חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פתרון מהפכני - טרמינל סרבר למקינטוש

מאת: רועי טלתוכנה30/09/20101362 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

מה עדיף,  מק או PC ?

על שאלה זו נלחמים שני עולמות כבר שנים. ישנם יתרונות וחסרונות לשני הצדדים...

היתרונות המרובים של מק הפכו אותו למחשב המועדף על אנשי מקצוע כגון: גרפיקאים, אדריכלים, מערכות עיתונים גדולות, מכללות לעיצוב גרפי - כולם משתמשים במקינטוש.

גל חדש סוחף היום את עולם התיכנות, בעקבות ההצלחה הכבירה של האייפון (iPhone), שמניע מתכנתים רבים לפתח אפליקציות ב-Xcode עבור המכשיר שכבש את העולם.

בין יתרונותיו של מק ניתן למנות: סביבת עבודה נוחה, תצוגה גרפית משופרת, מערכת יציבה, חסינות לוירוסים ועוד.

 הבעיה העיקרית היא נושא המחיר

 מחשב חזק לצורך עיצוב גרפי כבד במערכות עיתונים או עבור אדריכלים שמשתמשים בתוכנת אוטוקד, יכול להגיע בקלות לעלויות של למעלה מעשרת אלפים שקלים, ואם מדובר במכללה שמעוניינים בה להקים כיתת לימוד בסביבת מקינטוש, תכפילו את הסכומים לפי מס' עמדות התלמידים.

 כל זה עתיד להשתנות

מעתה ניתן לחסוך משמעותית בעלויות רכישת המחשבים והתוכנות ולעבוד בסביבת העבודה של מקינטוש.

תוכנה חדשנית של חברת AQUA CONNECT, אותה מייצגת Greenware Technologies, מסוגלת להפוך כל מקינטוש לטרמינל סרבר ובכך לאפשר לכל עמדת קצה להתחבר אליו מרחוק (בחיבור RDP) ולעבוד בסביבת העבודה של מק!

 אפשרויות חדשות נפתחות

 * חוסכים הרבה מאוד כסף ברכישת מחשבי מקינטוש.

* ניתן לעבוד על עם אותן אפליקציות במקביל.

* שיתוף מידע מאפשר נוחות עבודה ופשטות לגיבוי ותחזוקה.

* חיסכון בחשמל של עד 70% אם עושים שימוש ב- Thin Clients.

נשמע מדהים נכון? חשבו על זה: ניתן להפוך כל עמדת מחשב קיימת לתחנת עבודה מקינטושית בעזרת מק אחד. כל ציוד קצה, מכל מקום בעולם.

 למי המוצר מתאים

1.מכללות לעיצוב גרפי - הקמת חדר מק עולה מאות אלפי שקלים. במקום זאת, ניתן להשתמש במחשבי ה-PC שקיימים היום במכללה ולהסב אותם לכיתת מק בעזרת AQUA CONNECT. החיסכון למכללה יכול להגיע עד לעשרות אלפי שקלים !

2. מערכות עיתונים - מערכות עיתונים שמעצבות ע"י שימוש במק, יכולות אף הן לחסוך אלפי שקלים. ניתן להפוך את ה-PC לתחנות רזות ולעבוד איתן בסביבת העבודה של מק בעזרת AQUA CONNECT.

3. סטודיו לעיצוב גרפי - המעוניינים לעבור לעבוד בסביבת מק ואינם יכולים להרשות לעצמם בגלל העלויות הגבוהות, יכולים מהיום להשתמש ב- AQUA CONNECT ולחסוך בגדול.

4. בתי עסק - המעוניינים לעבור לעבוד על מק, אך אינם יודעים אם המעבר מתאים להם ומפחדים מההוצאה הכספית הכבדה, יכולים לרכוש מק אחד ולאפשר לכל העובדים לעבוד עליו בעזרת תוכנת  AQUA CONNECT.

 בעזרת תוכנת AQUA CONNECT ניתן לעבוד מכל מקום בעולם על מק.  אין סיבה להתפשר, מרבית העסקים בארה"ב ובקנדה עברו לעבוד בסביבת מק. המחיר לא צריך להוות מכשול עם AQUA CONNECT של Greenware Technologies.

נשמע מעניין? רוצים לשמוע פרטים נוספים?

צרו קשר עוד היום עם חברת   Greenware Technologies

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת Greenware Technologies משווקת פתרונות תוכנה ייחודיים המאפשרים התייעלות וחיסכון בתחום תשתיות המחשבים.

BeTwin - פיצול מחשב אישי למספר תחנות עבודה עצמאיות לחלוטין. מאפשר חיסכון אדיר בעלויות מחשבים.

 WinConnect - הופך כל מחשב אישי לשרת טרמינל רב עוצמה המאפשר חיבור מרחוק  של 21 משתמשים ( RDP).

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רועי טל

מאת: רועי טלמחשבים וטכנולגיה - כללי21/07/13817 צפיות
- זו שיטת עבודה, לפיה המשתמש במחשב בארגון עובד על מכונה וירטואלית שמופעלת משרת מרכזי ולא מהמחשב לידו הוא יושב. למעשה בשיטה זו, מגדירים מכונות וירטואליות רבות על השרת, וכל משתמש שמדליק את העמדה שלו מקבל תחנת עבודה שנמצאת בפועל על השרת ולא במחשב הפיזי שנמצא לידו. שיטת עבודה זו נקראת וירטואליזציה של שולחן העבודה או וירטואליזציה של משתמשים.

מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/121093 צפיות
דוגמאות לשימושים במערכת להצגת מידע על מסכי תצוגה: בבתי חולים ומרפאות, קווי יצור במפעלים, בנמלי תעופה ועוד Monitors AnyWhere הינו הפתרון האידאלי למקומות אלו ומאפשר חיסכון והתייעלות בתחום זה.

מאת: רועי טלטכנולוגיות חדשות02/01/12830 צפיות
האם אתם מחפשים פתרון להצגת מידע על גבי מסכים בארגון ? עד היום הכרתם פתרונות מסורבלים ויקרים להקרנת מידע על גבי מסכים. חיבור מחשב רגיל או רזה (Thin Client) למסכים גדולים. חיבור כרטיס מסך נוסף למחשב שנמצא בקירבת מקום למסך עליו מעוניינים להציג מידע, והקמת תשתית של כבל VGA מהמחשב עד למסך. שימוש במכשירי VGA Extender והקמת תשתית כבלי רשת CAT-5 בין המשדר למסך. Monitors Anywhere מציגה פתרון חדשני ומהפכני להצגת מידע על מסכים

מאת: רועי טלתוכנה24/08/111358 צפיות
בזמן האחרון אנו עדים לתופעה מצד חברות המשווקות פתרונות תוכנה לשליטה על כיתה, אשר יוצרות מצג שווא לגבי יכולות המוצר שלהן ומורידים מערכן של התוכנות המתחרות. ברור לנו שמצדכם אין לכם את היכולת לבדוק מי צודק ומי טועה, למי המוצר האיכותי יותר ולמי היכולות העשירות יותר ובסופו של דבר, אתם מסתמכים על השורה התחתונה שהיא – המחיר. אנחנו, בחברת Greenware Technologies, מבינים את עמדתכם ומעוניינים לעזור לכם להבין מדוע תוכנות שליטה לכיתה זה לא כמו בקבוק מים, אלא יותר כמו רכישת רכב (רק הרבה יותר זול...).

מאת: רועי טלחינוך ולימודים - כללי22/01/111518 צפיות
מערכת החינוך עומדת בפני קושי רב עם הגעתנו לעשור השני של המאה ה21. מצד אחד ישנו רצון עז לשמור על המסגרת החינוכית של פעם, על עקרונות הלמידה הישנים והטובים. מצד שני, התפתחות הטכנולוגיה המואצת, הכלים החדשים הנכנסים לתוך חיינו מדי יום ביומו והשימוש היומיומי בהם מחייבים את סגלי ההוראה למצוא דרך לשלב אותם בתוכנית הלימוד, אם ככלים ואם כשיעורים בפני עצמם. בכל מוסד חינוכי קיימת היום לפחות כיתת מחשבים אחת, השאלה הנשאלת במאמר זה היא: האם אנו מפיקים את הפוטנציאל הגלום בשעות הלימוד בכיתות המחשבים ?

מאת: רועי טלמיחשוב ארגוני11/12/101205 צפיות
מנהלי מחלקות IT בישראל (מנמ"רים) מחפשים כיום את המערכת האיכותית ביותר, שתאפשר שליטה על נכסי המחשוב של הארגון בהיבט התמיכה (HelpDesk), וקבלת התמונה המלאה אודות נכסים אלו והשימוש השוטף בהם.

מאת: רועי טלמחשבים וטכנולגיה - כללי08/06/101459 צפיות
חברת Greenware נבחרה לספק ל-13 מרכזי להב"ה הפרושים ברחבי הארץ את תוכנת השליטה והניהול המובילה כיום בשוק - NetSupport School. תוכנת NetSupport היא התוכנה האיכותית ובעלת היכולות המתקדמות ביותר כיום, ועל כן נבחרה לסייע לצוות ההדרכה במרכזים השונים לנהל ולשלוט על כיתות המחשבים.

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/161700 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/151453 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15983 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15939 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15928 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15938 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15886 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica