חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיפה---מהן הפעולות והתובנות שיזמים מצליחנים עושים...?

שלום קורא יקר,

השבוע רציתי לבחון ביחד איתך את המשמעות של להיות יזם, מהן  הפעולות ,התכונות, התובנות שיזמים מצליחנים עושים ?

אנחנו יזמים ! . (נקודה)

 לעיתים אנשים אינם מבינים, כי יזמות היא אינה דבר של מה בכך ..

קיים תהליך מסוים שאותו עוברים כל היזמים המצליחים עד שהם מגיעים לכך. ליזם אמיתי יש צורת חשיבה שונה מרב האנשים, הוויה שונה, ודרך התנהלות שמייחדת אותו ואת הפעולות אותן הוא נוקט.

קיים מדע מדויק בתחום היזמות , ולכן עלינו להמשיך ולרכוש ידע וליישם את מה שלמדנו בכדי להתקדם.

כשאתה יזם, אתה ורק אתה אחראי על היצירה שלך, במיוחד בתעשייה שלנו !

וכשאתה מבין זאת לעומק אתה יכול להתחיל וליהנות מהיתרונות שהתעשייה שלנו מספקת.

ברגע שתובנה זו מכה בנו , אנו מבינים כי התפתחות אישית היא המפתח האמיתי להצלחה בתעשייה שלנו. זהו המפתח בעזרתו נהיה יותר ונוכל להעביר יותר בכדי ליצור את מכונת העושר והאושר...

לפתע השינוי מתחיל לחלחל לעומק, לפתע זה לא רק בגלל הכסף אלא בגלל מה שגורם לכסף להגיע אלינו, וזהו ההבדל בין האפשרות להתפרנס , או לחוות שפע אמיתי בחיינו.

זוהי הסיבה בגינה אני חולקת עימך את הידע אותו אני רוכשת, זוהי הסיבה בגינה אני משקיעה הרבה מאוד כסף בקורסים עסקיים למיניהם, בספרים ובכל מה שירחיב את מעגל הידע שלי, אני יודעת שבכדי להרוויח יותר עליי להיות יותר, בכדי לקבל יותר עליי קודם כל לתת מבלי לצפות לתמורה ולהתאכזב כשדברים לא זזים בקצב שלי.

זוהי הסיבה לכך שקיבלתי החלטה ללמוד אודות השפע !

כשאני אומרת שפע למה בעצם אני מתכוונת... אם נעבוד קשה סביר להניח שנרוויח כסף, ואם נעבוד ממש ממש אבל ממש קשה נרוויח אפילו יותר כסף מבלי להזדקק לכל הידע אותו אני חולק איתך.

אני מדברת על שפע אמיתי, כזה שברגע שיוטמע בחיינו, הכסף יגיע כתוצר לוואי, הכסף יגיע מעצם המהות שלנו, זהו יהיה משהו פנימי בתוכנו...

אנשים שחיים כך, ידעו ליצור עושר חדש בחייהם גם אם יתחילו מאפס.

קח לדוגמא את דונאלד טראמפ שנהיה מיליונר ,ירד מנכסיו, חזר לנקודת ההתחלה, אך מהר מאוד טיפס למעלה בחזרה, שילש את נכסיו ויצר הון גדול עוד יותר, זהו שפע אמיתי זו המהות של האיש, זו האנרגיה החיובית שהוא צבר ואיתה הוא מתהלך...

השפע הוא בבואה של השמחה, החכמה, האהבה, הנתינה, הענווה, הידע, האנושיות והחמלה שבתוכנו...

מבחינתי הערכים הללו שווים הרבה יותר מכסף, זו המורשת אותה אנו מנחילים למשפחה, לחברים ולאנשים איתם אנו באים במגע יום-יומי, זה מה שאנו משאירים אחרינו לדורות הבאים...

מה שישאיר חותם אמיתי בחיינו אלו הם הערכים שרשומים למעלה, אלו הם הערכים בעזרתם ההצלחה לה כולם מייחלים תגיע מהר יותר ובקלות רבה יותר..

 זוהי המהות של שיווק אמיתי ונכון, כזה שיגרום למועמדים וללקוחות להמשך אלינו. זה השיווק אותו בחרתי לאמץ וללמד בארגון שלי. זהו אותו כוח משיכה שעליו מדברים כ"כ הרבה, ומי שראה את הסרט "הסוד" מבין בדיוק על מה מדובר.

שמחתי לחלוק איתך את הידע שצברתי מתוך המסע שלי להצלחה

אם מחפש שינוי בחיים הלינק הבא בשבילך  לחץ כאן!

מאחלת לך יום מוצלח ומלא חיוכים..

שלך

הילה מלכה-אור להב

http://www.new-project1.com/

יזמית ומומחית ליצירת הכנסות מהאינטרנט - שיווק ומיתוג אינטרנטי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הילה מלכה-אור להב

מייסדת הסוד הקטן להצלחה הגדולה

http://www.new-project1.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הילה מלכה-אור להב

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט23/07/101452 צפיות
שלום קורא יקר, היום אדבר על קידום שיאפשר לך לקחת את העסק שלך לשלב הבא לקבל דירוג גבוה במנוע החיפוש בגוגל ולייצר לידים באופן אוטומטי, כן כן ...שמעת נכון! ראשית לקידום הזה קוראים בלוג מהו בלוג? בלוג הוא פלטפורמה אינטרנטית. יומן שמנוהל ברשת, בו תוכל לפרסם תמונות, סרטונים ומאמרים המאפשרים לך לתת ערך לקוראיך ולעוקבייך ברשת למה כדאי לנהל בלוג ?

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט10/07/101522 צפיות
היי קורא יקר, היום נעצור מחשבה ונביט מהוא באמת הנושא שמעסיק את רובנו להצלחה. הנושא עליו נתמקד היום הוא נושא ה– "הצלחות" אם נעצור מחשבה ונביט סבבינו נראה שמליוני אנשים רוצים להצליח ולהגיע אל יעדם,

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט05/07/101347 צפיות
שלום קורא יקר, המסר הבא מיועד לכל מי ששוקל לקפוץ מדרגה באופן מקצועי וממוקד ולשלב ערוץ שיווק נוסף ליצירת הכנסה נוספת, אם אתה בעלים של עסק המאמר הבא מוקדש לך. אם אין לך עסק קטן, אני ממליצה לך להמשיך לקרוא עוד דקותיים ואולי גם אתה תתמלא בהחלטה שכיום ניתן לייצר הכנסה מהאינטרנט ובקלות

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק רשתי06/06/101381 צפיות
לפני זמן מה שוחחה איתי אחת המרשתות שהכרתי דרך האינטרנט נשמעת בחורה נחמדה מאוד ונלהבת , וסיפרה לי כי היא נמצאת כבר קרוב לשנה בתחום השיווק הרשתי, אך הצלחה כלכלית עדיין לא הגיעה. למעשה היא אומרת "אני מוציאה יותר כסף ממה שאני מכניסה". בשבועות האחרונים יש לי רצון עז לעזוב למרות שאני מבינה את הפוטנציאל. בקיצור היא אומרת לי : הילה, אני חלוקה בדעתי, מה את יכולה לומר לי שיעזור לי לקבל החלטה ?

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק רשתי06/06/101313 צפיות
האם גם לך קרה שזיהית מועמד (שאתה חושב שהוא מאוד טוב) מכר טוב שלך וניסית להראות לו שהוא יכול להרוויח הרבה כסף אם הוא יצטרף – אבל משום מה הוא היה אטום לכל דבר שדיברת אליו ? מאמינה שכן, זה אכן קורה לכולם בשיווק רשתי ואם זה עדין לא קרה לך – מעולה! כעת תלמד להמנע שגם לך זה לא יקרה. איפה הבעיה ,למה המועמד כך מגיב? 1, אתה החלטת שהמועמד רוצה את ההזדמנות שלך ושהוא צריך להצטרף אליך, אתה "בא" ומשכנע אותו או אפילו כופה עליו את ההזדמנות שלך משום שלדעתך הוא יכול להצליח בה.

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט28/05/101233 צפיות
שלום חברים, היום אני הולכת להציג את החשיבות הרבה מאחורי שיווק האינטרנטי כמה היא עצומה ואיך ניתן לשמור על מערכות יחסים עם לקוחות ומועמדים שלך! לא חדש שכיום בעזרת רשתות חברתיות,(פייסבוק, קפה דה מרקר ,טוויטר ועוד...) ובלוגים קל לעשות זאת. יחד עם זאת קיים אצל האנשים חשש להיחשף לציבור בצורה גלויה שכזו, או להשאיר פרטים באתרים כאלו ואחרים שיציפו אותם בדואר-זבל לאחר מכן.

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט04/04/102131 צפיות
היום אני הולכת לחשוף אותך לחמשת השלבים האפקטיביים ביותר ליצירת תנועה לאתר שלך, ברור כשמש שפרסום באינטרנט בעזרת קידום אתרים ממומן , הינו אחת הדרכים האפקטיביות ביותר ליצירת תנועה לאתרך, קידום אתרים ממומן נעשה בשני מקומות עיקריים : מודעות פרסום במנועי החיפוש,ומודעות פרסום ברשתות תוכן. השקת קמפיין בגוגל אדוורדס של מודעות פרסום ממומנות, היא עבודה פשוטה וניתנת לכל אחד, אך חשוב ביותר להצלחה בזרימת התנועה הוא התמדה במעקב ובקרה באופן שוטף. לפנייך חמשת השלבים ליצירת קמפיין פרסומי מוצלח בגוגל אדוורדס:

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/183502 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/171911 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/161610 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/162458 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/152219 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/152636 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

מאת: רוי ורלשיווק באינטרנט09/04/151805 צפיות
Credit cards are a handy way to purchase things without making instant payment. Continue reading this guide in order to get good credit card tips. This gives the credit card issuer the most opportunity to find the person responsible. This will also the best way to make sure that you are not held responsible for too many unauthorized charges. You can usually report fraudulent activity through a simple email or phone call to the credit card company.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica