חפש מאמרים:
שלום אורח
16.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משרד האוצר - צוות להב"ה שידרג את מרכזי להב"ה עם תוכנת שליטה וניהול לכיתות הלימוד הממוחשבות ברחבי הארץ

חברת Greenware Technologies

נבחרה ע"י משרד האוצר - צוות להב"ה, לספק ל-13 מרכזי להב"ה הפזורים ברחבי הארץ, תוכנות שליטה וניהול כיתות מחשבים בהיקף של 1400 עמדות.

התוכנה שחברת Greenware תספק היא NetSupport School - התוכנה המובילה כיום בשוק פתרונות השליטה והבקרה על כיתות הדרכת מחשבים.

פרויקט להב"ה הינו פרויקט שמטרתו לצמצם את הפער הדיגיטלי בחברה הישראלית ופועל כיום ב-13 מרכזים ברחבי הארץ, בהם נלמדים קורסים בשימושי מחשב וגרפיקה ממוחשבת.

בכל מרכז פועלות למעלה מ-50 עמדות מחשב, שנשלטות ומנוהלות על ידי תוכנת NetSupport School, שמספקת מעטפת מלאה לצרכי המדריכים ומנהלי המרכזים.

NetSupport School משלבת כלים מתקדמים לניטור אחר פעולות התלמידים בזמן אמת, הצגת השיעור לכלל התלמידים בשילוב סימונים על גבי מסך המורה, יכולות לעריכת מבחנים מקוונים, שליטה ובקרה מלאים על יכולות הגלישה של התלמידים, האזנה בזמן אמת לאודיו במחשבי התלמידים, ניהול הדפסות בכיתה ועוד יכולות רבות שיעשירו את יכולות הלימוד בכיתת ההדרכה הממוחשבת.

יכולות נוספות של NetSupport School:

 • שידור מסך המורה לכל התלמידים וגם שידור מסך התלמיד לכל הכיתה או למס' תלמידים נבחרים.
 • כיבוי והדלקת כל המחשבים בכיתה.
 • ניטור ובקרה על ההתקנים שמוכנסים למחשבים בכיתה.
 • שמירת גליון נתונים אוטומטי אודות ביצועי התלמיד במהלך השיעור.
 • ניהול אוטומטי של מערכי שיעור מוכנים מראש.
 • הקלטת מהלך השיעור ושמירתו כקובץ לצפייה מאוחרת.
 • צפייה וניטור על כל מסכי התלמידים בזמן אמת.
 • גלישה משותפת עם התלמידים המאפשרת למורה להנחות את התלמידים לאתרים הרצויים.
 • חסימת גלישה לאתרים ספציפיים וכן חסימה מוחלטת של הגלישה.
 • עריכת סקרים מיידים בקרב כל התלמידים וקבלת תוצאות מידייות.
 •  

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:

  חברת Greenware Technologies משווקת פתרונות תוכנה ייחודיים המאפשרים התייעלות וחיסכון בתחום תשתיות המחשבים.

  BeTwin - פיצול מחשב אישי למספר תחנות עבודה עצמאיות לחלוטין. מאפשר חיסכון אדיר בעלויות מחשבים.

   WinConnect - הופך כל מחשב אישי לשרת טרמינל רב עוצמה המאפשר חיבור מרחוק  של 21 משתמשים ( RDP).

   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת רועי טל

  מאת: רועי טלמחשבים וטכנולגיה - כללי21/07/13784 צפיות
  - זו שיטת עבודה, לפיה המשתמש במחשב בארגון עובד על מכונה וירטואלית שמופעלת משרת מרכזי ולא מהמחשב לידו הוא יושב. למעשה בשיטה זו, מגדירים מכונות וירטואליות רבות על השרת, וכל משתמש שמדליק את העמדה שלו מקבל תחנת עבודה שנמצאת בפועל על השרת ולא במחשב הפיזי שנמצא לידו. שיטת עבודה זו נקראת וירטואליזציה של שולחן העבודה או וירטואליזציה של משתמשים.

  מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/121063 צפיות
  דוגמאות לשימושים במערכת להצגת מידע על מסכי תצוגה: בבתי חולים ומרפאות, קווי יצור במפעלים, בנמלי תעופה ועוד Monitors AnyWhere הינו הפתרון האידאלי למקומות אלו ומאפשר חיסכון והתייעלות בתחום זה.

  מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/12800 צפיות
  האם אתם מחפשים פתרון להצגת מידע על גבי מסכים בארגון ? עד היום הכרתם פתרונות מסורבלים ויקרים להקרנת מידע על גבי מסכים. חיבור מחשב רגיל או רזה (Thin Client) למסכים גדולים. חיבור כרטיס מסך נוסף למחשב שנמצא בקירבת מקום למסך עליו מעוניינים להציג מידע, והקמת תשתית של כבל VGA מהמחשב עד למסך. שימוש במכשירי VGA Extender והקמת תשתית כבלי רשת CAT-5 בין המשדר למסך. Monitors Anywhere מציגה פתרון חדשני ומהפכני להצגת מידע על מסכים

  מאת: רועי טלתוכנה24/08/111328 צפיות
  בזמן האחרון אנו עדים לתופעה מצד חברות המשווקות פתרונות תוכנה לשליטה על כיתה, אשר יוצרות מצג שווא לגבי יכולות המוצר שלהן ומורידים מערכן של התוכנות המתחרות. ברור לנו שמצדכם אין לכם את היכולת לבדוק מי צודק ומי טועה, למי המוצר האיכותי יותר ולמי היכולות העשירות יותר ובסופו של דבר, אתם מסתמכים על השורה התחתונה שהיא – המחיר. אנחנו, בחברת Greenware Technologies, מבינים את עמדתכם ומעוניינים לעזור לכם להבין מדוע תוכנות שליטה לכיתה זה לא כמו בקבוק מים, אלא יותר כמו רכישת רכב (רק הרבה יותר זול...).

  מאת: רועי טלחינוך ולימודים - כללי22/01/111488 צפיות
  מערכת החינוך עומדת בפני קושי רב עם הגעתנו לעשור השני של המאה ה21. מצד אחד ישנו רצון עז לשמור על המסגרת החינוכית של פעם, על עקרונות הלמידה הישנים והטובים. מצד שני, התפתחות הטכנולוגיה המואצת, הכלים החדשים הנכנסים לתוך חיינו מדי יום ביומו והשימוש היומיומי בהם מחייבים את סגלי ההוראה למצוא דרך לשלב אותם בתוכנית הלימוד, אם ככלים ואם כשיעורים בפני עצמם. בכל מוסד חינוכי קיימת היום לפחות כיתת מחשבים אחת, השאלה הנשאלת במאמר זה היא: האם אנו מפיקים את הפוטנציאל הגלום בשעות הלימוד בכיתות המחשבים ?

  מאת: רועי טלמיחשוב ארגוני11/12/101175 צפיות
  מנהלי מחלקות IT בישראל (מנמ"רים) מחפשים כיום את המערכת האיכותית ביותר, שתאפשר שליטה על נכסי המחשוב של הארגון בהיבט התמיכה (HelpDesk), וקבלת התמונה המלאה אודות נכסים אלו והשימוש השוטף בהם.

  מאת: רועי טלתוכנה30/09/101325 צפיות
  אם אתם מחפשים טרמינל סרבר לסביבת העבודה של מקינטוש, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה יוסבר בקצרה אודות הפתרון החדשני - AQUA CONNECT שמאפשר להפוך כל מחשב מקינטוש לטרמינל סרבר. חסכון אדיר ברכישת מחשבי מק יקרים !

  מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

  מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/1924 צפיות
  מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

  מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/182750 צפיות
  מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

  מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182078 צפיות
  כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

  מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/18929 צפיות
  מידע על ספקי כוח

  מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17693 צפיות
  בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

  מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17695 צפיות
  האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

  מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17675 צפיות
  מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica