

הוא לא הצטרף לתוכנה, הוא לא הצטרף לאתר אינטרנט, הוא אפילו לא הצטרף ל"בוא לעשות כסף מבלי לזוז מהבית".  הוא הצטרף אלי, לאדם שפגש והתחבר אליו.  הוא התחבר לחזון של מוצר וחברה שהוא ראה בעיניים שלו

הזכירו לעצמכם מדוע אתם בעסק הזה. תקראו ספרי צמיחה אישית. תארגנו לכם את רשימת המטלות שלכם לשבוע הבא. ארגנו מחדש את רשימת המועמדים שלכם וצאו לדרך בשבוע הבא, תוך ידיעה שאתם מוכנים לשלם את המחיר כדי להצליח.

כי זו עובדה חד משמעית; יש לנו דרך טובה יותר!!!צאו והציעו אותה לאהוביכם וחבריכם.

בידידות ושותפות
רוני אקרמן

www.marvalouslife1.yolasite.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רוני אקרמן

MMLT

מאמן אישי ועסקי להצלחה אישית ופיננסית

יזם איכות חיים

054-4266056

www.marvalouslife1.yolasite.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוני אקרמן

מאת: רוני אקרמןתוספי מזון07/03/102592 צפיות
בשבוע שעבר הוגשה תביעה משפטית נגד 8 ענקיות המייצרות אומגה 3 מדגים. החברות האלה הורגות אותנו במודע. תקראו ותזדעזעו.

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/183502 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/171911 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/161610 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/162458 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/152219 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/152636 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

מאת: רוי ורלשיווק באינטרנט09/04/151805 צפיות
Credit cards are a handy way to purchase things without making instant payment. Continue reading this guide in order to get good credit card tips. This gives the credit card issuer the most opportunity to find the person responsible. This will also the best way to make sure that you are not held responsible for too many unauthorized charges. You can usually report fraudulent activity through a simple email or phone call to the credit card company.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica