חפש מאמרים:
שלום אורח
05.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החלפת או קניית רכב - ומימון הרכב

מאת: Nirit Shalomהלוואות03/03/2010978 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מעוניינים לקנות רכב? להחליף את הרכב הקיים ברכב מתקדם יותר? ברכב חדש?
מזל טוב!

ריכזנו עבורכם את המידע הראשוני בנושא ואת האופציות העומדות לפניכם.

בשלב הראשון, דעו כי בעת ההחלפה קיימות מספר אופציות ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

האופציה הראשונה, היא כמובן קניית רכב חדש – מבין החברות ויבואני הרכב.
באם בחרתם באופציה זו, יש לקחת בחשבון כי במהלך השנים הראשונות ירידת הערך היא הגדולה ביותר (בין 15 ל- 20 אחוז בשנה הראשונה); אולם, בבחירה זו תקבלו כמובן את היכולת ליהנות מרכב חדש, תקין, חדשני ואיכותי.
לחילופין, ניתן לרכוש רכב יד שניה. בבחירה זו יש לקחת בחשבון כי תצטרכו להתפשר על מרכיבים מסוימים וכמובן – יש לדאוג לבצע בדיקת תקינות לרכב במכון מוסמך לפני הרכישה.

בכל אחת מהאופציות, זיכרו כי רכישת רכב היא הוצאה גדולה ומשמעותית ולכן יש להשקיע מחשבה ומאמצים לביצוע חישובים כלכליים נכונים ובדיקה מלאה של כלל מקורות המימון הקיימים למטרה זו של מימון רכב.

בשלב השני, לאחר שהחלטתם איזה רכב ברצונכם לרכוש, עומדות בפניכם חמש אפשרויות כלכליות:

1. תשלום במזומן – היא אופציה שלרוב תקנה לכם זכאות להנחה כלשהי מהחברה ומתוך כך כמובן תעלה רמת הוודאות של העסקה ושל המחיר הסופי הכולל אותו תשלמו בעבור הרכב.

2. לקיחת הלוואה מהבנק – למטרת הרכישה, היא בהחלט אופציה, אולם יש לקחת בחשבון כי הבנקים גובים ריביות גבוהות בעבור עסקאות כאלו וכמו כן עמלות מסוגים שונים, כדוגמת עמלות השורה ועמלת פתיחת תיק.
היבט נוסף של אופציה זו הוא מסגרת האשראי; יש לוודא טרם לקיחת ההלוואה כי לא תיחסם מסגרת האשראי שלכם בעקבות כך.
באם בחרתם לקחת הלוואה מהבנקים, דאגו להוסיף את העמלות והריביות לעלות הרכב כך שתוכלו לדעת את המחיר הסופי אותו תשלמו עבור הרכב (יש לבצע פעולות היוון לערכי התשלום העתידיים על מנת להשוות בצורה נכונה).

3. הלוואה חוץ בנקאית – כיום ישנם גופים רבים אשר מעמידים לרשות הצרכנים הלוואות חוץ-בנקאיות; לקיחת הלוואה מגופים אלו לא תפגע או תחסום במסגרת האשראי ומתוך כך יתרונה המרכזי; יש לוודא כי ההלוואה נלקחת מגוף אמין וחוקי.

4. הלוואה מיבואני הרכב – היא אופציה נוספת ברכישת רכב חדש.
לרוב גופים אלו מעניקים הלוואות בתנאים טובים באופן יחסי, אולם זוהי אפשרות ממשית למי שרוכש רכב חדש בלבד.

5. ליסינג מימוני – היא שיטת מימון בה נחתם חוזה בין חברת הליסינג ללקוח, המפרט את הסדר התשלומים לרכישת הרכב. בשיטה זו הלקוח לא משלם את העלות המלאה של הרכב אולם באחריותו לעמוד בכל ההוצאות השוטפות של אחזקת הרכב (טיפולים, רשיון, ביטוח, דלק וכו'); בתום מספר שנים ולקראת תום החוזה בין הלקוח לחברה, יכול הלקוח לשדרג את הרכב.

בכל אופציה שתבחרו, זכרו כי קניית רכב היא עסקה גדולה ומשמעותית ולכן מומלץ לערוך סקר מקיף ונרחב והשוואה בין התנאים המוצעים בכל אחד מהגופים ובכל אחת מהאופציות.

בהצלחה.

 תגיות המאמר: מימון, מימון לרכב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Nirit Shalom

מאת: Nirit Shalomניקיון14/08/12746 צפיות
חשבתם שאתם יודעים הכל על רובוט שואב? חשבתם שזה מכשיר מותרות לעשירים בלבד? חשבתם שאתם יכולים לעשות את כל עבודת הניקיון הזו בעצמכם? טעיתם ובגדול. תנו לי לספר לכם ארבע עובדות על שואב אבק רובוטי שאין שום סיכוי שידעתם בגלל שעוד לא קראתם את המאמר הזה.

מאת: Nirit Shalomמשחקי אונליין27/03/112281 צפיות
חיות המחמד שלנו יקרות לנו ונחשבות לבן משפחה נוסף. מעבר לעובדה שאנו מחויבים לספק להם מזון ובית חם למחיה רבים רוכשים משחקים שיעסיקו את בעל החיים במהלך היום. מקורם של כל חיות המחמד הוא בטבע.

מאת: Nirit Shalomהשקעות27/07/10962 צפיות
אם צברת סכום כסף פנוי להשקעה, אך סכום זה עדיין אינו מספיק לפתיחת תיק השקעות, יש פתרון עבורך - תיק קרנות נאמנות!

מאת: Nirit Shalomהשקעות18/07/101256 צפיות
כולנו חוסכים כסף. השאלה היא מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? התשובה לשאלה זו טמונה בסכום שהצלחת לחסוך. אם חסכת סכום של כ- 250,000 ש"ח ומעלה, ניהול תיק השקעות אישי הינו הפתרון האידיאלי עבורך.

מאת: Nirit Shalomחוק ומשפט - כללי07/07/101121 צפיות
מחאת העובדים הזרים בישראל הולכת וצוברת תאוצה מיום ליום. אלו הן לא רק ההפגנות או הפסקות העבודה היזומות

מאת: Nirit Shalomקרנות נאמנות07/07/101373 צפיות
קרן נאמנות היא מכשיר פיננסי המאגד כספים של משקיעים שונים למטרת השקעה בניירות ערך. יחידות הקרן נקראות יחידות השתתפות וכל אחת מהן מקנה זכות שווה בנכסי הקרן. לכל קרן מפורסם תשקיף אשר מפרט את מדיניות ההשקעות.

מאת: Nirit Shalomפסקי דין05/07/101098 צפיות
כניסת נגיף לגוף האדם, לא תחשב כתאונה, אלא כמחלה ולפיכך אין זכאי התלמיד לתשלום תגמולי ביטוח על פי פוליסת תאונות אישיות לתלמידים.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20894 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161211 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161147 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16964 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161046 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16989 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16980 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica