חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם השיווק רשתי עובד..? כל האמת על שיווק רשתי

היי קורא יקר,

היום אני ולכת להעניק לך- 4 נקודות ערך בנושא מאוד מאוד חשוב עבורך ובעיקר עבור העסק שלך...  

אבל לפני הכל חייבת לשתף אותך מה קרה לי לאחרונה...

נחשפתי לאחרונה בתנועה אדירה של אנשי שיווק רשתי שהחליטו לעשות "שיווק אינטרנטי" ..

מה הם עושים..? הם נודדים בציד ברשתות חברתיות אחרי מועמדים ולקוחות ומציגים עצמם כמומחים תחום "שיווק רשתי" כאשר יעשו הכל על מנת להסביר לך למה כדאי  לך להשתלב להזדמנות שלהם, ללמוד מהם כדוגמא אישית איך ניתן לייצר הכנסה פאסיבית..לתופעה הזו נתקלתי לא פעם השבוע כאשר פנו אליי מס' משווקים רשתיים ברשתות חברתיות חלקם הציעו לי מוצר וחלקם הציעו לי להצטרף להזדמנות שלהם,והחלטתי לשתף אותך ,

מה שהבחנתי היא שרובם כלל לא יודעים מהוא שיווק אינטרנטי ומזה כלל שיווק רשתי "ומוכרים" סיפורי הצלחה של הכנסה פאסיבית בת 6 ספרות וכהנה וכהנה.. שבעודו רק מצטרף טרי הוא עצמו עוד לא "השתכנע" לרעיון של השיווק הרשתי (נכנס למשוואה של ניסוי ותהייה) עוד טרם יודע אם הוא ישאר עד סוף החודש במידה ו"ישכנע" אחר להצטרף אליו,

אותם " חובבנים " גורמים לשם רע גם לחברה בהם הם פעילים ובעיקר לשיטה כולה, מה שעוד לא הבחינו אותם"חובבנים" שרשתות חברתיות לא נועד לשיווק ומכירה! רשתות חברתיות הם פלטפורמה לרקימת יחסים ולא למכירת מוצרים והזדמנויות !!

 זה כמו להיות במסיבה המונית עם המון אנשים זרים ולהתחיל לפנות לאותם הזרים ולשכנע אותם לקנות מוצר או להצטרף להזדמנות ..!

קורא נכבד, שיווק אינטרנטי זו תורה שלמה, מי שלוקח חלק בתעשיית שיווק הרשתי האינטרנטי עליו לדעת את התורה ויותר מזה שיווק אינטרנטי זה מסלול לטווח הארוך ,על מנת לקצור את הפרות עליו להיות אדם סבלני ,מאמין והכי חשוב מתמידן.
והסטטיסטיקה מעידה על כך, שרק כ-3% יצליחו בשיטה המסורתית  ו- 97% יכשלו וינשרו בדרך..

והשאלה היא.. למה?

מאוד פשוט, הם קונים "חלום" – "תוכנית להתעשרות מהירה" לא מתמידים בפעולות, לא מאמינים לכלום ובטח לא בעצמם, לא מגיעים לתוצאות אחרי חודשיים-שלושה, או ארבעה ואז הם פורשים ומה קורה אז..? מתחילות האשמות...את מי הם מאשימים?
בהחלט ! את החברה "הפרמידה הזו", את האפליין שלא השקיע בהם זמן, את התכנית התגמול שלא הניבה ורק את מי הם לא מאשימים?
את עצמם... הם לא מסוגלים לקחת אחריות על מצבם מאמינים שהכשלון טמון באחרים!

 אני דוגלת באמת,ושואפת לשנות את המשוואות והסטיגמות שנוצרו להן בדרך..

לפניך ארבעת הנקודות העיקריות לשלב הראשוני בעסק :

1. שר"ש כמו כל עסק - בהתחלה נדרשות מס' שעות שבועיות . על מנת לייצר תוצאות המתפרשות לכסף, עליך לעשות מס' פעולות כגון: רשום לך מטרות ויעדים- לאן אתה רוצה להגיע עם העסק ?,למה לעשות את העסק ?, הקדש זמן ללימודים והעשרת הידע בעסק, אם בחרת לקחת חלק בתעשייה ויש לך  רק 12 שעות בשבועיות להקדיש לעסק, תן מעצמך את מיטבך שכל ה-12 השעות שאתה מקדיש יהיו ממוקדות ומפוקסות למטרות שהצבת לעצמך באמת.

2. התמדה- נדרשת סבלנות ואמונה ,זה עסק שנבנה עם הזמן, זו לא "נוסחה להתעשרות מהירה" על מנת להגיע לתוצאות נדרשת עבודה ,זכור שהשנה הראשונה בעסק היא בעיקר מתבססת על למידה והרחבת הידע, על מנת שתתמקצע בבניית ארגון שיתרחב ל-בין לאומי שיאפשר לך בסופו של עניין למינוף של זמנך היקר,

3. תשתדל להיות בסביבה חיובית ,אוירה שלילית מדבקת. היצמד למצליחנים – חסר לך מידע אל תנחש תתייעץ עם המומחים, יעוץ שלא ממומחה יגרום לך לגניבת החלום ! (בימינו לא חסרים גונבי חלומות הם מתרבים ראה הוזהרת)

4. הצטרף אליך מועמד לצוות..מזל טוב הקדש לו את הזמן, תעניק לו ,למד אותו את הדרך והסודות הרבים בסופו של דבר זה עסק עם שיכפול, העסק הוא עסק של נתינה  מי שנותן – בסופו של דבר מקבל!.

והדובדבן שבקצפת...

הזכות הגדולה בעסק הזה זה לא הכסף, לא המינוף, לא המוצר ,וגם לא ההתפתחות האישית שצברת...

הזכות העילאית זו הנתינה שבעזרת הצלחת לעזור לכמה שיותר אנשים להגיע ליעודם וחלומום חשבת שזה נגמר פה..?

לא.. אותם אנשים שעזרת להם להגיע לחלומם ויעודם עוזרים לרבים אחרים להגיע לחלומם ויעודם  וזה הבונוס העילאי זה מה שדיבר אליי כאשר נחשפתי בפעם הראשונה.

זהו להפעם במידה ואתה מפיץ בשיווק רשתי אתה יודע כעת לא מעט טיפים, על מנת להתקדם ולהתפתח ממליצה לך לממש  את אותם סודות שאני חולקת איתך .

זהו להפעם מוזמן להמשיך ולעקוב אחריי בפייסבוק לחץ כאן !,

לקבלת מידע נוסף לחץ כאן!

שלך

הילה מלכה-אור להב מייסדת   " הסוד הקטן להצלחה הגדולה"

 יזמית מומחית לייצירת הכנסות מהאינטרנט  ולשיווק ומיתוג באינטרנט ,

 המכתב כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לשני המינים בהתאמה

 כל הזכויות לפרסומים, לסרטונים, ולתוכן שמורות להילה מלכה-אור להב

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הילה מלכה-אור להב

מייסדת הסוד הקטן להצלחה הגדולה

http://www.new-project1.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הילה מלכה-אור להב

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט23/07/101452 צפיות
שלום קורא יקר, היום אדבר על קידום שיאפשר לך לקחת את העסק שלך לשלב הבא לקבל דירוג גבוה במנוע החיפוש בגוגל ולייצר לידים באופן אוטומטי, כן כן ...שמעת נכון! ראשית לקידום הזה קוראים בלוג מהו בלוג? בלוג הוא פלטפורמה אינטרנטית. יומן שמנוהל ברשת, בו תוכל לפרסם תמונות, סרטונים ומאמרים המאפשרים לך לתת ערך לקוראיך ולעוקבייך ברשת למה כדאי לנהל בלוג ?

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט10/07/101522 צפיות
היי קורא יקר, היום נעצור מחשבה ונביט מהוא באמת הנושא שמעסיק את רובנו להצלחה. הנושא עליו נתמקד היום הוא נושא ה– "הצלחות" אם נעצור מחשבה ונביט סבבינו נראה שמליוני אנשים רוצים להצליח ולהגיע אל יעדם,

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט05/07/101347 צפיות
שלום קורא יקר, המסר הבא מיועד לכל מי ששוקל לקפוץ מדרגה באופן מקצועי וממוקד ולשלב ערוץ שיווק נוסף ליצירת הכנסה נוספת, אם אתה בעלים של עסק המאמר הבא מוקדש לך. אם אין לך עסק קטן, אני ממליצה לך להמשיך לקרוא עוד דקותיים ואולי גם אתה תתמלא בהחלטה שכיום ניתן לייצר הכנסה מהאינטרנט ובקלות

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק רשתי06/06/101381 צפיות
לפני זמן מה שוחחה איתי אחת המרשתות שהכרתי דרך האינטרנט נשמעת בחורה נחמדה מאוד ונלהבת , וסיפרה לי כי היא נמצאת כבר קרוב לשנה בתחום השיווק הרשתי, אך הצלחה כלכלית עדיין לא הגיעה. למעשה היא אומרת "אני מוציאה יותר כסף ממה שאני מכניסה". בשבועות האחרונים יש לי רצון עז לעזוב למרות שאני מבינה את הפוטנציאל. בקיצור היא אומרת לי : הילה, אני חלוקה בדעתי, מה את יכולה לומר לי שיעזור לי לקבל החלטה ?

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק רשתי06/06/101313 צפיות
האם גם לך קרה שזיהית מועמד (שאתה חושב שהוא מאוד טוב) מכר טוב שלך וניסית להראות לו שהוא יכול להרוויח הרבה כסף אם הוא יצטרף – אבל משום מה הוא היה אטום לכל דבר שדיברת אליו ? מאמינה שכן, זה אכן קורה לכולם בשיווק רשתי ואם זה עדין לא קרה לך – מעולה! כעת תלמד להמנע שגם לך זה לא יקרה. איפה הבעיה ,למה המועמד כך מגיב? 1, אתה החלטת שהמועמד רוצה את ההזדמנות שלך ושהוא צריך להצטרף אליך, אתה "בא" ומשכנע אותו או אפילו כופה עליו את ההזדמנות שלך משום שלדעתך הוא יכול להצליח בה.

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט28/05/101233 צפיות
שלום חברים, היום אני הולכת להציג את החשיבות הרבה מאחורי שיווק האינטרנטי כמה היא עצומה ואיך ניתן לשמור על מערכות יחסים עם לקוחות ומועמדים שלך! לא חדש שכיום בעזרת רשתות חברתיות,(פייסבוק, קפה דה מרקר ,טוויטר ועוד...) ובלוגים קל לעשות זאת. יחד עם זאת קיים אצל האנשים חשש להיחשף לציבור בצורה גלויה שכזו, או להשאיר פרטים באתרים כאלו ואחרים שיציפו אותם בדואר-זבל לאחר מכן.

מאת: הילה מלכה-אור להבשיווק באינטרנט04/04/102131 צפיות
היום אני הולכת לחשוף אותך לחמשת השלבים האפקטיביים ביותר ליצירת תנועה לאתר שלך, ברור כשמש שפרסום באינטרנט בעזרת קידום אתרים ממומן , הינו אחת הדרכים האפקטיביות ביותר ליצירת תנועה לאתרך, קידום אתרים ממומן נעשה בשני מקומות עיקריים : מודעות פרסום במנועי החיפוש,ומודעות פרסום ברשתות תוכן. השקת קמפיין בגוגל אדוורדס של מודעות פרסום ממומנות, היא עבודה פשוטה וניתנת לכל אחד, אך חשוב ביותר להצלחה בזרימת התנועה הוא התמדה במעקב ובקרה באופן שוטף. לפנייך חמשת השלבים ליצירת קמפיין פרסומי מוצלח בגוגל אדוורדס:

מאמרים נוספים בנושא שיווק רשתי

עדיין מתלבט/ת אם לעסוק בתחום שיווק רשתי? מאמר זה יסביר לך מה זה שיווק רשתי, איך הוא עובד, במה שונה משאר העיסוקים – מידע חשוב ושימושי שיסייע לך לקבל החלטה שיכולה לשנות את חייך.

מאת: מאיר סוויסה שיווק רשתי07/09/151974 צפיות
הובלות בחיפה של פריטים בודדים כאשר חושבים על הובלות בחיפה לבטח גם אתם מדמיינים משאית גדולה וצוות סבלים המתמודד עם תכולה מלאה של דירה. לכן, כדאי לדעת כי חברת הובלות בחיפה מציעה גם שירות הובלות של פריטים בודדים כמו מכונת כביסה, מקרר, ספה, שולחן אוכל וכדומה. שירות הובלות של מטענים קטנים ופריטים בודדים מיועד ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ומוצע במחירים הוגנים ומשתלמים. לחברת ההובלות יש צי רכבים גדול ומגוון הכולל גם טנדרים ורכבים מסחריים בגדלים שונים וברשותה גם משאיות להובלות קטנות.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי08/05/151456 צפיות
Managing personal finances takes more than just tracking dollars and cents. It is actually more to do with common sense. Managing your finances is something that is learned and most individuals learn the tough way. Take the following advice seriously and learn to implement positive changes into your finances in order to live a happier and stress free life.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי09/04/151570 צפיות
It is an unfortunate that the topic of bankruptcy is quite common nowadays.The recent downturn has played a large role. You need to educate yourself so that you can simplify the process. This article is going to give you with that knowledge.

מאת: כתיבת מומחיםשיווק רשתי10/12/141427 צפיות
אם לפני עידן האינטרנט, הדרך היחידה למכירת מוצרים הייתה פתיחה של חנות או עסק והצעת מוצרים למכירה לקהל הרחב, הרי שהיום כל אחד יכול להיות מוכר. אפשר למכור פריטים משומשים שנמצאים כבר ברשותנו ואין לנו עוד צורך בהם

מאת: uppersiteשיווק רשתי18/03/146971 צפיות
עם זאת, מה חשוב לדעת? חשוב להבין שאמנם מדובר על "חבילת השיווק האולטימטיבית" אבל אם אדם שאיננו מקצועי מבצע את הפעולות הללו, הרי שלא רק שהדבר לא יהווה קידום יעיל אלא שהלקוח ישלם על עבודה לא יעילה ועלול למצוא את עצמו נענש על ידי גוגל במקרים מסוימים.

מאת: דניאל seoשיווק רשתי10/03/131444 צפיות
כולנו אוהבים לראות סדרות שקשורות לעולם המשפט, יש הרבה מאוד זוהר בעולם הזה, לפחות בטלוויזיה, אבל המציאות היא הרבה יותר קשוחה בזה. במציאות עורכי דין הם אנשים שעובדים מאוד קשה, לא תמיד מרוויחים הרבה כסף ובאמת, נקרעים בין הרצון לחיות בשקט לבין הרצון להתפרנס

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica